0

ile jest?

0

ile

było

??

0

borisow z nami

0

niech spoczywa w pokoju

0

czy to prawda że villa ma mieć wymianę z fabregasem albo prejść ma do Chelsea?

0

nie niech nie odchodzi to bedzie wielki błąd barcelony

0

nie niech nie odchodzi to bedzie wielki błąd barcelony

0

dziękuje FC Barcelono

0

Zycze wspaniałego spetkatlu

0

visca el barca

0

koszulka założona

sercem na wembley ciałem niestety w domu

zapowiada sie jeden z najważniejszych meczy w historii

Visca El Barca

0

a co zrobił Busquets?

0

wesołych swiat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

lech- sc braga

0

barca -arsenal

0

a jak

0

ich marzenie

0

5-0

0

ale by było jakby bylo 8-0 dla barcy to by ronaldo płakał

0

dawac panowie

0

oby tak dalej

0

4-0

0

jaki on skromny

0

Realista111 idź już na tą strone realu bo nas wszystkich wkurzasz

0

nie ma mowy

0

ja nie moge jedna bramka i loew myśli że to najlepszy zawodnik świata przypomnijcie sobie asyste messiego kiedy to z pełną świdomością że nie ma bramki na mundialu podał tevezowi wielu zawodników by strzelało na jego miejscu

to świadczy o jego klasie

0

ja mam komentarz

0

dobra barca kontroluje mecz

0

i tak barca ma awans

0

a jak nie to na pewno bedzie jakiś news z kanałąmi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?