O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

t24

0

Real zagrał bardzo dobre spotkanie. Tylko że MY zagraliśmy nie z tej ziemi!

t24

0

dobrze powiedział pod koniec meczu komentator, gdy zaczęły nasilać sie faule na Naszych - przegrywać trzeba umieć. RM pokazał że tego tez sie nie nauczył.

t24

0

Viva La Roja!!!

t24

0

marzenia się spełniają! niezapomniany wieczór :)

t24

0

Barcelona nie powinna popełnić tego błedu który popełnia real - wychowankowie powinni grać w swoim zespole a nie sprzedawać ich czy wyporzyczać na prawo i lewo. Bojan pierwszy swoj sezon mial lepszy od pierwszego sezonu Raula dlatego sądze, że zapowiada sie bardzo dobrze. Powinien czesciej grać żeby nabierać wiecej doświadczenia, aż w końcu bedzie podstawowym napastnikiem Barcy.

Zobacz wszystkie
t24

0

Viva La Roja!!!

t24

0

fakt, też nie cierpię makaroniarzy :)

t24

0

Primiera Division jest NASZA!!! :)

t24

0

Jak dla mnie tego gola nr 108 powinien strzelić Valdes, jemu sie najbardziej należy:D

t24

0

mam 38 stopni i zapalenie gardła, ale jak Iniesta strzelił bramke to moge sie założyć, że połowa sąsiadów dowiedziała sie o wyniku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?