t24

0

Real zagrał bardzo dobre spotkanie. Tylko że MY zagraliśmy nie z tej ziemi!

t24

0

dobrze powiedział pod koniec meczu komentator, gdy zaczęły nasilać sie faule na Naszych - przegrywać trzeba umieć. RM pokazał że tego tez sie nie nauczył.

t24

0

Viva La Roja!!!

t24

0

marzenia się spełniają! niezapomniany wieczór :)

t24

0

Barcelona nie powinna popełnić tego błedu który popełnia real - wychowankowie powinni grać w swoim zespole a nie sprzedawać ich czy wyporzyczać na prawo i lewo. Bojan pierwszy swoj sezon mial lepszy od pierwszego sezonu Raula dlatego sądze, że zapowiada sie bardzo dobrze. Powinien czesciej grać żeby nabierać wiecej doświadczenia, aż w końcu bedzie podstawowym napastnikiem Barcy.

t24

0

fakt, też nie cierpię makaroniarzy :)

t24

0

Mamy pierwszą koronę!! Zaraz bedzie mi sie łatwiej uczyc historii :D

t24

0

za eto powinien coraz czesciej wchodzic bojan, i w koncu stanie sie naszym głównym napastnikiem.

t24

0

Jak dla mnie tego gola nr 108 powinien strzelić Valdes, jemu sie najbardziej należy:D

t24

0

Primiera Division jest NASZA!!! :)

t24

0

Valencia spisala sie na medal ;) Panowie, dziś wygrywamy i możemy sie cieszyć z mistrzostwa w La Liga!!!!

t24

0

tak, kare mial tylko na ten mecz

t24

0

mam 38 stopni i zapalenie gardła, ale jak Iniesta strzelił bramke to moge sie założyć, że połowa sąsiadów dowiedziała sie o wyniku :)

t24

0

VISCA VISCA VISCA EL BARCA!!!

t24

0

Uuu złe info... chciałbym, żeby to była tylko wstepna zmyłka dla Chelsea...

t24

0

swoją drogą dużo miejsca i czasu na zmieszczenie piłki w luce, którą omyłkowo stworzyl mu Casillas wcale Pique nie miał, tymbardziej świadczy to o klasie uderzenia :)

t24

0

jalmen zgadzam sie w 100% to są dwa filary tego zespolu i nalezy im sie wielki szacunek :) sądze ze za pare lat podobna sytuacja bedzie z valdesem

tak samo jak (głuie porownanie na tym portalu) ale mam szacunek do raula i casillasa :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?