0

O Xavi nawet wejdzie!

0

Real musiałby teraz trafić 3 bramki raczej niemożliwe

Edit. Już 4 xD

0

I Semedo cyk ładna prostopadła

11

Ter Stegen Airlines

0

Prawa strona odżyła bo wprowadził Dembele,a co do tego, że twoim zdaniem Semedo jest słaby to jedyne co mogę napisać to " xD "

0

Powiedz to Valverde nie mi.

0

Promes kręci tak Roberto że szkoda gadać..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to tak, kontra była prowadzona środkiem co zwala winę na pomocników. Ja bredzę o winie Alby, a ty bredzisz o winie Semedo, bo gdzie tu jego wina jak na jego stronie nie biegł żaden zawodnik do kontry. A odpowiadając na to: "przyjrzyj się gdzie jest Semedo w momencie kiedy tracimy piłkę. Gdzie jest Alba...", można tu więc powiedzieć, że Alba nie potrafi się ustawiać, ponieważ kazdy zawodnik, który atakuje powinien myśleć o tym, że może pojśc kontra po jakiejś stracie.

3

Umtiti gra jakby obawiał się, że by mocniejszym starciu odnowi mu się kontuzja.

0

Prawdopodobnie to ty nie łapiesz myląc prawą stronę boiska z lewą.

2

Pique lepszy balans ciałem niż Suarez

0

Czytam odpowiedzi, które skierowane są do mnie, nie do innych użytkowników. Pozdrawiam

1

I Rakitić asysta xD

0

Tak dogłębna, że nie masz na to argumentu i napisałeś co napisałeś :)

0

Akcja przeprowadzona środkiem a gol strzelony po stronie gdzie gra Alba. Semedo tu najmniej zawinił. Pytanie gdzie był Rakitic i Busquets.

0

Chłopak ma 20 lat w tym roku, a ty piszesz że za 7-8 lat będzie do gry. To on w wieku 27-28 ma zacząć grać na najwyższym poziomie? xD

0

To że Vidal to nie defensywny pomocnik, a zawodnik box to box.

0

Moje już nie mają czym krwawić

0

To Valverde chyba karton snickersów musi oj**bać

0

Gorzej być nie może XD

0

Vidal to akurat jeden z nielicznych zawodników Barcy, który ma chęć do gry i biega od jednej bramki do drugiej.

0

Semedo nie atakuje bo Roberto co akcje mu się wpiernicza w jego strefe :)

0

Roberto za tą reakcje na faul powinien po głowie dostać bardziej bezsensownej kartki to chyba nie można dostać.

0

give me link plz :)

3

Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy z polskim komentarzem ? :P

0

Prędzej Rakitić zagra na PO niż Wague zagra w LM

1

Raczej dowiadują się mniej więcej w tym czasie co podawane są składy, aby każdy miał równie wysoką motywacje do meczu.

1

Olot 1-1 Barça B

0

No to dostali gola na sam koniec...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?