0

@Szczygiel06 no dotrwalim ;)
I tak jeszcze cztery razy

0

@Kgorecki2500 gościu ma/miał mądrą mamę ;)

2

@MesQueUnClub_87 to chyba polecił mu ktoś kto go nie lubi ;)

1

@Lucyffffer1922 powiedzmy, że szukałby kilka miesięcy. W końcu by go znalazł, ale byłby w takim stanie, że nic nie dałoby się z nim zrobić :D

1

@Borry ja nie wrócę, bo nigdy tam nie byłem.

0

@MeAndSwan do ostatniego i do tego ze spin-off'ami

1

@Colon The Walking Dead ;)

1

@Faro nigdy tak nie miałem, ale niektórzy pomimo bana tu piszą ;)

0

@Azi Lepsze Ferrari niż Tesla :P

1

@DamianBarcaCule Ja z Nowakiem kiedyś pracowałem

0

@Hosh Zawsze możesz oglądać na jednym monitorze, ja tak kiedyś oglądałem skoki, formułę 1 i coś tam jeszcze :D Obraz w obrazie i jazda :P I jeszcze na discordzie pisałem

2

@kuz kopacze też dostarczają dużo emocji, ale zgoła odmiennych :D

1

Żeby tylko na finał MŚ prezydent się nie wybrał...

0

wszyscy się nudzą na na na na

0

Raz się wygrywa, raz się wygrywa

0

Ciekawe czy Kubiak jeszcze siedzi w studio :D

0

@Mezocyklon87 Jeszcze Możdżonek, on nawet do bloku nie musiał skakać :P


0

@mrboom ale z tym to @takisobiektos zaczął

0

Wszyscy się nudzą na na na na

0

Jaki tu spokój na na na na

1

@DonCarletto I to nie zasługa Wilfredo :P

1

Monster, monster, monster, block

0

Walkower i tyle :P

1

@19Macio93 Makaroniarze skupili się na Sasaku, a to Wilfredo dziś punktuje :P

0

@Alek23 To jest okropne, marchewka jak najbardziej, ale zielony groszek jest okropny :P

0

@FcPortoFan1999 tylko to pomarańczowo-zielona maź nie pasuje ;)

0

@Encore Wczoraj przez cały mecz miał 9 :P

0

@FcPortoFan1999 linki do nielegalnych transmisji

0

@dv7wisnia Ja nie mam, ale oglądam, bo jak napisałem, jest udostępnione za darmo bez logowania :P

0

@FcPortoFan1999 na prywatnie też są bany ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?