szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W przerwie Nico za Busquetsa
0
SZtanga już swoje wymysły robi i zachowuje sie jakby dom postawił na bilbao
0
Ładna brameczka
0
szybko poszło xD
1
@Bartek22 Nico teraz 23 za Umtitiego, którego powinni wyrejestrować, a Gaviemu 20 na next sezon po Roberto bo mam nadzieje że nie przedłużą z nim kontraktu
0
@Medium terrorysta z Dzierżoniowa go blokuje
2
Nowy kontrakcik i cyk już kontuzja :)
0
BAsket brawo dla ciebie
2
-Busquets po co ci głowa?
-Jem niom
1
Sztanga to mógł sobie łapkami machać jak tracił piłke po której był gol dla białych
0
Basket hamulcowy zamiast dać od razu na Dembele
0
Vinicius Kiwajakotako
1
@PatrychoO imo wyjedziemy na 3 obrońców. Najcięższy do wytypowania atak.
Ter Stegen
Araujo-Pique-Lenglet
Alves-Nico-Busi-Gavi-Alba
Dembele-Jutgla(De Jong?)
0
@Kondziubarca w presezonie miał mecz w pomocy i duzo lepiej tam wyglądał niz na skrzydle
0
A to ciekawa sytuacja
1
taktyka na białych z madrytu działa
1
Oficjalnie aglet przy bucie Gaviego był na spalonym
0
@Xonar hat trick udzielonych wywiadów
0
@Placebiusz agureo z tego co było kiedyś napisane w obecnym sezonie będzie pobierał 50% wypłaty, a dopiero po sezonie jego opłacanie się zakończy
23
Ale lecooo chopoki :D
0
@Arczi88 sądzę, że w zapisie jeden mecz liczy się od 45 minut w górę
7
Braithwaite nawet poza boiskiem strzela gole żeby z formy nie wypaść
1
@El dominatore młody wie co dobre xD
1
@tomek8756 dua lipa podwójny przypał
0
a co z Destem???
1
@Nazio87 czytałem tę samą wersje tylko z hamakiem zamiast huśtawki
4
Ronalda Kumana już miało być ale sie powstrzymal xD
1
Jak Xavi taki cichy i spokojny jest w szatni to się nie dziwie, że chłopaki nic nie grają
1
Same legendy dziś Iniesta a teraz Xavi
3
@Oskar00 mnie to zastanawia skąd Andres po polsku umie