1

Ja jak patrzyłem na ten skład to przypomniały mi się czasy jak Iniesta latał na skrzydle. Może dziś się to powtórzy choć wątpie w to.

0

O co chodziło z tym rozpoczęciem Leganes? XD

0

Kobieca wersja Kaki wygląda jak Michael Jackson XD

4

No to Real mistrzostwo w tym roku albo już nigdy XD

0

Ktoś poda może skład Argentyny z tego meczu?

1

Strzelił gola na otworzenie wyniku a bez rytmu meczowego ciężko o formę?

0

Albo ogladamy rożne mecze albo marne prowo

0

Paco zamyka mordki XD

0

Wnioskujesz to po kilku minutach gry?
Jak na razie to dużo biega i już miał odbiory piłki.

8

Zauważył to ktoś, że Valverde w ważnych meczach daje grać piłkarzom, którzy zbyt często nie dostają minut? (Mówię tu o występnie Gomesa z Atletico i Atleticem Bilbao a teraz Paco z Sevillą). Wnioskując z przymrużeniem oka może Turan dostanie szanse w klasyku 23 grudnia? XD

5

Albo Marszczerano XD

0

Jest napisane. *

119

Dobrze że nie kupiliśmy tego Eriskena miał chociaż kto ich dobić tym 3 golem XD

2

Wreszcie Sergi Roberto w pomocy! :D

0

Brameczka i asysta co okolo 1000 minut XD.

0

Koulibaly 0 techniki. Jeżeli już to Mina miał do nas przejsc .

1

Vitinho jeszcze jest za młody poza tym dopiero co przyszedł do Barcy więc niech narazie pogra w rezerwach.

0

Jak myślicie Ernesto da pograć we wtorek takim zawodnikom jak: Paco czy Vermaelen?

0

http://www.futhead.com/18/squads/1059673/
Co myślicie o takim składzie na początek?

0

Dokładnie Boniek XD

0

Raczej stracą "23%" XD

0

La Pulga to chyba Messi

0

Przez chwilę myślałem, że tam po Rivaldo jest Paulinho XDD

0

Też mam taką nadzieję.

2

`Jest Gomes, nie ma punktów :)

24

Jak Valverde serwuje nam takie niespodzianki to może w El Clasico zobaczymy od pierwszej minuty Turana . "XD"

0

Gomes w "najsilniejszej jedenastce" XD

3

Czemu daliście zdjęcie ze zdrajcą?

0

Jak już to Arda* XD

0

Rakitić jakoś dziwnie na koniec utykał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?