0

Zrobieni jak dzieci...

0

Ta i jeszcze Rakiticia za Suareza, żeby bronić wyniku... Ludzie nie można zmieniać napastnika jeśli chcemy wygrać..

1

Dokładnie tak przetłumaczył xD

0

Miejmy nadzieje, że po pierwszej połowie Valdek nie zdejmie Semedo jak to było w jego dwóch meczach..

0

Same sekrety dziś w tych artykułach xD

23

A ja uważam, że Dembele nie obroniłby gola na 2-0 czy 3-0

4

Own Goal w formie XD

0

Student czyli osoba ucząca się do 25(albo 26 nie pamiętam) roku życia :)

3

Millenium i konto Student 360

0

Ja tam będę zadowolony z każdego wyniku powyżej 30% XD

0

Witam, witam oponenta

0

Również pozdrawiam ;p

0

Witam witam hah

22

Dobra czas zacząć klasę maturalną XD

160

Najbardziej rani gol stracony w 93 minucie.

12

Ten Tabala na tym zdjęciu wygląda jak "nieodblokowany zawodnik" XD

1

VAR - zawodnik meczu.

4

Tak oglądając mecz i tą murawę nasuneła mi się możliwość remixu piosenki Golec uOrkiestra - Ściernisco "Tu na razie jest boisko,
Ale będzie kretowisko"

0

"Dembele nie lubi tego"

0

Albo OwnGoal'a

0

Ja to bym jeszcze dał szanse Jeffrenowi, ładnie na tym skrzydle kręci jak gra.

1

Adriano lepiej zagra na środku zamiast Bartry..

4

Autokorekta tam ci poprawiła z sędziowie na siły wyższe

2

Macie Munira 1vs 1 nie wykorzystuje xd

0

środa dzień loda, może coś zostało xD

0

To mogli mu już przypisać jakiś numer...

2

A Alenia też ma numer poza zakresem 1-25 (co znaczyć może, że też będzie graczem Barcy B), a jednak został zaprezentowany

0

Czemu Miranda nie zaprezentowany?

0

Jest jakiś limit zmian i liczby zawodników na ławce w tym pucharze Gampera?

0

Podobną zrobił Neymar, chyba po meczu z PSG, ale nie jestem pewien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?