14

Dobry artykuł !

0

Chwilowo wole parę Xavi-Rakitic niz inna

1

Super Artykuł POLECAM!

0

Alves i Mathieu nie zagrają bo nie otrzymali powołania na mecz ;D

0

Skład Barcy jest zły ponieważ w jednym z dzisiejszych artykułów było że Alves nie zagra ;)

0

Wie może ktoś o której i na jaki programie będzie mecz pożegnalny Deco (mecz gwiazd) : FC Porto vs FC Barcelona ?

0

Najgłupszy pomysł jaki mógł być

0

Pogra z 2 sezony i będzie łapał kontuzje straci formę itp.I będzie trzeba kupić kogoś nowego :)

1

Taka mała ciekawostka dla niektórych Mathieu to nie typowy Stoper ponieważ jego nominalna pozycja jeszcze z 2 sezony temu to Lewy Obrońca , a dzięki słabej dyspozycji Stoperów Valencii on został przeniesiony na środek .... to tak samo ja z Mascherano tylko że on został przeniesiony z Defensywy na Stopera a tego rezultaty chyba każdy zna.. Pozdrawiam

0

Yaya Toure, Benatia, Thiago Silva

2

Jak spojrzałem na zdj. mówię umarł ktoś z osób związanych z Barcą .... a nie to dziadek Mathieu -.-

0

Powodzenia Alexis !

1

Wtedy można Courtois broni w Lidze Mistrzów , Pucharach itp. , a Ter Stegen w Lidze BBVA (taki system jak w Realu Madryt) , chodź wątpię że Chelsea go puści , ale jestem dobrej myśli :-)

0

Messi musi to wygrać !!! :)

0

0

Ja bym pomyślał o kimś z europy a nie potrzebujemy kogoś z doświadczeniem

0

Ja bym kupił tego Ter Stegena i Thibaut Courtois i byśmy mieli dwóch młodych i świetnych bramkarzy :D

0

Barcelove21 mi się zdaję ,że podczas Ligi Mistrzów Tello będzie grał dość często w Lidze Hiszpańskiej gdyż Martino mówił ,że będzie dawał odpoczynek "gwiadą" więc wtedy tello będzie mógł się popisać a w Lidze Mistrzów gdy sprawa z awansem będzie pewna to też sobie zagra :D

0

To i ja pochwalę się składem gram ustawieniem 4-4-2 :
Bramkarz: Neuer
Obrońcy: Jallet DavidLuiz Bonucci Schmelzer
Pomocnicy: Srna Kroos Pogba Oscar
Napastnicy: Messi Ronaldo

0

marcysiaa109 musisz zrobic nowe konto i powinno wszystko dzialac pozdro :d

0

tak .. tylko ze jak klikam + to nic sie nie kupuje

0

Odpisze ktos wreszcie niby mieliscie odpwiadac na pytania -.-. ?!

0

jak kupic zawodnika bo kasy mam 100 a jak klikam to nic sie nie dzieje pomorzccie pls ;/

0

Jprd może wkoncu ktos mi odpowie dlaczego jak klikam + a mam full kasy to nie moge kupic nikogo ?!

0

FCB_ThC ja też nie weim jak i nikt nie chce odpowiedzieć -.-

0

Żal ja nie wiem jak pić zawodnika bo jak klikam + to nic się nie dzieje pomożccie plis ;/

0

Powie mi ktoś jak kupić zawodnika?!

0

Wie ktoś może jak dodać zawodika bo mam całą kase a wogóle nie wiem jak kogoś dodac a jak klikam plus to nic się nie dzieje

0

Queras muwisz dobrze ze taka taktyka sie moze sprawdzic

0

bedzie trudno przy stalych fragmentach bo mamy niskich zawodnikow w obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?