szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Dobry artykuł !
0
Chwilowo wole parę Xavi-Rakitic niz inna
1
Super Artykuł POLECAM!
0
Alves i Mathieu nie zagrają bo nie otrzymali powołania na mecz ;D
0
Skład Barcy jest zły ponieważ w jednym z dzisiejszych artykułów było że Alves nie zagra ;)
0
Wie może ktoś o której i na jaki programie będzie mecz pożegnalny Deco (mecz gwiazd) : FC Porto vs FC Barcelona ?
0
Najgłupszy pomysł jaki mógł być
0
Pogra z 2 sezony i będzie łapał kontuzje straci formę itp.I będzie trzeba kupić kogoś nowego :)
1
Taka mała ciekawostka dla niektórych Mathieu to nie typowy Stoper ponieważ jego nominalna pozycja jeszcze z 2 sezony temu to Lewy Obrońca , a dzięki słabej dyspozycji Stoperów Valencii on został przeniesiony na środek .... to tak samo ja z Mascherano tylko że on został przeniesiony z Defensywy na Stopera a tego rezultaty chyba każdy zna.. Pozdrawiam
0
Yaya Toure, Benatia, Thiago Silva
2
Jak spojrzałem na zdj. mówię umarł ktoś z osób związanych z Barcą .... a nie to dziadek Mathieu -.-
0
Powodzenia Alexis !
1
Wtedy można Courtois broni w Lidze Mistrzów , Pucharach itp. , a Ter Stegen w Lidze BBVA (taki system jak w Realu Madryt) , chodź wątpię że Chelsea go puści , ale jestem dobrej myśli :-)
0
Messi musi to wygrać !!! :)
0
0
Ja bym pomyślał o kimś z europy a nie potrzebujemy kogoś z doświadczeniem
0
Ja bym kupił tego Ter Stegena i Thibaut Courtois i byśmy mieli dwóch młodych i świetnych bramkarzy :D
0
Barcelove21 mi się zdaję ,że podczas Ligi Mistrzów Tello będzie grał dość często w Lidze Hiszpańskiej gdyż Martino mówił ,że będzie dawał odpoczynek "gwiadą" więc wtedy tello będzie mógł się popisać a w Lidze Mistrzów gdy sprawa z awansem będzie pewna to też sobie zagra :D
0
To i ja pochwalę się składem gram ustawieniem 4-4-2 :
Bramkarz: Neuer
Obrońcy: Jallet DavidLuiz Bonucci Schmelzer
Pomocnicy: Srna Kroos Pogba Oscar
Napastnicy: Messi Ronaldo
0
marcysiaa109 musisz zrobic nowe konto i powinno wszystko dzialac pozdro :d
0
tak .. tylko ze jak klikam + to nic sie nie kupuje
0
Odpisze ktos wreszcie niby mieliscie odpwiadac na pytania -.-. ?!
0
jak kupic zawodnika bo kasy mam 100 a jak klikam to nic sie nie dzieje pomorzccie pls ;/
0
Jprd może wkoncu ktos mi odpowie dlaczego jak klikam + a mam full kasy to nie moge kupic nikogo ?!
0
FCB_ThC ja też nie weim jak i nikt nie chce odpowiedzieć -.-
0
Żal ja nie wiem jak pić zawodnika bo jak klikam + to nic się nie dzieje pomożccie plis ;/
0
Powie mi ktoś jak kupić zawodnika?!
0
Wie ktoś może jak dodać zawodika bo mam całą kase a wogóle nie wiem jak kogoś dodac a jak klikam plus to nic się nie dzieje
0
Queras muwisz dobrze ze taka taktyka sie moze sprawdzic
0
bedzie trudno przy stalych fragmentach bo mamy niskich zawodnikow w obronie