0

@jeonek to, że ktoś głosuje na któregoś z tych paralityków nie znaczy, że będzie z niego zadowolony ;)

0

@Marusek też bym mógł, ale nie chcę być aż tak złym człowiekiem.

0

@Wojciech123 mogliby z Legią się zamienić. Za tymi to jeszcze mniej osób by tęskniło ;)

4

Byle do 14:00 i weekend, a wcześniej przez osiem godzin, piąty raz w tym tygodniu trzeba popełniać zło konieczne.

0

@jakub1906 Królewski? Won na notatnik!

1

@Ghostface cóż szkodzi obiecać? ;)

0

@Popitek12 Jak chcesz ogląda TVP a @RafiVeB republikę ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rastafarnianin została znaleziona czy wyhodowana? ;)

1

@IMBALEO to nie są kibice ;)

0

@MesQueUnClub_87 tylko ten nieszczęsny Unreal Engine. Znasz dużą grę na tym silniku, która nie miała problemów z optymalizacją?

0

@4drian0 A Sony pokaże Wolverine ;D

1

@Kessie Na bogatości dwa tygodnie przed wypłatą :P

3

@FanBarcy22 A co ma się dziać?

0

@Gall Nikt nigdy nie zaśpiewa tak jak Mercury ;)

0

Ghost, Fredrik Akesson, Eric Ericsons Kammarkor - Bohemian Rhapsody


1

@tristan87 element trolluje z drugiego konta :P

0

No i znowu trzeba popełnić zło konieczne...

0

@LambiPL bardziej o mordę się martwisz niż o okno, telewizor czy cokolwiek innego?

0

@LambiPL to możesz kopnąć z całej siły w pokoju

0

@LeoMessiiBarcaPepa Mógł stracić piłkę.

5

Klasyczek z okazji Mistrzostwa Polski zdobytego przez odpowiednią drużynę
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/05/pU1pAqPxkedKRYgabHi0VMVUgXN0M5E1.mp4
Tylko Raków tak średnio tu pasuje :D

0

@mekston znaczy się równoważnik, pomyliłem pojęcia :D

1

@Kessie to jest okolicznik zdania ;)

0

@Majkel34 jak będą dobrze wyszkoleni trenerzy to i zawodnicy się znajdą ;)

2

@Konradowskyy a co my mamy powiedzieć? @July_6_BcN @Pnog37 @Criss18Barca

0

@eMBeeR Ugotują grochówkę ;)

1

@Starrk Ludzie zobaczyli jacy kandydaci przeszli do drugiej tury i uciekli z kraju :P

3

@Mow_mi_Douglas Wstyd to byłoby widzieć kogo kogokolwiek z pierwszej tury w pałacu prezydenckim o drugiej nie wspominając.

1

@michal26 Ogólnie pieprzenia polityków nie da się słuchać :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?