dobrze powiedział pod koniec meczu komentator, gdy zaczęły nasilać sie faule na Naszych - przegrywać trzeba umieć. RM pokazał że tego tez sie nie nauczył.
Barcelona nie powinna popełnić tego błedu który popełnia real - wychowankowie powinni grać w swoim zespole a nie sprzedawać ich czy wyporzyczać na prawo i lewo. Bojan pierwszy swoj sezon mial lepszy od pierwszego sezonu Raula dlatego sądze, że zapowiada sie bardzo dobrze. Powinien czesciej grać żeby nabierać wiecej doświadczenia, aż w końcu bedzie podstawowym napastnikiem Barcy.
Komentarze
0
Real zagrał bardzo dobre spotkanie. Tylko że MY zagraliśmy nie z tej ziemi!
0
dobrze powiedział pod koniec meczu komentator, gdy zaczęły nasilać sie faule na Naszych - przegrywać trzeba umieć. RM pokazał że tego tez sie nie nauczył.
0
Viva La Roja!!!
0
marzenia się spełniają! niezapomniany wieczór :)
0
Barcelona nie powinna popełnić tego błedu który popełnia real - wychowankowie powinni grać w swoim zespole a nie sprzedawać ich czy wyporzyczać na prawo i lewo. Bojan pierwszy swoj sezon mial lepszy od pierwszego sezonu Raula dlatego sądze, że zapowiada sie bardzo dobrze. Powinien czesciej grać żeby nabierać wiecej doświadczenia, aż w końcu bedzie podstawowym napastnikiem Barcy.
0
Viva La Roja!!!
0
fakt, też nie cierpię makaroniarzy :)
0
Primiera Division jest NASZA!!! :)
0
Jak dla mnie tego gola nr 108 powinien strzelić Valdes, jemu sie najbardziej należy:D
0
mam 38 stopni i zapalenie gardła, ale jak Iniesta strzelił bramke to moge sie założyć, że połowa sąsiadów dowiedziała sie o wyniku :)