O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 41
  • Polecenia 33

Komentarze

13

nie ma nikogo lepszego dla Barcelony na tej pozycji jak Marco Verratti
gościu ma wszystko :)

0

no zobaczymy :)

1

też mam jeden z tych nowszych dekoderów ale bez dysku więc 0 zł z dyskiem 5 zł ale to jest jeszcze coś innego "czynsz najmu dekodera 20 zł" dopiero na rachunku coś takiego mi się ukazało :)

1

czy ktoś z was kto ma NC+ musi płacić dodatkowo za "czynsz najmu dekodera - 20 zł" ? bo przy podpisywaniu umowy nikt mi o tym nie wspomniał ,jak i w symulacji płatności na okres całej umowy też tego nie uwzględniono...teraz patrze na rachunek luty 2016 a tu plus 20zł "czynsz najmu dekodera" :)

0

teraz go kupować to bez sensu, kosztem kogo miałby grać ? a na zmiennika szkoda chłopaka :) Taka prawda ,że zakup jego rozwaliłby chemię MSN, teraz potrzeba nam solidnego średniaka albo gościa po 30stce typu Van Persie żeby nie tracić za dużo na jakości z przodu :)

Zobacz wszystkie

13

nie ma nikogo lepszego dla Barcelony na tej pozycji jak Marco Verratti
gościu ma wszystko :)

12

ten kto choć troche interesuje się piłką wie że Vermalen gra tak naprawde "swoje"
i to nie żadna nowość ,że gość czyści co się da.Mało tego... on powinien być pierwszym wyborem w obronie i to do niego powinno się dobierać kogoś z dwójki Pique,Mascherano... taka prawda :)
żenadą bedzie jak wróci Pique i Verma w nagrode usiądzie na ławce...

2

ale bym sie cieszył... Chorwat na obronie i to jajami :) to by było coś

2

Lovren...

1

a ja Zlatana :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?