szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GadulkiGembulki_FCB Ale Puig wymiata
0
@Kgorecki2500 Miejsce to jest, bo nr 25 i nr 8 wolny
0
@BarcaInfo Xavi zapomniał o jednym. On w meczu nie będzie dogrywał :D
1
@gumaz teraz to daja tylko A i dopisuja jakies paragrafy o chorobach
0
@Pilka_jest_okragla Może warto by było wrócić do czasów jak w róznych rozgrywach grało dwóch bramkarzy
2
@PartidarioCatalan W Kolumbii :D
0
@david89 Po co im ta broń jak jej nie używają ? XD
0
@Encore Trzeba pogrillować póki nie ma śniegu :D
1
Ale sinusoida od 1 minuty do teraz na La Rambli :D
0
fuera fuera fuera
0
@FCBGrzesiiek a zatrudniony zostanie dr house
0
Witam Ryszarda :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalonbar z kartką
0
@Transu96 Puiginho
2
Wiesz co Xavi, głupia sprawa wyszła....
0
@RivaldoVitorBorba Sergio Álvarez
1
A dopiero co była mowa, że nie kupujemy już starych zawodników tylko młodych z potencjałem :)
0
@MSN30 może zdalne studniówki zrobią
10
W tytule ukryta jego forma - Kijowa
0
Wie ktoś na jakiej stronie dostanę koszulkę Barcy z lm z możliwością własnego nadruku?
0
I pan sztanga jest pierwszym kapitanem z takimi odpałami. Brawo :)
0
@Kaamilos87 Depayowi to brakuje dobrej klasowej 9 przy sobie
0
@4drian0 ciekawe czy w squad battles czy division rivals :D
0
@Transu96 sprzedać póki ludzie myślą, że się naprawił :D
0
Robercik z bramką
0
@dv7wisnia oj tak XD
1
Mógł tam jeszcze cupnąć do Langleta na konterke :D
0
@socha ta strona dość często nie działa, więc nie trzeba się tak bulwersować :)
0
@VamosRakieta oby nie za szybko