0

@draxidox Czyli jak?

7

Kiełbasa, browary i inne towary
narodzie kochany, ja Tobie dam

0

@Krystian1588 A tu nowy szocik :P


0

@robsesh kolega miał chyba zły sen

0

@draxidox ja mam serduszko dla mamy.

0

@Konradowskyy sam teraz pitolisz o tym

4

@Czajka90 według przepisów trolling powinien być odpowiednio potraktowany ;)

1

@TR3YWAY mam podobnie, ale godzinę wcześniej ;(

9

Komentarz usunięty

0

@Kinginiesta ale jak będzie ten z P0 to podpisze wszystko co mu Donald podsunie. Podobnie było w tej drugiej partii z obecnym jeszcze długopisem.

1

@July_6_BcN ona nie potrzebuje widelca, wpieprza dania wraz z naczyniami

0

@Thoms94 zabrakło tylko bez pomocy sędziów, oczywiście pomocy stołecznym

1

@Piotr,1985 Nie ma burzy, można grać ;)

4

2

@tristan87 Kolejny powód, by na niego nie głosować ;)

3

@Borry a Barca przegrała w listopadzie

1

@MesQueUnClub_87 2,5 do rozpoczęcia roboty

0

@Kgorecki2500 w razie czego wybiorą następnego

0

@clyde nazwą Cię antysemitą, ale nigdy kłamcą ;)

0

@Starrk tam w ogóle ludzie nie mogą narzekać na władzę

3

@Transu96 na termometrach hehe

0

@supraomnes1 bo grając w przewadze od początku sezonu nie zdobędą żadnego tytułu.

0

@maroon a ja tylko skomentowałem post @Kgorecki2500

2

@Kgorecki2500 czyli według zasad zrobiła źle, bo ratować owszem należy, ale bez narażania siebie na niebezpieczeństwo ;)

0

@BorzyKrzys teraz jest idealnie. Jak są nocki w robocie to przez całą noc mam w pokoju okna otwarte, jak rano kładę się spać to je zamykam, żeby hałasów nie słyszeć i nie ma szans, żeby duchota się zrobiła, a przy cieplejszych temperaturach? Proszę cię, to jakieś piekło. Człowiek się poci jak za przeproszeniem świnia podczas samego spania

2

@BorzyKrzys a ta dobra informacja to gdzie?

0

@sokot wygląda jak npc w trailerze GTA VI

0

@DeXt3rVeB dwie godziny do końca zmiany

0

@FCB_dimiC wpisz DecoMorreno w google

6

@UriBoyka dostał od bezdomnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?