tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prorokk no, ale ten twór za bardzo wpływowy, żeby go wymazać.
0
@dariooo ale jak to zrobić?
0
@Prorokk w jaki sposób je zlikwidować?
1
@MateS w momencie gdy zadałeś pytanie, też wstawałem ;)
5
Można wygrywać trzecim składem? Można!
0
@kuz komentarz taktyczny
0
Po wczorajszym zwycięstwie 3:1 Polaków w Lidze Narodów z Holandią, nasi reprezentanci zmierzą się dziś z reprezentacją kraju Kwitnącej Wiśni. Czy i tym razem Biało-Czerwoni okażą się lepsi od swoich rywali? Początek meczu o 14:30. Szkoda, że będę wtedy w robocie, ale może coś tam się obejrzy po kryjomu ;)
0
@VegetaPolska jak ich odróżniasz?
1
@DLFCB miał dobrą motywację, żeby szybko skończyć ten pojedynek
0
@messi33 przede wszystkim to trzeba najpierw wyszkolić trenerów od dzieciaków. Jak oni mają uczyć się gry skoro nie ma kto ich tego nauczyć?
0
@Deathwing112 jeszcze jak. Niszczenie plakatów wyborczych to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność ;)
0
@Hawajczyk napisałem, że mamy półamatorów w profesjonalnych ligach.
0
Który z Polaków oprócz Lewandowskiego mógłby grać w topowej reprezentacji świata? I tu jest właśnie pies pogrzebany. Nie ma zawodników. Żaden selekcjoner bata z gówna nie ukręci ;)
4
@Ojciec5tkidzieci prezydenta elekta też mogliby odwołać ;)
1
@Romario87 brzmi jak jakiś tani alkohol. Ciekawe czy smaczny ;)
1
@Romario87 co dobrego pichci?
4
Z tymi zawodnikami nawet del Bosque, Loew i Capello nic znaczącego by nie osiągnęli ;) no chyba, że awans na mistrzostwa to jednak znaczące osiągnięcie :D
0
Taka tu atmosfera się zrobiła jakby ktoś spodziewał się wygranego meczu przez tych półamatorów grających w profesjonalnych ligach :D
3
@kubix05 a mnie to lata, bo niczego innego nie można było się spodziewać po tej drużynie ;)
0
@turhiay Zawodnicy nic lepsi nie są ;)
0
@messi33 cała kadra powinna to zrobić z boiska ;)
1
@agaFCB a ja mam okna otwarte w nocy i mi duszno
0
@misiek0318 a co ma się ruszyć gdy nie ma zawodników? Tu najlepsi selekcjonerzy świata nic nie zdziałają
0
@zgutek dopiero wtorek a kolega pijany
0
@bartekvisca będzie to samo co zwykle, paździerz ;)
0
@Sinirsey 4 pobudka, a do roboty na 14 :D
1
@FcPortoFan1999 profesjonalna była w latach '70 i '80 ubiegłego wieku.
1
@July_6_BcN to tak jak Białoruś ;)
0
@AbelKabel sterem i okrętem ;)
3
@Reviven wysokie hue hue