szynek14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na nsport
0
myśle że bedzie taki sklad: valdes od prawej alves puyol albo milito pique maxweel pomoc od prawej xavi toure lub busqets keita atak od lewej iniesta henry na środku a na prawej messi
0
simonzaooo na polsacie
0
unicef kogo ty kibicem jesteś co?
0
podoba mi sie aczkolwiek troche zamało podaje
0
chelsea-barca
0
ja tez miałem ponad 200 a teraz mam 0
0
sergio 6
0
na pewno mu się nie uda
0
znowu witamy w barcelonie
0
wielkie brawa dla Leo w tym sezonie zdobył wszystko co się da
VIVA MESSI
pozdro
kibic barcy
0
mam nadzieje ze nie odejdzie
0
Visca el barca
0
jest jest jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jest w koncu udalo sie go sprowadzic
0
wow musimy szybko go brać bo jeszcze ktoś nam go zabierze
0
hmm to ciekawe
0
o ja ale mielibysmy pomoc Alves Xavi Fabregas iIniesta i jeszcze Messi Villa i Henry przed nimi
0
z Stanów Zjednoczonych dałbym jeszcze Donovana a z Brazylii Felipe Melo
0
droga wolna do barcelony serdecznie zapraszamy
0
mam nadzieje że ten gracz zasili szeregi barcy