0

@GadulkiGembulki_FCB Ale Puig wymiata

0

@Kgorecki2500 Miejsce to jest, bo nr 25 i nr 8 wolny

0

@BarcaInfo Xavi zapomniał o jednym. On w meczu nie będzie dogrywał :D

1

@gumaz teraz to daja tylko A i dopisuja jakies paragrafy o chorobach

0

@Pilka_jest_okragla Może warto by było wrócić do czasów jak w róznych rozgrywach grało dwóch bramkarzy

2

@PartidarioCatalan W Kolumbii :D

0

@david89 Po co im ta broń jak jej nie używają ? XD

0

@Encore Trzeba pogrillować póki nie ma śniegu :D

1

Ale sinusoida od 1 minuty do teraz na La Rambli :D

0

fuera fuera fuera

0

@FCBGrzesiiek a zatrudniony zostanie dr house

0

Witam Ryszarda :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalonbar z kartką

0

@Transu96 Puiginho

2

Wiesz co Xavi, głupia sprawa wyszła....

0

@RivaldoVitorBorba Sergio Álvarez

1

A dopiero co była mowa, że nie kupujemy już starych zawodników tylko młodych z potencjałem :)

0

@MSN30 może zdalne studniówki zrobią

10

W tytule ukryta jego forma - Kijowa

0

Wie ktoś na jakiej stronie dostanę koszulkę Barcy z lm z możliwością własnego nadruku?

0

I pan sztanga jest pierwszym kapitanem z takimi odpałami. Brawo :)

0

@Kaamilos87 Depayowi to brakuje dobrej klasowej 9 przy sobie

0

@4drian0 ciekawe czy w squad battles czy division rivals :D

0

@Transu96 sprzedać póki ludzie myślą, że się naprawił :D

0

Robercik z bramką

0

@dv7wisnia oj tak XD

1

Mógł tam jeszcze cupnąć do Langleta na konterke :D

0

@socha ta strona dość często nie działa, więc nie trzeba się tak bulwersować :)

0

@VamosRakieta oby nie za szybko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?