0

@escarabajo Ja jak jest rano około 8 stopni i wiem, że po południu będzie przynajmniej 15 to też wychodzę na krótko. Dla mnie to żaden problem. Gorzej jest jak przy 15 mam ubrać bluzę :D

0

@escarabajo Jak ktoś z różnych powodów nie może się w ciągu dnia przebrać to nie widzę nic w tym dziwnego :P a zresztą kiedyś mój nauczyciel powiedział, że pojęcie ładnego dnia jest pojęciem względnym. Jednemu podoba się jedna pogoda, innemu inna ;)

1

@Safrani Celował w 37 po przecinku :P

13

@Pawlak1992 Viniciusz, bo jednak Gortat ma jasną karnację.

0

@bezalkoholowy ja cały rok daną temperaturę odczuwam tak samo. 15 stopni w kwietniu czy lipcu nie robi mi specjalnej różnicy. To jest ciepło i tyle. Zimą współpracownicy są ubrani w kurtki, czapki i jeszcze narzekają, że im zimno, a popylam sobie na krótki rękaw ;) nawet przez ostatnie dni były jednostki, które pracowały w bluzie, a inne narzekały, że im gorąco, te same co chciały ciepło. Lubię im to wypominać ;D

0

@bezalkoholowy tak samo jak nie dla każdego 10 stopni to zimno

0

@bezalkoholowy 25 stopni to już upał.

0

@malicinho ja nie, kurtkę noszę od listopada do marca i wolałbym dłużej, bo ubrać się grubiej można zawsze, rozebrać niekoniecznie


0

@bezalkoholowy zimę masz przez góra miesiąc i to jeszcze z przerwami. Przez ostatnie kilka tygodni było upalnie. Teraz jest elegancko.

0

@bezalkoholowy nie jest ani gorąco, ani zimno. Jest akurat.

2

@Frimpong a mnie się jeszcze nie zdarzyło tego jeść ;)

5

@July_6_BcN Danka?!

7

@Criss18Barca To mężczyzna jest głową domu, a kobieta elementem jego infrastruktury!

0

@Criss18Barca I chciałbyś, żeby baba Cię lała? -.-

1

@PatrychoO Eisenbichler pyka sobie w piłkę ;)

1

@lajcior to już wolałbym umrzeć głodny ;)

1

@RoberDzik ja za podobny post dostałem bana za prowokacje ;) ale wtedy był szukany trener na zastępstwo za Guardiolę ;)

5

@ornung i co w tym śmiesznego lub dziwnego?

1

@wojopancer czyli idealnie?

0

@tadzik447 o panie, przeczytałem, że dziś się urodził :D

1

@Kgorecki2500 wygląda staro jak na noworodka i do tego ekspresem wyrobili mu dowód osobisty ;)

1

@Hosh Bóg nie umarł, Jezus żyje! :P
Umarł, ale przeżył!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Luciano99 znudzi ci się to kiedyś?

1

@fart Chyba wyznawców PISU z wyznawcami PO :P

2

@mekston One w ogóle nie powinny się odbyć, a przynajmniej nie w tamtej części świata :P

1

@mekston smaczne to popo?

2

@malypuzon bo nie miał ochoty iść na pogrzeb pirata drogowego ;)

3

@Pawci023x Tej gruba, pytanie do ciebie @jowita

2

Nie będzie galaktycznego zderzenia? :P


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?