szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Semedo lubi to :)
0
Miranda nie powołany, a liczę na 20minut Aleni w tym meczu.
1
nie obrażając amatorów ;)
0
Mysle, że większość woli 3 punkty niż rotacje. Ale sam jestem zwolennikiem rotacji, lecz nie w podstawowym składzie, a wpuszczaniu ich przy dobrym wyniku :). Spojrzyj sobie na ostatni mecz ligowy jak się męczyliśmy z Rayo wyjściowym garniturem.
0
i 3 punkty w plecy xD
0
Tacy szybcy skrzydłowi jakich ma inter właśnie pokazują braki jakie ma Roberto grając na obronie.
46
Malcom oprócz bramki wywalił serwery FCBarca.com XD
1
Ciekawe jaki był kurs live na wygranie Barcy przy wyniku 2-1
0
Wiadomo, że cieżki transfer ale Dembele moim zdaniem bardziej pasowałby do PSG, gdyż jest tam już jeden zawodnik, który uwielbia kontry, a mianowicie Mbappe. Duet Mbappe + Dembele + zespół grający kontrą mógłby zrobić mieszankę wybuchową w dobrym tego słowa znaczeniu.
18
A może wymiana z PSG Neymar na Dembele ?
0
W Madrycie jesień pełną parą -7 stopni xD
1
Aż serwery fcbarca.com na chwilę wywaliło XD
0
Ktoś na pv da link do meczu?
0
Jakiś spoko składzik do 60k coinsów z ligi angielskiej ? :D
0
Aż przypomniała mi się siatka Suareza na Davidzie Luizie w meczu z PSG
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Magical mu się załączył..
1
No to Suarez tą asystą zapewnił sobie pierwszy skład u Valverde na kolejne 10 meczy .
5
Kibice Totków po bramce Leo wychodzą ze stadionu XD
1
Ciekawe do kogo ta cieszynka była i co znaczyła
0
Można powiedzieć, że pierwsza bramka po ogromnym błędzie Llorisa ustawiła mecz pod nas.
1
Gdzie jest kolega co pisał, że rakitić dzisiaj hattrick i asysta xD Bo wszystko mozliwe hah
0
To było ironicznie napisane w odpowiedzi do twojego komentarza, gdyż było widać bez produktywność Barcy w ataku po zdjęciu z placu gry Dembele :)
0
Chciałbym przypomnieć, że ten Lenglet będzie grał w meczu z Spursami XD
1
To nie przez rotacje, a głupote Lengleta
0
Nawet śmiechłem
8
Ter Stegen jedyny zawodnik przy Messi, który chce dziś wygrać.
2
Coutinho też wchodzi
6
Rakitic na bronienie wyniku xD
0
Arturo dziś gra lepiej do przodu niż Arthur, który większość podań kieruje do tyłu..