tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szczygiel06 no dotrwalim ;)
I tak jeszcze cztery razy
0
@Kgorecki2500 gościu ma/miał mądrą mamę ;)
2
@MesQueUnClub_87 to chyba polecił mu ktoś kto go nie lubi ;)
1
@Lucyffffer1922 powiedzmy, że szukałby kilka miesięcy. W końcu by go znalazł, ale byłby w takim stanie, że nic nie dałoby się z nim zrobić :D
1
@Borry ja nie wrócę, bo nigdy tam nie byłem.
0
@MeAndSwan do ostatniego i do tego ze spin-off'ami
1
@Colon The Walking Dead ;)
1
@Faro nigdy tak nie miałem, ale niektórzy pomimo bana tu piszą ;)
0
@Azi Lepsze Ferrari niż Tesla :P
1
@DamianBarcaCule Ja z Nowakiem kiedyś pracowałem
0
@Hosh Zawsze możesz oglądać na jednym monitorze, ja tak kiedyś oglądałem skoki, formułę 1 i coś tam jeszcze :D Obraz w obrazie i jazda :P I jeszcze na discordzie pisałem
2
@kuz kopacze też dostarczają dużo emocji, ale zgoła odmiennych :D
1
Żeby tylko na finał MŚ prezydent się nie wybrał...
0
wszyscy się nudzą na na na na
0
Raz się wygrywa, raz się wygrywa
0
Ciekawe czy Kubiak jeszcze siedzi w studio :D
0
@Mezocyklon87 Jeszcze Możdżonek, on nawet do bloku nie musiał skakać :P
0
@mrboom ale z tym to @takisobiektos zaczął
0
Wszyscy się nudzą na na na na
0
Jaki tu spokój na na na na
1
@DonCarletto I to nie zasługa Wilfredo :P
1
Monster, monster, monster, block
0
Walkower i tyle :P
1
@19Macio93 Makaroniarze skupili się na Sasaku, a to Wilfredo dziś punktuje :P
0
@Alek23 To jest okropne, marchewka jak najbardziej, ale zielony groszek jest okropny :P
0
@FcPortoFan1999 tylko to pomarańczowo-zielona maź nie pasuje ;)
0
@Encore Wczoraj przez cały mecz miał 9 :P
0
@FcPortoFan1999 linki do nielegalnych transmisji
0
@dv7wisnia Ja nie mam, ale oglądam, bo jak napisałem, jest udostępnione za darmo bez logowania :P
0
@FcPortoFan1999 na prywatnie też są bany ;)