1

W przerwie Nico za Busquetsa

0

SZtanga już swoje wymysły robi i zachowuje sie jakby dom postawił na bilbao

0

Ładna brameczka

0

szybko poszło xD

1

@Bartek22 Nico teraz 23 za Umtitiego, którego powinni wyrejestrować, a Gaviemu 20 na next sezon po Roberto bo mam nadzieje że nie przedłużą z nim kontraktu

0

@Medium terrorysta z Dzierżoniowa go blokuje

2

Nowy kontrakcik i cyk już kontuzja :)

0

BAsket brawo dla ciebie

2

-Busquets po co ci głowa?
-Jem niom

1

Sztanga to mógł sobie łapkami machać jak tracił piłke po której był gol dla białych

0

Basket hamulcowy zamiast dać od razu na Dembele

0

Vinicius Kiwajakotako

1

@PatrychoO imo wyjedziemy na 3 obrońców. Najcięższy do wytypowania atak.
Ter Stegen
Araujo-Pique-Lenglet
Alves-Nico-Busi-Gavi-Alba
Dembele-Jutgla(De Jong?)

0

@Kondziubarca w presezonie miał mecz w pomocy i duzo lepiej tam wyglądał niz na skrzydle

0

A to ciekawa sytuacja

1

taktyka na białych z madrytu działa

1

Oficjalnie aglet przy bucie Gaviego był na spalonym

0

@Xonar hat trick udzielonych wywiadów

0

@Placebiusz agureo z tego co było kiedyś napisane w obecnym sezonie będzie pobierał 50% wypłaty, a dopiero po sezonie jego opłacanie się zakończy

23

Ale lecooo chopoki :D

0

@Arczi88 sądzę, że w zapisie jeden mecz liczy się od 45 minut w górę

7

Braithwaite nawet poza boiskiem strzela gole żeby z formy nie wypaść

1

@El dominatore młody wie co dobre xD

1

@tomek8756 dua lipa podwójny przypał

0

a co z Destem???

1

@Nazio87 czytałem tę samą wersje tylko z hamakiem zamiast huśtawki

4

Ronalda Kumana już miało być ale sie powstrzymal xD

1

Jak Xavi taki cichy i spokojny jest w szatni to się nie dziwie, że chłopaki nic nie grają

1

Same legendy dziś Iniesta a teraz Xavi

3

@Oskar00 mnie to zastanawia skąd Andres po polsku umie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?