szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zrobieni jak dzieci...
0
Ta i jeszcze Rakiticia za Suareza, żeby bronić wyniku... Ludzie nie można zmieniać napastnika jeśli chcemy wygrać..
1
Dokładnie tak przetłumaczył xD
0
Miejmy nadzieje, że po pierwszej połowie Valdek nie zdejmie Semedo jak to było w jego dwóch meczach..
0
Same sekrety dziś w tych artykułach xD
23
A ja uważam, że Dembele nie obroniłby gola na 2-0 czy 3-0
4
Own Goal w formie XD
0
Student czyli osoba ucząca się do 25(albo 26 nie pamiętam) roku życia :)
3
Millenium i konto Student 360
0
Ja tam będę zadowolony z każdego wyniku powyżej 30% XD
0
Witam, witam oponenta
0
Również pozdrawiam ;p
0
Witam witam hah
22
Dobra czas zacząć klasę maturalną XD
160
Najbardziej rani gol stracony w 93 minucie.
12
Ten Tabala na tym zdjęciu wygląda jak "nieodblokowany zawodnik" XD
1
VAR - zawodnik meczu.
4
Tak oglądając mecz i tą murawę nasuneła mi się możliwość remixu piosenki Golec uOrkiestra - Ściernisco "Tu na razie jest boisko,
Ale będzie kretowisko"
0
"Dembele nie lubi tego"
0
Albo OwnGoal'a
0
Ja to bym jeszcze dał szanse Jeffrenowi, ładnie na tym skrzydle kręci jak gra.
1
Adriano lepiej zagra na środku zamiast Bartry..
4
Autokorekta tam ci poprawiła z sędziowie na siły wyższe
2
Macie Munira 1vs 1 nie wykorzystuje xd
0
środa dzień loda, może coś zostało xD
0
To mogli mu już przypisać jakiś numer...
2
A Alenia też ma numer poza zakresem 1-25 (co znaczyć może, że też będzie graczem Barcy B), a jednak został zaprezentowany
0
Czemu Miranda nie zaprezentowany?
0
Jest jakiś limit zmian i liczby zawodników na ławce w tym pucharze Gampera?
0
Podobną zrobił Neymar, chyba po meczu z PSG, ale nie jestem pewien