szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Urugwaj/Portugalia
7
Analizując ostatnie 3 mecze Argentyny wnioskuje, że Caballero, Di Maria i Meza nie powinni dostawać już minut na mundialu.
1
Raczej za taką ofertę go nie puszczą, Digne nie jest warty 30-40mln. Myślę, że 40mln+Digne i Thiago zostałbym zawodnikiem Barcy.
0
Jutro w gazetach: Transfer Lewego do Barcy kwestią godzin..
2
Jaki był ostatni zawodnik, który na dłużej zadomowił się w pierwszym zespole Barcy? ( Oprócz Sergi Roberto )
0
hah przez chwilę ta nagroda wyglądała jak takie duże mięso od kebaba XD
0
Ja już dziś zdałem e13 i wywalone XD
5
Szwecja taka dobra, że zajmuje dwa miejsca XD
5
Coutinho pokazuje że jest lepszy on Neymarka :)
2
A przypadkiem nie Meza był faulowany?
7
Studio przedmeczowe meczu Argentyny i Islandii, a ten się podnieca Ronaldo ? Czuję się jakby Penaldo tą bramką już wygra MŚ XDD
3
De Gea chyba chce sobie zasłużyć na transfer do Realu XD
0
Hah ja też teoria e13 pozdrawiam xd
0
Cucurella jest mało doświadczonym zawodnikiem, żeby stać sie zmiennikiem dla Alby. Przydałby w obronie sie też drugi środkowy obrońca, który jest prawonozny.
0
Wolałbym Thiago zamiast De Jonga, a w 2019 wziąć młodego holendra.
0
A może postawi na "Jędze"? W sumie Artur może grać na każdej pozycji w obronie.
0
Jak dziś przejeżdżali w autobusie z otwartym dachem po Włocławku to przypomniało mi się celebrowanie Barcy przy wygraniu dubletu xD
0
Moim zdaniem to Białkowski nie pojedzie, a z resztą w większości się zgadzam.
0
Moje spostrzeżenia nasunęły się widząc dzisiejsze akcje Dembele z meczu z Włochami (Gol strzelony z lewego skrzydła oraz kontra lewą stroną gdzie trafił w poprzeczkę) oraz dość częste występy na lewym skrzydle w Stade Rennes.
0
To może jak Dembele tak dobrze idzie na lewym skrzydle to w Barcelonie też by go tam wystawiać i grać w naszym starym dobrym systemie 4-3-3, gdzie w ataku byłby Dembele-Suarez-Messi, a w pomocy Coutinho-Busquets-Rakitic. Co o tym sądzicie?
0
Jest napisane w artykule, że "Ernesto Valverde powołał wszystkich dostępnych piłkarzy na ostatni mecz sezonu", a niżej można zauważyć "Nieobecni decyzją szkoleniowca: Paulinho." Uświadomcie mnie bo nie rozumiem.
0
Da ktoś linka do meczu barcy plis
0
Przecież to bedzie 4-4-2 z Coutinho na lewym i Dembele na prawym skrzydle XD
2
Szacunek dla Messiego, że oddał karnego Coutinho bo przyda mu się ten gol :)
1
Szkoda, że Coutinho nie strzelał(oczywiście pod warunkiem, że by trafił) bo tak to Cillessen miałyby asystę :D
0
Gdzie ci coś źle odmienilem idealna istoto?
5
Jak nie rotował składem to teraz pier*olną w chuj rezerwowych do boju xD
0
No nie XD. Skrzydłowy jak dla mnie podchodzi pod napastnika.
0
Kiedyś było narzekanie, że za dużo pomocników w klubie a teraz mamy powołanych tak naprawdę 3 pomocników bo Coutinho to bardziej skrzydłowy niż pomocnik.
0
Moim zdaniem na prawej obronie wystąpi Wass, który jest obeznany na tej pozycji.