24

W drugiej połowie wejdzie Araujo na utrzymanie wyniku :P

1

@Encore Czyli elegancko ;)

1

@gumaz "Dawać kurde. Nawalamy się z nimi, kurde!"

0

@ptrx Prześcieradłom i niezależnie od wyniku Barca pozostanie liderem

0

1 z 10 prezydentów :P


5

@takisobiektos Zagrają od gola na 2:3 :P

0

@blaugrana158 A nawet jeśli Real dziś wygra to Barca i tak pokona pozostałych przeciwników :P

7

Dla niesympatyzujących ze stołecznymi najlepiej żeby dzisiejsze klasyki wygrały drużyny z Poznania i Barcelony :P

0

@maroon Nim to już wcześniej gardziłem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@maroon Już wielokrotnie pisałem, że gardzę każdym jednym politykiem :P

0

@jacobFCB I Nawrockim, Senyszyn, Mentzenem, Zandbergiem, Braunem i całą resztą tej bandy

2

I po co oni tyle strzelają skoro mistrzostwa i tak nie zdobędą?

1

@kubix05 No i jak on miał zamiar jechać jak silnik wywalił i załadował jakieś głupoty?

0

Trudne pytanie w Awanturze się wylosowało -.-

1

@KamQiX Bo nie walczył w ostrym cieniu mgły.

1

@July_6_BcN Ja miałem mieć jutro nadgodziny, ale powiedziałem kierownikowi, że idę na komunię i tyle będzie mnie tam widział :D

0

@Fake69 No, jutro jest niedziela niehandlowa :P

1

@bezalkoholowy Imię zobowiązuje :D

3

@capricornusjrk Każdy polityk to oszust :D

3

@July_6_BcN Tak jak Bóg najpierw stworzył człowieka a dopiero potem kobietę :P

2

@misterio Kiedyś każdy telefon był inny. Po wyglądzie dało się rozpoznać markę i dosyć często model. A teraz? Wszystkie telefony takie same. Mniejsze, większe, z bardziej lub mniej kanciastymi krawędziami. W wyglądzie różnią się jedynie aparatem :D

0

@sevs a co? Chciałeś upały w maju?

0

Dama vs polityk
Szwagry


1

@Kai0 Ja gram w Call of Duty: Warzone. Osoby, które potrafią grać na padzie mają sporą przewagę nad osobami grającymi na klawiaturze i myszce, ale ja jak próbowałem grać na kontrolerze to nawet w pobliże przeciwnika nie mogłem wycelować :D

0

@Cvzx Wybrnęła jak poetka :P

2

@Lionel_Messi10 Ciekawe czy będzie jakiś easter egg związany z kodami. Może jakaś nazwa misji, bądź hasło do komputera czy coś. Hesoyam, aezakmi :P

1

@FcPortoFan1999 Krzyżyk na kandydacie, bo to słaby kandydat, obojętnie na kogo nie wypadło :P

2

Jak dokonać wyboru na kogo głosować w wyborach prezydenckich? Jeśli robię drogą eliminacji to wykreślam wszystkich -.-

0

@Lionel_Messi10 tylko jak widzę strzelanie na padzie to mnie uj bierze, krew nagła zalewa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?