0

Semedo lubi to :)

0

Miranda nie powołany, a liczę na 20minut Aleni w tym meczu.

1

nie obrażając amatorów ;)

0

Mysle, że większość woli 3 punkty niż rotacje. Ale sam jestem zwolennikiem rotacji, lecz nie w podstawowym składzie, a wpuszczaniu ich przy dobrym wyniku :). Spojrzyj sobie na ostatni mecz ligowy jak się męczyliśmy z Rayo wyjściowym garniturem.

0

i 3 punkty w plecy xD

0

Tacy szybcy skrzydłowi jakich ma inter właśnie pokazują braki jakie ma Roberto grając na obronie.

46

Malcom oprócz bramki wywalił serwery FCBarca.com XD

1

Ciekawe jaki był kurs live na wygranie Barcy przy wyniku 2-1

0

Wiadomo, że cieżki transfer ale Dembele moim zdaniem bardziej pasowałby do PSG, gdyż jest tam już jeden zawodnik, który uwielbia kontry, a mianowicie Mbappe. Duet Mbappe + Dembele + zespół grający kontrą mógłby zrobić mieszankę wybuchową w dobrym tego słowa znaczeniu.

18

A może wymiana z PSG Neymar na Dembele ?

0

W Madrycie jesień pełną parą -7 stopni xD

1

Aż serwery fcbarca.com na chwilę wywaliło XD

0

Ktoś na pv da link do meczu?

0

Jakiś spoko składzik do 60k coinsów z ligi angielskiej ? :D

0

Aż przypomniała mi się siatka Suareza na Davidzie Luizie w meczu z PSG

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Magical mu się załączył..

1

No to Suarez tą asystą zapewnił sobie pierwszy skład u Valverde na kolejne 10 meczy .

5

Kibice Totków po bramce Leo wychodzą ze stadionu XD

1

Ciekawe do kogo ta cieszynka była i co znaczyła

0

Można powiedzieć, że pierwsza bramka po ogromnym błędzie Llorisa ustawiła mecz pod nas.

1

Gdzie jest kolega co pisał, że rakitić dzisiaj hattrick i asysta xD Bo wszystko mozliwe hah

0

To było ironicznie napisane w odpowiedzi do twojego komentarza, gdyż było widać bez produktywność Barcy w ataku po zdjęciu z placu gry Dembele :)

0

Chciałbym przypomnieć, że ten Lenglet będzie grał w meczu z Spursami XD

1

To nie przez rotacje, a głupote Lengleta

0

Nawet śmiechłem

8

Ter Stegen jedyny zawodnik przy Messi, który chce dziś wygrać.

2

Coutinho też wchodzi

6

Rakitic na bronienie wyniku xD

0

Arturo dziś gra lepiej do przodu niż Arthur, który większość podań kieruje do tyłu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?