0

Ramos już leci do Hollywood.

1

Wtedy raczej gralibyśmy w systemie z 4 obrońcami, ponieważ zmiana systemu na 3 obrońców była zapoczątkowana brakiem Sergiego Roberto.

0

Poleci ktoś jakąś dobrą komedię?

3

Zamiast tych zielonych czy kije wie jaki to kolor mogły by być z nawiązaniem do Katalonii. Jakieś żółte z czerwonymi pasami.

0

Jak i go zabraknie na mecz to raczej zagramy na 3 stoperów. Masche-Umtiti-Alba

11

Żałosne jest też ciągłe wystawianie Gomesa w jego obecnej formie.

5

Zbyt ofensywy ten skład. W tym przypadku Msn i paco nie wracali by się i skrzydła byłyby otwarte.

1

"Poranny przegląd prasy" o 2:00 w nocy XDD.

0

No ale jakby zaistniała taka sytuacja to do pierwszej ligi wchodzi zespół pod Barcą czy jak? :D

1

Wytłumaczy mi to ktoś. Jak to by było gdyby Barca B awansowała do Ligi Santander? Jest taka możliwość? Czy jak było by to inaczej rozwiązane?

1

Ciężko porównywać Verrattiego i Coutinho, ponieważ są to pomocnicy o różnych profilach :) . Najlepiej gdyby obaj przyszli na Camp Nou.

3

Nie rozumiem tej statystyki z bramkarzami np. taki Adan puścił około 40 bramek w 25 meczach i jest wyżej od Ter Stegena? Wytłumaczy mi to ktoś.

0

To była ironia, ale widać ktoś tu się na żartach nie zna.

0

Haha Gomes włącza się w walkę o złotą piłkę ;)

10

Haha Gomes włącza się chyba w walkę o Złotą Piłkę ;)

4

Hahaha Gomes włącza się chyba w walkę o złotą piłkę ;)

0

Czemu na zdjęciu jest gracz Lazio i Udinese ?...

0

Najbardziej obawiam się tego okresu z meczem z Real Sosiedad oni zawsze wyciskali z nas ostatnie siły, Nie były to łatwe mecze a po nim rewanż z Juve.

0

Na początku przeczytałem Dani Alves hehe

1

Perez chyba źle kulki podgrzal i dlatego trafilo na Bayern

12

W tej formie to najlepiej jakby trafili na Leicester.

0

Nie rozegrał odpowiedniej liczby meczów przez co jego klauzula spadła do 18 mln, a za takie pieniądze to Bayern dał mu wyższą pensje niż u nas.

0

Gdzie miałby znaleźć się tutaj zwrot grzecznościowy? Na razie to widać, że ty próbujesz udawać mądrego.

0

"napewno" to ty powinieneś iść kupić słownik i znaleźć tak informacje o tym, że to słowo pisze się na pewno. Pozdrawiam :)

0

Że on w miejsce Turana czy jak? bo nie rozumiem...

0

Real ma już zaklepane Leicester, nam zapewne trafi się Bayern bądź Manchester.

0

Oscar nie był pomijany w składzie meczowym to poszedł, Gomes gra u nas od ch*ja ...

0

Chyba nie znasz naszego zarządu ;)

0

50???? XD Powinieneś się cieszyć gdy dadzą połowę tej sumy.

0

Gomes w tym wieku nie zgodzi się na transfer do Chin.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?