tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Jakbyśmy nie istnieli to nie byłoby też bólu i cierpienia oraz państwa 404 :P
0
@Filipem Tylko, że oni nie znają przyjemnej temperatury ;)
0
@gumaz Między mrozami a upałami nie ma nic?
0
@Filipem Optymalna temperatura powietrza dla człowieka to między 20 a 24 stopnie. Ciało musi gdzieś oddawać swoje ciepło, gdzie to ma robić jak temperatura otoczenia jest zbliżona do temperatury ciała?
1
@ProMILs Jak to @Stinger_ napisał w innej dyskusji. Między upałami, a mrozami jest coś jeszcze :)
0
@Filipem Dlaczego większość ciepłolubnych uważa, że upał zaczyna się od 30 stopni? Jest gdzieś to zdefiniowane?
0
@Walpiano Znam gościa, który mierzy około 170cm, waży lekko ze 130kg i jest zmarzluchem. Znam też takie osoby, które są chude, nie szczupłe, a chude, które wolą jak jest chłodniej.
0
@Faro Zależy to od tego, że każdy może mieć inne upodobania, jedni lubią jak jest gorąco, inni lubią Legię czy Real, a jeszcze inni o zgrozo oba te kluby.
0
@Kapitan hawk Tyle w temacie. Komu to przeszkadzało?
1
Boys - Jesteś szalona, ale w "ostrzejszym" wydaniu :P
0
@Kuczek pracujący w nocy życzą spokojnych snów
4
@Azi jak obejmował urząd to było wiele razy pisane, że miną lata zanim posprząta bałagan po poprzedniku ;)
0
@FiscaelBarca tylko, że to nie jest teoria spiskowa, a na pewno nie ekstremalna ;)
1
@escarabajo Zlikwidować VAR. Po co strzelać gole zgodnie z przepisami? :P
0
@escarabajo Czyli gdyby nie VAR to miałby więcej goli?
1
@gumaz obecnie jestem w samych gaciach ;)
2
@Lionel_Messi10 kolejny raz się potwierdza, że wysokie temperatury są niekomfortowe
0
@zgiru a dlaczego prowokujesz?
1
@Karol145 tylko, że to nie Biden rządził tylko rządzono Bidenem ;)
0
@July_6_BcN ja lubię śpiewać, lubię tańczyć, ale jedno i drugie mi nie wychodzi ;D
0
@bartekvisca no to dobrze. Ci którzy mogą pozwolić sobie na spanie w nocy będą mieli lepszy sen niż gdy jest duchota.
1
@NeroTFP1 Herman, czy to polskie nazwisko? :P
12
@Jakchcesz Gdyby był polskim politykiem to byłby w PISie ;)
2
@Laminedependencia może ma problemy ze zbieżnością?
2
@gumaz @joloskyy nie pamiętam dokładnych liczb, ale o kilkadziesiąt procent zwiększa się ryzyko zawału serca, udaru mózgu czy też raka pracując w nocy. Oprócz tego zwiększa się prawdopodobieństwo zachorowania na choroby psychiczne takie jak stany lękowe czy depresja.
1
@joloskyy wiesz, że praca nocna szkodzi zdrowiu? Ja też tak pracuję, ale satysfakcji żadnej z tego nie mam.
0
@Szczygiel06 no dotrwalim ;)
I tak jeszcze cztery razy
0
@Kgorecki2500 gościu ma/miał mądrą mamę ;)
2
@MesQueUnClub_87 to chyba polecił mu ktoś kto go nie lubi ;)
1
@Lucyffffer1922 powiedzmy, że szukałby kilka miesięcy. W końcu by go znalazł, ale byłby w takim stanie, że nic nie dałoby się z nim zrobić :D