też mam jeden z tych nowszych dekoderów ale bez dysku więc 0 zł z dyskiem 5 zł ale to jest jeszcze coś innego "czynsz najmu dekodera 20 zł" dopiero na rachunku coś takiego mi się ukazało :)
czy ktoś z was kto ma NC+ musi płacić dodatkowo za "czynsz najmu dekodera - 20 zł" ? bo przy podpisywaniu umowy nikt mi o tym nie wspomniał ,jak i w symulacji płatności na okres całej umowy też tego nie uwzględniono...teraz patrze na rachunek luty 2016 a tu plus 20zł "czynsz najmu dekodera" :)
teraz go kupować to bez sensu, kosztem kogo miałby grać ? a na zmiennika szkoda chłopaka :) Taka prawda ,że zakup jego rozwaliłby chemię MSN, teraz potrzeba nam solidnego średniaka albo gościa po 30stce typu Van Persie żeby nie tracić za dużo na jakości z przodu :)
ten kto choć troche interesuje się piłką wie że Vermalen gra tak naprawde "swoje"
i to nie żadna nowość ,że gość czyści co się da.Mało tego... on powinien być pierwszym wyborem w obronie i to do niego powinno się dobierać kogoś z dwójki Pique,Mascherano... taka prawda :)
żenadą bedzie jak wróci Pique i Verma w nagrode usiądzie na ławce...
Komentarze
13
nie ma nikogo lepszego dla Barcelony na tej pozycji jak Marco Verratti
gościu ma wszystko :)
0
no zobaczymy :)
1
też mam jeden z tych nowszych dekoderów ale bez dysku więc 0 zł z dyskiem 5 zł ale to jest jeszcze coś innego "czynsz najmu dekodera 20 zł" dopiero na rachunku coś takiego mi się ukazało :)
1
czy ktoś z was kto ma NC+ musi płacić dodatkowo za "czynsz najmu dekodera - 20 zł" ? bo przy podpisywaniu umowy nikt mi o tym nie wspomniał ,jak i w symulacji płatności na okres całej umowy też tego nie uwzględniono...teraz patrze na rachunek luty 2016 a tu plus 20zł "czynsz najmu dekodera" :)
0
teraz go kupować to bez sensu, kosztem kogo miałby grać ? a na zmiennika szkoda chłopaka :) Taka prawda ,że zakup jego rozwaliłby chemię MSN, teraz potrzeba nam solidnego średniaka albo gościa po 30stce typu Van Persie żeby nie tracić za dużo na jakości z przodu :)
13
nie ma nikogo lepszego dla Barcelony na tej pozycji jak Marco Verratti
gościu ma wszystko :)
12
ten kto choć troche interesuje się piłką wie że Vermalen gra tak naprawde "swoje"
i to nie żadna nowość ,że gość czyści co się da.Mało tego... on powinien być pierwszym wyborem w obronie i to do niego powinno się dobierać kogoś z dwójki Pique,Mascherano... taka prawda :)
żenadą bedzie jak wróci Pique i Verma w nagrode usiądzie na ławce...
2
ale bym sie cieszył... Chorwat na obronie i to jajami :) to by było coś
2
Lovren...
1
a ja Zlatana :)