La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

0

To jaki skład na Betis wg. Was?

Ter Stegen
Semedo - Pique - Lenglet - Alba
Rakitić - Busquets - Arthur
Malcom - Suarez - Dembele

I fajnie byłoby, gdyby Alena dostał chociaż te kilkanaście minut przy dobrym wyniku.

4

@Witekk10 Vidal w miejsce Rakitica. Wiem, wiem, marzenie ściętej głowy:)

2

@Witekk10 Zamiast Malcoma Alena, za Semedo Roberto I Miranda za Albe.

0

@Rewolucja123 i 3 punkty w plecy xD

0

@szymonex10 I potem marudzenie na brak rotacji. :)

0

@Rewolucja123 Mysle, że większość woli 3 punkty niż rotacje. Ale sam jestem zwolennikiem rotacji, lecz nie w podstawowym składzie, a wpuszczaniu ich przy dobrym wyniku :). Spojrzyj sobie na ostatni mecz ligowy jak się męczyliśmy z Rayo wyjściowym garniturem.

0

@szymonex10 To byl wyjazd, teraz gramy u siebie z Betisem, ktory jest 3 dni po ciezkim wyjezdzie do Mediolanu I tutaj tworzy sie szansa na rotacje.

0

@Rewolucja123 Miranda nie powołany, a liczę na 20minut Aleni w tym meczu.

0

@Rewolucja123 I jak pierwszy garnitur nie daje rady, a ty chciałeś zawodników Barcy B XD

0

@Rewolucja123 3 dni po cieżkim wyjeździe a walą nas aktualnie 2:0 w dupe XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?