tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeonek to, że ktoś głosuje na któregoś z tych paralityków nie znaczy, że będzie z niego zadowolony ;)
0
@Marusek też bym mógł, ale nie chcę być aż tak złym człowiekiem.
0
@Wojciech123 mogliby z Legią się zamienić. Za tymi to jeszcze mniej osób by tęskniło ;)
4
Byle do 14:00 i weekend, a wcześniej przez osiem godzin, piąty raz w tym tygodniu trzeba popełniać zło konieczne.
0
@jakub1906 Królewski? Won na notatnik!
1
@Ghostface cóż szkodzi obiecać? ;)
0
@Popitek12 Jak chcesz ogląda TVP a @RafiVeB republikę ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rastafarnianin została znaleziona czy wyhodowana? ;)
1
@IMBALEO to nie są kibice ;)
0
@MesQueUnClub_87 tylko ten nieszczęsny Unreal Engine. Znasz dużą grę na tym silniku, która nie miała problemów z optymalizacją?
0
@4drian0 A Sony pokaże Wolverine ;D
1
@Kessie Na bogatości dwa tygodnie przed wypłatą :P
3
@FanBarcy22 A co ma się dziać?
0
@Gall Nikt nigdy nie zaśpiewa tak jak Mercury ;)
0
Ghost, Fredrik Akesson, Eric Ericsons Kammarkor - Bohemian Rhapsody
1
@tristan87 element trolluje z drugiego konta :P
0
No i znowu trzeba popełnić zło konieczne...
0
@LambiPL bardziej o mordę się martwisz niż o okno, telewizor czy cokolwiek innego?
0
@LambiPL to możesz kopnąć z całej siły w pokoju
0
@LeoMessiiBarcaPepa Mógł stracić piłkę.
5
Klasyczek z okazji Mistrzostwa Polski zdobytego przez odpowiednią drużynę
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/05/pU1pAqPxkedKRYgabHi0VMVUgXN0M5E1.mp4
Tylko Raków tak średnio tu pasuje :D
0
@mekston znaczy się równoważnik, pomyliłem pojęcia :D
1
@Kessie to jest okolicznik zdania ;)
0
@Majkel34 jak będą dobrze wyszkoleni trenerzy to i zawodnicy się znajdą ;)
2
@Konradowskyy a co my mamy powiedzieć? @July_6_BcN @Pnog37 @Criss18Barca
0
@eMBeeR Ugotują grochówkę ;)
1
@Starrk Ludzie zobaczyli jacy kandydaci przeszli do drugiej tury i uciekli z kraju :P
3
@Mow_mi_Douglas Wstyd to byłoby widzieć kogo kogokolwiek z pierwszej tury w pałacu prezydenckim o drugiej nie wspominając.
1
@michal26 Ogólnie pieprzenia polityków nie da się słuchać :P