0

Dla mnie wystarczy jak zagra solidnie w obronie.

0

Mam takie pytanie bo nie do końca wiem od którego miejsca w tabeli ligowej zaczyna Liga Europy (nie wiem czy dobrze to ująłem) i jak myślicie czy biali mogą zagrac w Lidze Europy czy ogarną się w tej części sezonu?

0

Kibicu białych podziękujemy Ci za wypowiedz i możesz sobie iść na swój notatnik ;)

0

Czerwona ewidentna dla Sergio Garci

0

Stan murawy na stadionie Espanyolu jest niedopuszczalny..

0

Dobry ten zawodnik "deszcz".

5

jaki to cud mieć dwóch piłkarzy w składzie o nazwisku Alba :)

3

Herb podobny do zespołów lubiących zime i niskie (-19C) temperatury XD

0

Z przyzwyczajenia XD

0

Na razie w tych pierwszych 15 minutach meczu zauważyłem, że Barca gra ustawieniem 4-3-1-2 (Ter Stegen; (4) Roberto,Pique,Umtiti,Alba; (3) Vidal,Busi,Iniesta; (1)Rakitic; (2) Messi,Suarez) i jestem ciekaw jak Valverde umieści w tym ustawieniu Coutinho i Dembele, gdyż wątpie iż zmieni on ustawienie po powrocie Dembele i regularnym graniu Coutinho.

0

Mam taką nadzieje, ale ten chłopak ma zbyt dużą blokadę psychiczną aby wskoczyć na poziom Barcy ;/

5

+ Nie wejdzie na boisko kolejny magik - Gomes :D

1

Moim zdaniem pierwszy raz od dłuższego czasu zobaczymy prawdziwe 4-3-3 jak w poprzednim sezonie.

15

Ale denerwuje mnie ten Lahoz jeszcze te głupie uśmieszki gdy wie, że dyktuje cos na nie korzyści Barcy (chodzi mi tu o jeden z autów gdzie Alba nie dotknął piłki).

0

Czyli co Roberto znowu na PO, a Vidal na skrzydle?

20

Czy tylko ja zauważyłem podobieństwo przy kontuzji Vermaelena i Umtitiego? Chodzi mi o to że akcja tą samą flanką i w okolicach środka boisko obrońca miał gonić zawodnika i coś poszło w nodze.

0

Delofeu powołany CUD! XD

1

Mascherano kontuzjowany a niby ma zagrać mecz pożegnalny z Espanyolem na CN?

0

Te gole co strzelili nam zawodnicy Realu Sociedad powinny dać nam zimny prysznic i uświadomić, że możemy przegrać każdy mecz i powinien zmotywować przed coraz szybciej zbliżającym się meczem z Chelsea.

0

Co do trzeciego punktu to sie nie zgodze gdyż moim zdaniem Real nie gra w tej lidze co my , są poprostu nie widoczni xd

0

Wie ktoś może już z jakim numerem będzie grać Mina? Mi się wydaje że weźmie numer 24.

0

Ale się dajecie baitować XD

0

Myślałem, że dadzą zagrać Coutinho ;/

2

Swoją pupcie ;)

0

Mi się wydaje że poczeka aż odejdzie kebab i weźmie po nim 7 :)

1

Ja przeczuwa, że jeśli Liverpool wydaje taka kase na van Dijka to liczą się ze sprzedażą Coutinho w zimowym bądź letnim okienku transferowym

1

Ma ktoś może shota tego strzału raboną Suareza?

0

Cieszy mnie to, że rozumie iż pojedyncze siedzenie na ławce może mu pomóc w regeneracji na trudniejsze mecze.

0

Nie można też zapomnieć,że na wypożyczeniu jest Marlon, który będzie chciał grać w pierwszej drużynie.

0

Jakoś w ostatnim meczu jeżeli dobrze pamiętam to zarobił czerwoną kartkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?