0

@Azazel_Pazuzu a tu zonk, najcieplejsza zima od lat...

14

@Starrk w miejsce Mentzena i Konfederacji można wstawić dowolnego polityka i partię i też będzie pasować ;)

1

@misterio to idź dziś wyjątkowo na produkcję czy co tam ta firma robi ;)

0

@kondzix2115 na Wiedźmina 4, choć na to czekam najbardziej już od dziesięciu lat i przyjdzie mi jeszcze jakiś czas poczekać ;)

0

@Katalończyk 99 ja nie pamiętam kiedy ostatnio włączałem telefon. Jakiś restart był przy aktualizacji, ale tak sam z siebie go nie wyłączałem.

1

@Sulimo Rocket League ;)

2

@maroon chodzi o to, że @NeroTFP1 żartował ;)

6

@maroon jesteś po kilku głębszych? ;)

0

@tbas ja robiłem podobnie, ale w poniedziałek w robocie źle się czułem :D

0

Komentarz usunięty

1

@Czajka90 a mury runą, runą, runą

1

@Batys daj spokój, w sobotę pojechałem nad morze i od wczoraj jestem cały czerwony, nawet chyba łeb pod włosami mi się spalił.

5

@BezglutenowyPedri teraz zabrzmiałeś jak Gaunter o'Dim ;)

0

@agaFCB pozdrowienia z plaży w Łebie ;)

4

@Popitek12 Afganistanu nie będzie

2

@Deeespacito ładną pogodę przywiozłem do Łeby? ;)

0

@clyde Eminem, klasa światowa, ale nie mój typ muzyczny ;)

0

@bart_azz ugotuje bigos na winie

1

@tbas niby co roku pada, a rok w rok jestem spalony ;)

0

@RoberDzik ładna poducha zważywszy na użytkownika, który jest od dawna zbanowany, a miał nick jak zaklęcie uśmiercające ;)

0

@Deeespacito ja tam jutro jadę ;) idziesz dziś na Chylińską? :D

1

@Konradowskyy to ja już będę udawał, że myślę o powrocie do roboty ;)

1

@Konradowskyy *i urlop

2

@BorzyKrzys a dragon ball na rtl 7 był oglądany?

0

@Sysia11 Azarenke można ją wyprowadzić z kortu.

0

@ornung niebezpieczne jest zadawanie głupich pytań.

0

@titooB i żeby po wyjściu z dołka grali tak jak Barca w ubiegłym sezonie?

0

@michal26 Nie przepadam, zjeść zjem, ale żeby się tym zachwycać to nie bardzo :P

4

@Kgorecki2500 Cóż szkodzi poprosić?

1

@michal26 To wszystko co masz na talerzu, za wyjątkiem makaronu, bym opędzlował :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?