0

Urugwaj/Portugalia

7

Analizując ostatnie 3 mecze Argentyny wnioskuje, że Caballero, Di Maria i Meza nie powinni dostawać już minut na mundialu.

1

Raczej za taką ofertę go nie puszczą, Digne nie jest warty 30-40mln. Myślę, że 40mln+Digne i Thiago zostałbym zawodnikiem Barcy.

0

Jutro w gazetach: Transfer Lewego do Barcy kwestią godzin..

2

Jaki był ostatni zawodnik, który na dłużej zadomowił się w pierwszym zespole Barcy? ( Oprócz Sergi Roberto )

0

hah przez chwilę ta nagroda wyglądała jak takie duże mięso od kebaba XD

0

Ja już dziś zdałem e13 i wywalone XD

5

Szwecja taka dobra, że zajmuje dwa miejsca XD

5

Coutinho pokazuje że jest lepszy on Neymarka :)

2

A przypadkiem nie Meza był faulowany?

7

Studio przedmeczowe meczu Argentyny i Islandii, a ten się podnieca Ronaldo ? Czuję się jakby Penaldo tą bramką już wygra MŚ XDD

3

De Gea chyba chce sobie zasłużyć na transfer do Realu XD

0

Hah ja też teoria e13 pozdrawiam xd

0

Cucurella jest mało doświadczonym zawodnikiem, żeby stać sie zmiennikiem dla Alby. Przydałby w obronie sie też drugi środkowy obrońca, który jest prawonozny.

0

Wolałbym Thiago zamiast De Jonga, a w 2019 wziąć młodego holendra.

0

A może postawi na "Jędze"? W sumie Artur może grać na każdej pozycji w obronie.

0

Jak dziś przejeżdżali w autobusie z otwartym dachem po Włocławku to przypomniało mi się celebrowanie Barcy przy wygraniu dubletu xD

0

Moim zdaniem to Białkowski nie pojedzie, a z resztą w większości się zgadzam.

0

Moje spostrzeżenia nasunęły się widząc dzisiejsze akcje Dembele z meczu z Włochami (Gol strzelony z lewego skrzydła oraz kontra lewą stroną gdzie trafił w poprzeczkę) oraz dość częste występy na lewym skrzydle w Stade Rennes.

0

To może jak Dembele tak dobrze idzie na lewym skrzydle to w Barcelonie też by go tam wystawiać i grać w naszym starym dobrym systemie 4-3-3, gdzie w ataku byłby Dembele-Suarez-Messi, a w pomocy Coutinho-Busquets-Rakitic. Co o tym sądzicie?

0

Jest napisane w artykule, że "Ernesto Valverde powołał wszystkich dostępnych piłkarzy na ostatni mecz sezonu", a niżej można zauważyć "Nieobecni decyzją szkoleniowca: Paulinho." Uświadomcie mnie bo nie rozumiem.

0

Da ktoś linka do meczu barcy plis

0

Przecież to bedzie 4-4-2 z Coutinho na lewym i Dembele na prawym skrzydle XD

2

Szacunek dla Messiego, że oddał karnego Coutinho bo przyda mu się ten gol :)

1

Szkoda, że Coutinho nie strzelał(oczywiście pod warunkiem, że by trafił) bo tak to Cillessen miałyby asystę :D

0

Gdzie ci coś źle odmienilem idealna istoto?

5

Jak nie rotował składem to teraz pier*olną w chuj rezerwowych do boju xD

0

No nie XD. Skrzydłowy jak dla mnie podchodzi pod napastnika.

0

Kiedyś było narzekanie, że za dużo pomocników w klubie a teraz mamy powołanych tak naprawdę 3 pomocników bo Coutinho to bardziej skrzydłowy niż pomocnik.

0

Moim zdaniem na prawej obronie wystąpi Wass, który jest obeznany na tej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?