0

Nie kuś losu oj nie kuś.

1

Smutne jest tylko to, że w następnym meczu Ernesto i tak raczej wystawi Roberto zamiast Semedo

1

No to mam tak po kebaba z 350km drogi XD

0

Gdzie mam przyjechać?

0

Może po tym meczu Valverde oczka się otworzą i zauważy, że Dembele lepiej współpracuje z Semedo i ogólnie jest półkę wyżej niż Roberto na prawej obronie.

0

Chłopak w czepku urodzony.

2

Own goal znów w formie? XD

0

Brakuje tylko skutecznego wykończenia..

2

Komentarz usunięty

0

Wie ktoś gdzie za darmo obejrzę komedie Uncle Drew po polsu? Poratujcie linkiem

4

W 16 punkcie przed ostatnia linijka "nawy" jest literówka

0

A ja stawiam 100zł, że kolega pisał to dla baitu xD

0

Jak cały mecz w wykonaniu naszych.

0

Na życzenie haha

7

800k odpracowane XDD

0

Oszczędza siły na grzanie trybun.

0

A myślałem, że biała część madrytu xD

0

Dziękuje również dobre "nicy"

0

Poniekąd oglądając mecze, kupując akcesoria z sklepu klubowego Barca dostaje z tego pieniądze, które wchodzą w skład budżetu. Więc tak becze o moje 800 kafli

0

Zawsze znajdzie się ktoś mądry. Denis jest (był) na ławce a tak jakby go nie było na tym boisku.

5

Asystent trenera: Wpuść no Suareza na szpice może coś trafi
Valverde *wpuszcza Denisa Suareza*
Asystent: Kur*a nie tego Suareza

0

To co 800k w plecy? xD

0

Zauważ, że często komentarze dotyczące Rakiticia to tak zwane "baity", bo nie którzy tego chyba do dziś nie łapią XD

4

Wniosek jest prosty:Nie ma Rakiticia, nie ma dobrego wyniku.

3

i powtórzonym karnym Błaszczykowskiego z Portugalią

0

Właśnie ty się pogrążasz, a tym "Dobranoc" ucinasz temat bo argumenty się kończą. Prawdą jest fakt, że Dembele jeszcze nie dojarzał lecz jego statyski bardziej bronią niż Munira.

58

Święto narodowe! Rakitić nie powołany XD

0

Więcej czasu spędził na wypożyczeniu lub siedząc na ławce/trybunach niż odwdzięczając się. Siedzeniem raczej nie da się odwdzięczyć.

0

uczeń odwdzięcza się szkole za "edukacje" w tym, że dostają za to pieniądze, które uczeń płaci w podatkach bądź w paliwie itp.

0

W którym momencie się ośmieszyłem? Bo widzę, że ty próbujesz tutaj jakoś swoją wielkość pokazać ale ci nie wychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?