tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@reloaded dziękuję Panu za tę garść bezcennych informacji
3
@ranger3120 Dlaczego nie jest jeszcze milionerem? :D
0
@Rifek Dlaczego?
0
@ArcziArtt https://techlipton.pl/2025/polecane-zestawy-komputerowe-czerwiec-2025/ tu masz polecane zestawy.
Ja miałem taką są kartę graficzną jaką Ty proponujesz, zmieniłem ją na AMD Radeon RX 7800 XT 16GB, dołożyłem RAM do 32GB, zmieniłem monitor na 4k i mam tyle samo fpsów a momentami nawet więcej niż wcześniej w 1080p :P
0
@Herato czy to było to? :P
0
@MaziFCB To ja spróbuję sięgnąć po dodatkowy punkt. Chodziło o to, że komentatorowi tak się spodobało, że słów mu zabrakło. Dziękuję :)
14
@Herato I całe szczęście, że przegrany :P
31
@MroQ Redakcja śpi zachlana
0
@ArcziArtt Jaki masz budżet?
2
@July_6_BcN Bella Donna ;)
5
Squid Game 3. Zwiastun gier finałowych
5
@RonMes10 Może Manchester United, jak spadnie z ligi to jeszcze lepiej :D
1
@jacobFCB przede wszystkim Wiedźmin 3 wraz z dodatkami, God of War, Horizon Zero Dawn
0
@Frimpong ostatnio wszędzie sami kucharze
0
Czy tie-break będzie już w pierwszym secie? :D
Otóż nie :D
0
@gumaz Nikola Grbić :P
0
Za około pół godziny Polacy zmierzą się z Turcją w ramach Ligi Narodów. Czy i tym razem podopieczni Nikoli Grbića wyjdą zwycięsko ze spotkania?
2
@ranger3120 Jest jeszcze barcelońska bomba transferowa :P
1
@gumaz Nie chce się, ale coś trzeba robić :P
0
@Mezocyklon87 W taką pogodę to nic się nie chce.
0
@QQL5 No to nie kierujesz się pomocą tylko, żeby mieć weekend jak człowiek
0
@A4ron Od czasów pandemii są dwa dni wolnego, a więc lepiej w czwartek oddawać :P
0
@LambiPL Można połączyć te dwie rzeczy ;)
0
@Fido66 To jest marnotrawienie dni wolnych :P
0
@Frimpong Przecież to stary pryk i choleryk. Już masz przytyk :P
0
@QQL5 No, szczególnie jak kiedyś byłem przed siódmą gdy miałem ranną zmianę, a wyszedłem tuż przed końcem zmiany :D
1
@Frimpong Z takim tokiem rozumowania to każdy sławny był "ofiarą" przytyków :P
1
@Frimpong Dlaczego prędzej? Nie widziałem hejtu ani na jednego, ani drugiego :P
1
@Frimpong Krzysztof Ibisz -.-
2
@Kasy pewnie masa ludzi