0

@Faro Jakbyśmy nie istnieli to nie byłoby też bólu i cierpienia oraz państwa 404 :P

0

@Filipem Tylko, że oni nie znają przyjemnej temperatury ;)

0

@gumaz Między mrozami a upałami nie ma nic?

0

@Filipem Optymalna temperatura powietrza dla człowieka to między 20 a 24 stopnie. Ciało musi gdzieś oddawać swoje ciepło, gdzie to ma robić jak temperatura otoczenia jest zbliżona do temperatury ciała?

1

@ProMILs Jak to @Stinger_ napisał w innej dyskusji. Między upałami, a mrozami jest coś jeszcze :)

0

@Filipem Dlaczego większość ciepłolubnych uważa, że upał zaczyna się od 30 stopni? Jest gdzieś to zdefiniowane?

0

@Walpiano Znam gościa, który mierzy około 170cm, waży lekko ze 130kg i jest zmarzluchem. Znam też takie osoby, które są chude, nie szczupłe, a chude, które wolą jak jest chłodniej.

0

@Faro Zależy to od tego, że każdy może mieć inne upodobania, jedni lubią jak jest gorąco, inni lubią Legię czy Real, a jeszcze inni o zgrozo oba te kluby.

0

@Kapitan hawk Tyle w temacie. Komu to przeszkadzało?


1

Boys - Jesteś szalona, ale w "ostrzejszym" wydaniu :P


0

@Kuczek pracujący w nocy życzą spokojnych snów

4

@Azi jak obejmował urząd to było wiele razy pisane, że miną lata zanim posprząta bałagan po poprzedniku ;)

0

@FiscaelBarca tylko, że to nie jest teoria spiskowa, a na pewno nie ekstremalna ;)

1

@escarabajo Zlikwidować VAR. Po co strzelać gole zgodnie z przepisami? :P

0

@escarabajo Czyli gdyby nie VAR to miałby więcej goli?

1

@gumaz obecnie jestem w samych gaciach ;)

2

@Lionel_Messi10 kolejny raz się potwierdza, że wysokie temperatury są niekomfortowe

0

@zgiru a dlaczego prowokujesz?

1

@Karol145 tylko, że to nie Biden rządził tylko rządzono Bidenem ;)

0

@July_6_BcN ja lubię śpiewać, lubię tańczyć, ale jedno i drugie mi nie wychodzi ;D

0

@bartekvisca no to dobrze. Ci którzy mogą pozwolić sobie na spanie w nocy będą mieli lepszy sen niż gdy jest duchota.

1

@NeroTFP1 Herman, czy to polskie nazwisko? :P

12

@Jakchcesz Gdyby był polskim politykiem to byłby w PISie ;)

2

@Laminedependencia może ma problemy ze zbieżnością?

2

@gumaz @joloskyy nie pamiętam dokładnych liczb, ale o kilkadziesiąt procent zwiększa się ryzyko zawału serca, udaru mózgu czy też raka pracując w nocy. Oprócz tego zwiększa się prawdopodobieństwo zachorowania na choroby psychiczne takie jak stany lękowe czy depresja.

1

@joloskyy wiesz, że praca nocna szkodzi zdrowiu? Ja też tak pracuję, ale satysfakcji żadnej z tego nie mam.

0

@Szczygiel06 no dotrwalim ;)
I tak jeszcze cztery razy

0

@Kgorecki2500 gościu ma/miał mądrą mamę ;)

2

@MesQueUnClub_87 to chyba polecił mu ktoś kto go nie lubi ;)

1

@Lucyffffer1922 powiedzmy, że szukałby kilka miesięcy. W końcu by go znalazł, ale byłby w takim stanie, że nic nie dałoby się z nim zrobić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?