szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ramos już leci do Hollywood.
1
Wtedy raczej gralibyśmy w systemie z 4 obrońcami, ponieważ zmiana systemu na 3 obrońców była zapoczątkowana brakiem Sergiego Roberto.
0
Poleci ktoś jakąś dobrą komedię?
3
Zamiast tych zielonych czy kije wie jaki to kolor mogły by być z nawiązaniem do Katalonii. Jakieś żółte z czerwonymi pasami.
0
Jak i go zabraknie na mecz to raczej zagramy na 3 stoperów. Masche-Umtiti-Alba
11
Żałosne jest też ciągłe wystawianie Gomesa w jego obecnej formie.
5
Zbyt ofensywy ten skład. W tym przypadku Msn i paco nie wracali by się i skrzydła byłyby otwarte.
1
"Poranny przegląd prasy" o 2:00 w nocy XDD.
0
No ale jakby zaistniała taka sytuacja to do pierwszej ligi wchodzi zespół pod Barcą czy jak? :D
1
Wytłumaczy mi to ktoś. Jak to by było gdyby Barca B awansowała do Ligi Santander? Jest taka możliwość? Czy jak było by to inaczej rozwiązane?
1
Ciężko porównywać Verrattiego i Coutinho, ponieważ są to pomocnicy o różnych profilach :) . Najlepiej gdyby obaj przyszli na Camp Nou.
3
Nie rozumiem tej statystyki z bramkarzami np. taki Adan puścił około 40 bramek w 25 meczach i jest wyżej od Ter Stegena? Wytłumaczy mi to ktoś.
0
To była ironia, ale widać ktoś tu się na żartach nie zna.
0
Haha Gomes włącza się w walkę o złotą piłkę ;)
10
Haha Gomes włącza się chyba w walkę o Złotą Piłkę ;)
4
Hahaha Gomes włącza się chyba w walkę o złotą piłkę ;)
0
Czemu na zdjęciu jest gracz Lazio i Udinese ?...
0
Najbardziej obawiam się tego okresu z meczem z Real Sosiedad oni zawsze wyciskali z nas ostatnie siły, Nie były to łatwe mecze a po nim rewanż z Juve.
0
Na początku przeczytałem Dani Alves hehe
1
Perez chyba źle kulki podgrzal i dlatego trafilo na Bayern
12
W tej formie to najlepiej jakby trafili na Leicester.
0
Nie rozegrał odpowiedniej liczby meczów przez co jego klauzula spadła do 18 mln, a za takie pieniądze to Bayern dał mu wyższą pensje niż u nas.
0
Gdzie miałby znaleźć się tutaj zwrot grzecznościowy? Na razie to widać, że ty próbujesz udawać mądrego.
0
"napewno" to ty powinieneś iść kupić słownik i znaleźć tak informacje o tym, że to słowo pisze się na pewno. Pozdrawiam :)
0
Że on w miejsce Turana czy jak? bo nie rozumiem...
0
Real ma już zaklepane Leicester, nam zapewne trafi się Bayern bądź Manchester.
0
Oscar nie był pomijany w składzie meczowym to poszedł, Gomes gra u nas od ch*ja ...
0
Chyba nie znasz naszego zarządu ;)
0
50???? XD Powinieneś się cieszyć gdy dadzą połowę tej sumy.
0
Gomes w tym wieku nie zgodzi się na transfer do Chin.