tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston kapuśniak na świńskim ryju ugotowali, mój ulubieny.
0
@clyde Ubisoft ma na szczęście zrezygnować ze swojego pokazu :D
@marcin62
1
@xvcWinterSoldier A jak trafią w instrybutor?
0
Dziś kolejny pokaz gier :P Miejmy nadzieję, że będzie lepszy niż ten od PlayStation :D
https://lowcygier.pl/aktualnosci/pora-na-summer-game-fest-2025-ogladajcie-z-nami-dzisiejszy-pokaz-gier/
1
@Stinger_ Robotaju
1
Nowa piosniczka Sabatona, Hordes of Khan
0
@Smixu ja cały rok chodzę po domu bez koszulki. Zimą mrozu w domu nie mam, ale na szczęście też jest chłodniej niż teraz i to bez klimatyzacji.
1
@Bolton no to super. Też Cię pozdrawiam i idę spać, żeby wieczorem do roboty wstać :D
1
@Bolton muszą być te dwie cechy czy oddzielnie też pozdrawiasz? Jakby co to zboczony nie jestem.
0
@Sulimo no i to już dawno i w dodatku niejeden gościu to zrobił ;)
0
Geralt w formie
1
Burza, psiakrew.
0
@DeXt3rVeB Którego postawić pod ścianą, a którego powiesić?
3
@Starrk Rządzący Unią Europejską chcieliby tak w Polsce i co poniektórzy politycy krajowi również :P
1
@xvcWinterSoldier napisał prawie każdy
1
@PatrychoO i jak jakiś tramwajarz krzyczy "czego stoisz na torach?! Czego stoisz na torach?!" :D
0
@marcin62 Rosomaka niech pokażą, nowego GoW'a albo Spidermana :P
1
Dziś pokaz PlayStation. Oglądajcie, bo ja będę w robocie -.-
https://lowcygier.pl/aktualnosci/playstation-state-of-play-juz-dzis-wieczorem-ogladajcie-z-nami-pokaz-gier-ps5/
1
@Rastafarnianin A adres email zakładany w podstawówce czy założyłeś nowy? :P
1
@Kgorecki2500 Jest, co prawda pewnie mocno podkoloryzowane, ale jest ;)
1
@tigerekxd Obecność, Egzorcyzmy Emily Rose.
0
@Ojciec5tkidzieci ja się obudzę po południu, także raczej ten post zniknie wśród innych.
2
@marcin62 Ta postać wygląda jak skin do Call of Duty: Warzone :P
0
@Deathwing112 Prawdopodobnie jest prawdziwy, ale trzeba dodać do niego jeszcze wielu polityków :P
1
@norbi77 Prawie wszyscy na zdjęciu cieszą się chwilą... :P
0
@July_6_BcN Jedna z moich ulubionych piosenek z dzieciństwa :P
0
@July_6_BcN Albo Skaner "Pociąg do gwiazd" :P
4
@July_6_BcN dla mnie to gwiazd by brakło, żeby określić moje poglądy polityczne :D
0
@Transu96 Na gta pewnie l4 nie wezmę, ale na to niech już kieras się szykuje :D
0
@marcin62 tak czy siak na premierę będzie l4 i grańsko całe dnie ;)