t0tti89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
nie ma nikogo lepszego dla Barcelony na tej pozycji jak Marco Verratti
gościu ma wszystko :)
0
no zobaczymy :)
1
też mam jeden z tych nowszych dekoderów ale bez dysku więc 0 zł z dyskiem 5 zł ale to jest jeszcze coś innego "czynsz najmu dekodera 20 zł" dopiero na rachunku coś takiego mi się ukazało :)
1
czy ktoś z was kto ma NC+ musi płacić dodatkowo za "czynsz najmu dekodera - 20 zł" ? bo przy podpisywaniu umowy nikt mi o tym nie wspomniał ,jak i w symulacji płatności na okres całej umowy też tego nie uwzględniono...teraz patrze na rachunek luty 2016 a tu plus 20zł "czynsz najmu dekodera" :)
0
teraz go kupować to bez sensu, kosztem kogo miałby grać ? a na zmiennika szkoda chłopaka :) Taka prawda ,że zakup jego rozwaliłby chemię MSN, teraz potrzeba nam solidnego średniaka albo gościa po 30stce typu Van Persie żeby nie tracić za dużo na jakości z przodu :)
0
Marco Verratti
12
ten kto choć troche interesuje się piłką wie że Vermalen gra tak naprawde "swoje"
i to nie żadna nowość ,że gość czyści co się da.Mało tego... on powinien być pierwszym wyborem w obronie i to do niego powinno się dobierać kogoś z dwójki Pique,Mascherano... taka prawda :)
żenadą bedzie jak wróci Pique i Verma w nagrode usiądzie na ławce...
0
to było pewne, gość ogarnia i to nie żadne odkrycie.To do niego teraz powinno sie dobierać kogoś ze stoperów
0
la liga w skysports ? , z tego co wiem to w Niemczech w SKY jest tylko bundesliga,wybrane mecze ligi angielskiej i liga mistrzów... o la lidze nic nie słyszałem
0
dlaczego wczoraj wogóle nie było w składzie Vermalena ?
0
a gdzie Mathieu ?
1
a ja Zlatana :)
0
0
wręcz bardzo dobrze
0
na kogo trafia Argentyna ?
2
Lovren...
2
ale bym sie cieszył... Chorwat na obronie i to jajami :) to by było coś
0
Maradona
Zidane
i hmm Maldini
0
Oby :)
0
Vidal ok, ale Luiz ? nie rozumiem tego zachwytu i tematu jego osobą... przecież jak on zagra z Pique w parze na środku,to bardziej nie odpowiedzialnego środka obrony w europie chyba już nie będzie.To będzie jakiś dramat...I jeden i drugi jak się lekko "podjarają" to biegają po ataku... jeden i drugi potrafią dojeba*ć od czasu do czasu takim babolem,że aż się płakać chce...tu potrzeba dyrygenta,dowódcy,profesora i walczaka na środku...a nie "defensywnego pomocnika z zapędami do przodu... ehhh
1
czy on ma "jaja" i autorytet jako trener ? myśle ,że nie bardzo :)
0
gość was prowokuje,a wy to łykacie jak karpie... słabo :)
0
Oglqdam mecz Realu z Rayo , widze bramke Moraty...patrze a gość łysy, to dla Valdesa? Ktos wie?
0
0
bez sensu,Barcelona go sprzeda do Włoch czy Anglii a pózniej się okaże,że sprzedaliśmy gościa,który "lata" tak jak teraz Yaya Toure i będzie ogólny płacz bo "przecież mamy Busiego" ;) a na 99% tak będzie z Songiem.
0
Mangala...
0
rozumiem,że takie drużyny jak Anglia, itd bo nie chce mi sie dalej szukać... są europejskimi ogórkami też ? to co on robił w wielu ważnych meczach jak np. z Włochami jest nie do opisania :) problemem jest to,że gość ma ciężki charakter,tylko to :) bo jego bramkami podejrzewam to jeszcze dzieci naszych dzieci będą się zachwycać
0
ale gdy wydaje sie na gościa 60 baniek dobrze wiedząc o tym,że tym kozakiem był zawsze i napewno sie nie zmieni bo nie :) ,a pozniej sie go pozbyć bo wszyscy nagle wokół są zdziwieni dlaczego on sie tak stawia, jest troche smieszną akcją :) ja wciąż osobiscie ubolewam,że Ibry tu nie ma :) bo moim zdaniem suma sumaru dotarłby sie :)
0
o widze hejterzy Zlatana stosuja wazeline jak widzą co gość wykonuje wykonywał i wykonywać będzie... ciągle ten sam poziom :) ,drewna już nie ma ? pozderki
0
Witam mam na sprzedaż kurtke nike jesienno zimowa dwustronna FC BARCELONA w rozmiarze L a dokładniej taka http://ambersport.pl/nike-fc-barcelona-flip-it-reversible-jacket ,kurtka jest nowa ,jesli ktoś jest zainteresowany PRIV :)