tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azazel_Pazuzu a tu zonk, najcieplejsza zima od lat...
14
@Starrk w miejsce Mentzena i Konfederacji można wstawić dowolnego polityka i partię i też będzie pasować ;)
1
@misterio to idź dziś wyjątkowo na produkcję czy co tam ta firma robi ;)
0
@kondzix2115 na Wiedźmina 4, choć na to czekam najbardziej już od dziesięciu lat i przyjdzie mi jeszcze jakiś czas poczekać ;)
0
@Katalończyk 99 ja nie pamiętam kiedy ostatnio włączałem telefon. Jakiś restart był przy aktualizacji, ale tak sam z siebie go nie wyłączałem.
1
@Sulimo Rocket League ;)
2
@maroon chodzi o to, że @NeroTFP1 żartował ;)
6
@maroon jesteś po kilku głębszych? ;)
0
@tbas ja robiłem podobnie, ale w poniedziałek w robocie źle się czułem :D
0
Komentarz usunięty
1
@Czajka90 a mury runą, runą, runą
1
@Batys daj spokój, w sobotę pojechałem nad morze i od wczoraj jestem cały czerwony, nawet chyba łeb pod włosami mi się spalił.
5
@BezglutenowyPedri teraz zabrzmiałeś jak Gaunter o'Dim ;)
0
@agaFCB pozdrowienia z plaży w Łebie ;)
4
@Popitek12 Afganistanu nie będzie
2
@Deeespacito ładną pogodę przywiozłem do Łeby? ;)
0
@clyde Eminem, klasa światowa, ale nie mój typ muzyczny ;)
0
@bart_azz ugotuje bigos na winie
1
@tbas niby co roku pada, a rok w rok jestem spalony ;)
0
@RoberDzik ładna poducha zważywszy na użytkownika, który jest od dawna zbanowany, a miał nick jak zaklęcie uśmiercające ;)
0
@Deeespacito ja tam jutro jadę ;) idziesz dziś na Chylińską? :D
1
@Konradowskyy to ja już będę udawał, że myślę o powrocie do roboty ;)
1
@Konradowskyy *i urlop
2
@BorzyKrzys a dragon ball na rtl 7 był oglądany?
0
@Sysia11 Azarenke można ją wyprowadzić z kortu.
0
@ornung niebezpieczne jest zadawanie głupich pytań.
0
@titooB i żeby po wyjściu z dołka grali tak jak Barca w ubiegłym sezonie?
0
@michal26 Nie przepadam, zjeść zjem, ale żeby się tym zachwycać to nie bardzo :P
4
@Kgorecki2500 Cóż szkodzi poprosić?
1
@michal26 To wszystko co masz na talerzu, za wyjątkiem makaronu, bym opędzlował :P