0

@mekston kapuśniak na świńskim ryju ugotowali, mój ulubieny.

0

@clyde Ubisoft ma na szczęście zrezygnować ze swojego pokazu :D
@marcin62

1

@xvcWinterSoldier A jak trafią w instrybutor?

0

Dziś kolejny pokaz gier :P Miejmy nadzieję, że będzie lepszy niż ten od PlayStation :D
https://lowcygier.pl/aktualnosci/pora-na-summer-game-fest-2025-ogladajcie-z-nami-dzisiejszy-pokaz-gier/

1

@Stinger_ Robotaju

1

Nowa piosniczka Sabatona, Hordes of Khan


0

@Smixu ja cały rok chodzę po domu bez koszulki. Zimą mrozu w domu nie mam, ale na szczęście też jest chłodniej niż teraz i to bez klimatyzacji.

1

@Bolton no to super. Też Cię pozdrawiam i idę spać, żeby wieczorem do roboty wstać :D

1

@Bolton muszą być te dwie cechy czy oddzielnie też pozdrawiasz? Jakby co to zboczony nie jestem.

0

@Sulimo no i to już dawno i w dodatku niejeden gościu to zrobił ;)

0

Geralt w formie


1

Burza, psiakrew.

0

@DeXt3rVeB Którego postawić pod ścianą, a którego powiesić?

3

@Starrk Rządzący Unią Europejską chcieliby tak w Polsce i co poniektórzy politycy krajowi również :P

1

@xvcWinterSoldier napisał prawie każdy

1

@PatrychoO i jak jakiś tramwajarz krzyczy "czego stoisz na torach?! Czego stoisz na torach?!" :D

0

@marcin62 Rosomaka niech pokażą, nowego GoW'a albo Spidermana :P

1

1

@Rastafarnianin A adres email zakładany w podstawówce czy założyłeś nowy? :P

1

@Kgorecki2500 Jest, co prawda pewnie mocno podkoloryzowane, ale jest ;)

1

@tigerekxd Obecność, Egzorcyzmy Emily Rose.

0

@Ojciec5tkidzieci ja się obudzę po południu, także raczej ten post zniknie wśród innych.

2

@marcin62 Ta postać wygląda jak skin do Call of Duty: Warzone :P

0

@Deathwing112 Prawdopodobnie jest prawdziwy, ale trzeba dodać do niego jeszcze wielu polityków :P

1

@norbi77 Prawie wszyscy na zdjęciu cieszą się chwilą... :P

0

@July_6_BcN Jedna z moich ulubionych piosenek z dzieciństwa :P

0

@July_6_BcN Albo Skaner "Pociąg do gwiazd" :P

4

@July_6_BcN dla mnie to gwiazd by brakło, żeby określić moje poglądy polityczne :D

0

@Transu96 Na gta pewnie l4 nie wezmę, ale na to niech już kieras się szykuje :D

0

@marcin62 tak czy siak na premierę będzie l4 i grańsko całe dnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?