tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Ja jak jest rano około 8 stopni i wiem, że po południu będzie przynajmniej 15 to też wychodzę na krótko. Dla mnie to żaden problem. Gorzej jest jak przy 15 mam ubrać bluzę :D
0
@escarabajo Jak ktoś z różnych powodów nie może się w ciągu dnia przebrać to nie widzę nic w tym dziwnego :P a zresztą kiedyś mój nauczyciel powiedział, że pojęcie ładnego dnia jest pojęciem względnym. Jednemu podoba się jedna pogoda, innemu inna ;)
1
@Safrani Celował w 37 po przecinku :P
13
@Pawlak1992 Viniciusz, bo jednak Gortat ma jasną karnację.
0
@bezalkoholowy ja cały rok daną temperaturę odczuwam tak samo. 15 stopni w kwietniu czy lipcu nie robi mi specjalnej różnicy. To jest ciepło i tyle. Zimą współpracownicy są ubrani w kurtki, czapki i jeszcze narzekają, że im zimno, a popylam sobie na krótki rękaw ;) nawet przez ostatnie dni były jednostki, które pracowały w bluzie, a inne narzekały, że im gorąco, te same co chciały ciepło. Lubię im to wypominać ;D
0
@bezalkoholowy tak samo jak nie dla każdego 10 stopni to zimno
0
@bezalkoholowy 25 stopni to już upał.
0
@malicinho ja nie, kurtkę noszę od listopada do marca i wolałbym dłużej, bo ubrać się grubiej można zawsze, rozebrać niekoniecznie
0
@bezalkoholowy zimę masz przez góra miesiąc i to jeszcze z przerwami. Przez ostatnie kilka tygodni było upalnie. Teraz jest elegancko.
0
@bezalkoholowy nie jest ani gorąco, ani zimno. Jest akurat.
2
@Frimpong a mnie się jeszcze nie zdarzyło tego jeść ;)
5
@July_6_BcN Danka?!
7
@Criss18Barca To mężczyzna jest głową domu, a kobieta elementem jego infrastruktury!
0
@Criss18Barca I chciałbyś, żeby baba Cię lała? -.-
1
@PatrychoO Eisenbichler pyka sobie w piłkę ;)
1
@lajcior to już wolałbym umrzeć głodny ;)
1
@RoberDzik ja za podobny post dostałem bana za prowokacje ;) ale wtedy był szukany trener na zastępstwo za Guardiolę ;)
5
@ornung i co w tym śmiesznego lub dziwnego?
1
@wojopancer czyli idealnie?
0
@tadzik447 o panie, przeczytałem, że dziś się urodził :D
1
@Kgorecki2500 wygląda staro jak na noworodka i do tego ekspresem wyrobili mu dowód osobisty ;)
1
@Hosh Bóg nie umarł, Jezus żyje! :P
Umarł, ale przeżył!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Luciano99 znudzi ci się to kiedyś?
1
@fart Chyba wyznawców PISU z wyznawcami PO :P
2
@mekston One w ogóle nie powinny się odbyć, a przynajmniej nie w tamtej części świata :P
1
@mekston smaczne to popo?
2
@malypuzon bo nie miał ochoty iść na pogrzeb pirata drogowego ;)
3
@Pawci023x Tej gruba, pytanie do ciebie @jowita
2
Nie będzie galaktycznego zderzenia? :P