t0tti89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
nie ma nikogo lepszego dla Barcelony na tej pozycji jak Marco Verratti
gościu ma wszystko :)
0
no zobaczymy :)
1
też mam jeden z tych nowszych dekoderów ale bez dysku więc 0 zł z dyskiem 5 zł ale to jest jeszcze coś innego "czynsz najmu dekodera 20 zł" dopiero na rachunku coś takiego mi się ukazało :)
1
czy ktoś z was kto ma NC+ musi płacić dodatkowo za "czynsz najmu dekodera - 20 zł" ? bo przy podpisywaniu umowy nikt mi o tym nie wspomniał ,jak i w symulacji płatności na okres całej umowy też tego nie uwzględniono...teraz patrze na rachunek luty 2016 a tu plus 20zł "czynsz najmu dekodera" :)
0
teraz go kupować to bez sensu, kosztem kogo miałby grać ? a na zmiennika szkoda chłopaka :) Taka prawda ,że zakup jego rozwaliłby chemię MSN, teraz potrzeba nam solidnego średniaka albo gościa po 30stce typu Van Persie żeby nie tracić za dużo na jakości z przodu :)
0
Marco Verratti
12
ten kto choć troche interesuje się piłką wie że Vermalen gra tak naprawde "swoje"
i to nie żadna nowość ,że gość czyści co się da.Mało tego... on powinien być pierwszym wyborem w obronie i to do niego powinno się dobierać kogoś z dwójki Pique,Mascherano... taka prawda :)
żenadą bedzie jak wróci Pique i Verma w nagrode usiądzie na ławce...
0
to było pewne, gość ogarnia i to nie żadne odkrycie.To do niego teraz powinno sie dobierać kogoś ze stoperów
0
la liga w skysports ? , z tego co wiem to w Niemczech w SKY jest tylko bundesliga,wybrane mecze ligi angielskiej i liga mistrzów... o la lidze nic nie słyszałem
0
dlaczego wczoraj wogóle nie było w składzie Vermalena ?
0
a gdzie Mathieu ?
1
a ja Zlatana :)
0
0
wręcz bardzo dobrze
0
na kogo trafia Argentyna ?
2
Lovren...
2
ale bym sie cieszył... Chorwat na obronie i to jajami :) to by było coś
0
Maradona
Zidane
i hmm Maldini
0
Oby :)
0
Vidal ok, ale Luiz ? nie rozumiem tego zachwytu i tematu jego osobą... przecież jak on zagra z Pique w parze na środku,to bardziej nie odpowiedzialnego środka obrony w europie chyba już nie będzie.To będzie jakiś dramat...I jeden i drugi jak się lekko "podjarają" to biegają po ataku... jeden i drugi potrafią dojeba*ć od czasu do czasu takim babolem,że aż się płakać chce...tu potrzeba dyrygenta,dowódcy,profesora i walczaka na środku...a nie "defensywnego pomocnika z zapędami do przodu... ehhh
1
czy on ma "jaja" i autorytet jako trener ? myśle ,że nie bardzo :)
0
gość was prowokuje,a wy to łykacie jak karpie... słabo :)
0
Oglqdam mecz Realu z Rayo , widze bramke Moraty...patrze a gość łysy, to dla Valdesa? Ktos wie?
0
0
bez sensu,Barcelona go sprzeda do Włoch czy Anglii a pózniej się okaże,że sprzedaliśmy gościa,który "lata" tak jak teraz Yaya Toure i będzie ogólny płacz bo "przecież mamy Busiego" ;) a na 99% tak będzie z Songiem.
0
Mangala...
0
rozumiem,że takie drużyny jak Anglia, itd bo nie chce mi sie dalej szukać... są europejskimi ogórkami też ? to co on robił w wielu ważnych meczach jak np. z Włochami jest nie do opisania :) problemem jest to,że gość ma ciężki charakter,tylko to :) bo jego bramkami podejrzewam to jeszcze dzieci naszych dzieci będą się zachwycać
0
ale gdy wydaje sie na gościa 60 baniek dobrze wiedząc o tym,że tym kozakiem był zawsze i napewno sie nie zmieni bo nie :) ,a pozniej sie go pozbyć bo wszyscy nagle wokół są zdziwieni dlaczego on sie tak stawia, jest troche smieszną akcją :) ja wciąż osobiscie ubolewam,że Ibry tu nie ma :) bo moim zdaniem suma sumaru dotarłby sie :)
0
o widze hejterzy Zlatana stosuja wazeline jak widzą co gość wykonuje wykonywał i wykonywać będzie... ciągle ten sam poziom :) ,drewna już nie ma ? pozderki
0
Witam mam na sprzedaż kurtke nike jesienno zimowa dwustronna FC BARCELONA w rozmiarze L a dokładniej taka http://ambersport.pl/nike-fc-barcelona-flip-it-reversible-jacket ,kurtka jest nowa ,jesli ktoś jest zainteresowany PRIV :)