0

na nsport

0

myśle że bedzie taki sklad: valdes od prawej alves puyol albo milito pique maxweel pomoc od prawej xavi toure lub busqets keita atak od lewej iniesta henry na środku a na prawej messi

0

simonzaooo na polsacie

0

unicef kogo ty kibicem jesteś co?

0

podoba mi sie aczkolwiek troche zamało podaje

0

chelsea-barca

0

ja tez miałem ponad 200 a teraz mam 0

0

sergio 6

0

na pewno mu się nie uda

0

znowu witamy w barcelonie

0

wielkie brawa dla Leo w tym sezonie zdobył wszystko co się da

VIVA MESSI

pozdro

kibic barcy

0

mam nadzieje ze nie odejdzie

0

Visca el barca

0

jest jest jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

jest w koncu udalo sie go sprowadzic

0

wow musimy szybko go brać bo jeszcze ktoś nam go zabierze

0

hmm to ciekawe

0

o ja ale mielibysmy pomoc Alves Xavi Fabregas iIniesta i jeszcze Messi Villa i Henry przed nimi

0

z Stanów Zjednoczonych dałbym jeszcze Donovana a z Brazylii Felipe Melo

0

droga wolna do barcelony serdecznie zapraszamy

0

mam nadzieje że ten gracz zasili szeregi barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?