szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
50% z 8 to 4!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Troche za długie te "wywiady", czuje się jak na wykładzie XD
4
Serwery wybuchnął po ogłoszeniu wyników jak @robertlewandowski nie wygra!
1
Dziś Suarez też wręcza złotą piłke?
0
Organizacja na najwyższym poziomie
0
@GeneralXavi bookuj bilet już na samolot
1
Kiedyś nie sadzilem ze dożyje czasów gdy Barcelona gra w Lidze Europy :o
1
Dzięki braku kibiców na trybunach słychać jak Robercik krzyczał : "grajcie na Mingueze on jest cienki"
7
Borasa boli nawet wylosowany wynik XD
1
@Kamilos84 restream'a robią :D
4
Ale znudzeni tam siedzą na tym zdalnym xD
0
@D10SLEO "Rączki mam tu" :D
8
Messi już |Suareza pyta czy na szulga idą bo nudy
1
@Rust_Cohle Ja sobie zrobiłem Barcelone B skoro nie awansowali do drugiej ligi. W składzie są głownie talenty z Barcy, ale też młode hiszpańskie talenty z innych klubów. W 2 sezony awans do pierwszej ligi.
2
Końcówka wyglada jak mecz w Fifie, który przegrywasz i przeciwniki gra na czas a ty przy tym faulujesz go :D
0
Będzie nerwówka do końca
0
Lągle Kle Kle Kle
14
*Piłkarz nie traci piłki przez 2 sekundy*
Strejlau: Cudowny piłkarz
2
Oni nie widzą, z ławki nie widzą
0
Ale mamy fuksa :D
1
Jeden sobie gada, że Coutinho na ławce drugi że Messi by to podciął w tym samym momencie i weź tu zrozum komentarz..
1
@Kurkmen kontrakt jest raczej ze smolastym, a oliwka pewnie w pakiecie ":D
1
czarny escalade
0
@PatrykBarca Ale to rurka od shishy XD
0
Piątek z Szczęsnym sobie rękę mogą podać
0
No to gol na konto Piątka :D
0
Te śpiewanie wygląda jakby ruszał tylko ustami, żeby sprawiać pozory :D
0
To samo powinno być w Barcelonie
1
@Rust_Cohle Ricardo Carvalho (18 maj)