0

50% z 8 to 4!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Troche za długie te "wywiady", czuje się jak na wykładzie XD

4

Serwery wybuchnął po ogłoszeniu wyników jak @robertlewandowski nie wygra!

1

Dziś Suarez też wręcza złotą piłke?

0

Organizacja na najwyższym poziomie

0

@GeneralXavi bookuj bilet już na samolot

1

Kiedyś nie sadzilem ze dożyje czasów gdy Barcelona gra w Lidze Europy :o

1

Dzięki braku kibiców na trybunach słychać jak Robercik krzyczał : "grajcie na Mingueze on jest cienki"

7

Borasa boli nawet wylosowany wynik XD

1

@Kamilos84 restream'a robią :D

4

Ale znudzeni tam siedzą na tym zdalnym xD

0

@D10SLEO "Rączki mam tu" :D

8

Messi już |Suareza pyta czy na szulga idą bo nudy

1

@Rust_Cohle Ja sobie zrobiłem Barcelone B skoro nie awansowali do drugiej ligi. W składzie są głownie talenty z Barcy, ale też młode hiszpańskie talenty z innych klubów. W 2 sezony awans do pierwszej ligi.

2

Końcówka wyglada jak mecz w Fifie, który przegrywasz i przeciwniki gra na czas a ty przy tym faulujesz go :D

0

Będzie nerwówka do końca

0

Lągle Kle Kle Kle

14

*Piłkarz nie traci piłki przez 2 sekundy*
Strejlau: Cudowny piłkarz

2

Oni nie widzą, z ławki nie widzą

0

Ale mamy fuksa :D

1

Jeden sobie gada, że Coutinho na ławce drugi że Messi by to podciął w tym samym momencie i weź tu zrozum komentarz..

1

@Kurkmen kontrakt jest raczej ze smolastym, a oliwka pewnie w pakiecie ":D

1

czarny escalade

0

@PatrykBarca Ale to rurka od shishy XD

0

Piątek z Szczęsnym sobie rękę mogą podać

0

No to gol na konto Piątka :D

0

Te śpiewanie wygląda jakby ruszał tylko ustami, żeby sprawiać pozory :D

0

To samo powinno być w Barcelonie

1

@Rust_Cohle Ricardo Carvalho (18 maj)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?