szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Xavi nawet wejdzie!
0
Real musiałby teraz trafić 3 bramki raczej niemożliwe
Edit. Już 4 xD
0
I Semedo cyk ładna prostopadła
11
Ter Stegen Airlines
0
Prawa strona odżyła bo wprowadził Dembele,a co do tego, że twoim zdaniem Semedo jest słaby to jedyne co mogę napisać to " xD "
0
Powiedz to Valverde nie mi.
0
Promes kręci tak Roberto że szkoda gadać..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No to tak, kontra była prowadzona środkiem co zwala winę na pomocników. Ja bredzę o winie Alby, a ty bredzisz o winie Semedo, bo gdzie tu jego wina jak na jego stronie nie biegł żaden zawodnik do kontry. A odpowiadając na to: "przyjrzyj się gdzie jest Semedo w momencie kiedy tracimy piłkę. Gdzie jest Alba...", można tu więc powiedzieć, że Alba nie potrafi się ustawiać, ponieważ kazdy zawodnik, który atakuje powinien myśleć o tym, że może pojśc kontra po jakiejś stracie.
3
Umtiti gra jakby obawiał się, że by mocniejszym starciu odnowi mu się kontuzja.
0
Prawdopodobnie to ty nie łapiesz myląc prawą stronę boiska z lewą.
2
Pique lepszy balans ciałem niż Suarez
0
Czytam odpowiedzi, które skierowane są do mnie, nie do innych użytkowników. Pozdrawiam
1
I Rakitić asysta xD
0
Tak dogłębna, że nie masz na to argumentu i napisałeś co napisałeś :)
0
Akcja przeprowadzona środkiem a gol strzelony po stronie gdzie gra Alba. Semedo tu najmniej zawinił. Pytanie gdzie był Rakitic i Busquets.
0
Chłopak ma 20 lat w tym roku, a ty piszesz że za 7-8 lat będzie do gry. To on w wieku 27-28 ma zacząć grać na najwyższym poziomie? xD
0
To że Vidal to nie defensywny pomocnik, a zawodnik box to box.
0
Moje już nie mają czym krwawić
0
To Valverde chyba karton snickersów musi oj**bać
0
Gorzej być nie może XD
0
Vidal to akurat jeden z nielicznych zawodników Barcy, który ma chęć do gry i biega od jednej bramki do drugiej.
0
Semedo nie atakuje bo Roberto co akcje mu się wpiernicza w jego strefe :)
0
Roberto za tą reakcje na faul powinien po głowie dostać bardziej bezsensownej kartki to chyba nie można dostać.
0
give me link plz :)
3
Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy z polskim komentarzem ? :P
0
Prędzej Rakitić zagra na PO niż Wague zagra w LM
1
Raczej dowiadują się mniej więcej w tym czasie co podawane są składy, aby każdy miał równie wysoką motywacje do meczu.
1
Olot 1-1 Barça B
0
No to dostali gola na sam koniec...