szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie wystarczy jak zagra solidnie w obronie.
0
Mam takie pytanie bo nie do końca wiem od którego miejsca w tabeli ligowej zaczyna Liga Europy (nie wiem czy dobrze to ująłem) i jak myślicie czy biali mogą zagrac w Lidze Europy czy ogarną się w tej części sezonu?
0
Kibicu białych podziękujemy Ci za wypowiedz i możesz sobie iść na swój notatnik ;)
0
Czerwona ewidentna dla Sergio Garci
0
Stan murawy na stadionie Espanyolu jest niedopuszczalny..
0
Dobry ten zawodnik "deszcz".
5
jaki to cud mieć dwóch piłkarzy w składzie o nazwisku Alba :)
3
Herb podobny do zespołów lubiących zime i niskie (-19C) temperatury XD
0
Z przyzwyczajenia XD
0
Na razie w tych pierwszych 15 minutach meczu zauważyłem, że Barca gra ustawieniem 4-3-1-2 (Ter Stegen; (4) Roberto,Pique,Umtiti,Alba; (3) Vidal,Busi,Iniesta; (1)Rakitic; (2) Messi,Suarez) i jestem ciekaw jak Valverde umieści w tym ustawieniu Coutinho i Dembele, gdyż wątpie iż zmieni on ustawienie po powrocie Dembele i regularnym graniu Coutinho.
0
Mam taką nadzieje, ale ten chłopak ma zbyt dużą blokadę psychiczną aby wskoczyć na poziom Barcy ;/
5
+ Nie wejdzie na boisko kolejny magik - Gomes :D
1
Moim zdaniem pierwszy raz od dłuższego czasu zobaczymy prawdziwe 4-3-3 jak w poprzednim sezonie.
15
Ale denerwuje mnie ten Lahoz jeszcze te głupie uśmieszki gdy wie, że dyktuje cos na nie korzyści Barcy (chodzi mi tu o jeden z autów gdzie Alba nie dotknął piłki).
0
Czyli co Roberto znowu na PO, a Vidal na skrzydle?
20
Czy tylko ja zauważyłem podobieństwo przy kontuzji Vermaelena i Umtitiego? Chodzi mi o to że akcja tą samą flanką i w okolicach środka boisko obrońca miał gonić zawodnika i coś poszło w nodze.
0
Delofeu powołany CUD! XD
1
Mascherano kontuzjowany a niby ma zagrać mecz pożegnalny z Espanyolem na CN?
0
Te gole co strzelili nam zawodnicy Realu Sociedad powinny dać nam zimny prysznic i uświadomić, że możemy przegrać każdy mecz i powinien zmotywować przed coraz szybciej zbliżającym się meczem z Chelsea.
0
Co do trzeciego punktu to sie nie zgodze gdyż moim zdaniem Real nie gra w tej lidze co my , są poprostu nie widoczni xd
0
Wie ktoś może już z jakim numerem będzie grać Mina? Mi się wydaje że weźmie numer 24.
0
Ale się dajecie baitować XD
0
Myślałem, że dadzą zagrać Coutinho ;/
2
Swoją pupcie ;)
0
Mi się wydaje że poczeka aż odejdzie kebab i weźmie po nim 7 :)
1
Ja przeczuwa, że jeśli Liverpool wydaje taka kase na van Dijka to liczą się ze sprzedażą Coutinho w zimowym bądź letnim okienku transferowym
1
Ma ktoś może shota tego strzału raboną Suareza?
0
Cieszy mnie to, że rozumie iż pojedyncze siedzenie na ławce może mu pomóc w regeneracji na trudniejsze mecze.
0
Nie można też zapomnieć,że na wypożyczeniu jest Marlon, który będzie chciał grać w pierwszej drużynie.
0
Jakoś w ostatnim meczu jeżeli dobrze pamiętam to zarobił czerwoną kartkę.