szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie kuś losu oj nie kuś.
1
Smutne jest tylko to, że w następnym meczu Ernesto i tak raczej wystawi Roberto zamiast Semedo
1
No to mam tak po kebaba z 350km drogi XD
0
Gdzie mam przyjechać?
0
Może po tym meczu Valverde oczka się otworzą i zauważy, że Dembele lepiej współpracuje z Semedo i ogólnie jest półkę wyżej niż Roberto na prawej obronie.
0
Chłopak w czepku urodzony.
2
Own goal znów w formie? XD
0
Brakuje tylko skutecznego wykończenia..
2
Komentarz usunięty
0
Wie ktoś gdzie za darmo obejrzę komedie Uncle Drew po polsu? Poratujcie linkiem
4
W 16 punkcie przed ostatnia linijka "nawy" jest literówka
0
A ja stawiam 100zł, że kolega pisał to dla baitu xD
0
Jak cały mecz w wykonaniu naszych.
0
Na życzenie haha
7
800k odpracowane XDD
0
Oszczędza siły na grzanie trybun.
0
A myślałem, że biała część madrytu xD
0
Dziękuje również dobre "nicy"
0
Poniekąd oglądając mecze, kupując akcesoria z sklepu klubowego Barca dostaje z tego pieniądze, które wchodzą w skład budżetu. Więc tak becze o moje 800 kafli
0
Zawsze znajdzie się ktoś mądry. Denis jest (był) na ławce a tak jakby go nie było na tym boisku.
5
Asystent trenera: Wpuść no Suareza na szpice może coś trafi
Valverde *wpuszcza Denisa Suareza*
Asystent: Kur*a nie tego Suareza
0
To co 800k w plecy? xD
0
Zauważ, że często komentarze dotyczące Rakiticia to tak zwane "baity", bo nie którzy tego chyba do dziś nie łapią XD
4
Wniosek jest prosty:Nie ma Rakiticia, nie ma dobrego wyniku.
3
i powtórzonym karnym Błaszczykowskiego z Portugalią
0
Właśnie ty się pogrążasz, a tym "Dobranoc" ucinasz temat bo argumenty się kończą. Prawdą jest fakt, że Dembele jeszcze nie dojarzał lecz jego statyski bardziej bronią niż Munira.
58
Święto narodowe! Rakitić nie powołany XD
0
Więcej czasu spędził na wypożyczeniu lub siedząc na ławce/trybunach niż odwdzięczając się. Siedzeniem raczej nie da się odwdzięczyć.
0
uczeń odwdzięcza się szkole za "edukacje" w tym, że dostają za to pieniądze, które uczeń płaci w podatkach bądź w paliwie itp.
0
W którym momencie się ośmieszyłem? Bo widzę, że ty próbujesz tutaj jakoś swoją wielkość pokazać ale ci nie wychodzi.