0

@Prorokk no, ale ten twór za bardzo wpływowy, żeby go wymazać.

0

@dariooo ale jak to zrobić?

0

@Prorokk w jaki sposób je zlikwidować?

1

@MateS w momencie gdy zadałeś pytanie, też wstawałem ;)

5

Można wygrywać trzecim składem? Można!

0

@kuz komentarz taktyczny

0

Po wczorajszym zwycięstwie 3:1 Polaków w Lidze Narodów z Holandią, nasi reprezentanci zmierzą się dziś z reprezentacją kraju Kwitnącej Wiśni. Czy i tym razem Biało-Czerwoni okażą się lepsi od swoich rywali? Początek meczu o 14:30. Szkoda, że będę wtedy w robocie, ale może coś tam się obejrzy po kryjomu ;)

0

@VegetaPolska jak ich odróżniasz?

1

@DLFCB miał dobrą motywację, żeby szybko skończyć ten pojedynek

0

@messi33 przede wszystkim to trzeba najpierw wyszkolić trenerów od dzieciaków. Jak oni mają uczyć się gry skoro nie ma kto ich tego nauczyć?

0

@Deathwing112 jeszcze jak. Niszczenie plakatów wyborczych to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność ;)

0

@Hawajczyk napisałem, że mamy półamatorów w profesjonalnych ligach.

0

Który z Polaków oprócz Lewandowskiego mógłby grać w topowej reprezentacji świata? I tu jest właśnie pies pogrzebany. Nie ma zawodników. Żaden selekcjoner bata z gówna nie ukręci ;)

4

@Ojciec5tkidzieci prezydenta elekta też mogliby odwołać ;)

1

@Romario87 brzmi jak jakiś tani alkohol. Ciekawe czy smaczny ;)

1

@Romario87 co dobrego pichci?

4

Z tymi zawodnikami nawet del Bosque, Loew i Capello nic znaczącego by nie osiągnęli ;) no chyba, że awans na mistrzostwa to jednak znaczące osiągnięcie :D

0

Taka tu atmosfera się zrobiła jakby ktoś spodziewał się wygranego meczu przez tych półamatorów grających w profesjonalnych ligach :D

3

@kubix05 a mnie to lata, bo niczego innego nie można było się spodziewać po tej drużynie ;)

0

@turhiay Zawodnicy nic lepsi nie są ;)

0

@messi33 cała kadra powinna to zrobić z boiska ;)

1

@agaFCB a ja mam okna otwarte w nocy i mi duszno

0

@misiek0318 a co ma się ruszyć gdy nie ma zawodników? Tu najlepsi selekcjonerzy świata nic nie zdziałają

0

@zgutek dopiero wtorek a kolega pijany

0

@bartekvisca będzie to samo co zwykle, paździerz ;)

0

@Sinirsey 4 pobudka, a do roboty na 14 :D

1

@FcPortoFan1999 profesjonalna była w latach '70 i '80 ubiegłego wieku.

1

@July_6_BcN to tak jak Białoruś ;)

0

@AbelKabel sterem i okrętem ;)

3

@Reviven wysokie hue hue

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?