szynek14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ile jest?
0
ile
było
??
0
borisow z nami
0
niech spoczywa w pokoju
0
czy to prawda że villa ma mieć wymianę z fabregasem albo prejść ma do Chelsea?
0
nie niech nie odchodzi to bedzie wielki błąd barcelony
0
nie niech nie odchodzi to bedzie wielki błąd barcelony
0
dziękuje FC Barcelono
0
Zycze wspaniałego spetkatlu
0
visca el barca
0
koszulka założona
sercem na wembley ciałem niestety w domu
zapowiada sie jeden z najważniejszych meczy w historii
Visca El Barca
0
a co zrobił Busquets?
0
wesołych swiat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
lech- sc braga
0
barca -arsenal
0
a jak
0
ich marzenie
0
5-0
0
ale by było jakby bylo 8-0 dla barcy to by ronaldo płakał
0
dawac panowie
0
oby tak dalej
0
4-0
0
jaki on skromny
0
Realista111 idź już na tą strone realu bo nas wszystkich wkurzasz
0
nie ma mowy
0
ja nie moge jedna bramka i loew myśli że to najlepszy zawodnik świata przypomnijcie sobie asyste messiego kiedy to z pełną świdomością że nie ma bramki na mundialu podał tevezowi wielu zawodników by strzelało na jego miejscu
to świadczy o jego klasie
0
ja mam komentarz
0
dobra barca kontroluje mecz
0
i tak barca ma awans
0
a jak nie to na pewno bedzie jakiś news z kanałąmi