tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
W drugiej połowie wejdzie Araujo na utrzymanie wyniku :P
1
@Encore Czyli elegancko ;)
1
@gumaz "Dawać kurde. Nawalamy się z nimi, kurde!"
0
@ptrx Prześcieradłom i niezależnie od wyniku Barca pozostanie liderem
0
1 z 10 prezydentów :P
5
@takisobiektos Zagrają od gola na 2:3 :P
0
@blaugrana158 A nawet jeśli Real dziś wygra to Barca i tak pokona pozostałych przeciwników :P
7
Dla niesympatyzujących ze stołecznymi najlepiej żeby dzisiejsze klasyki wygrały drużyny z Poznania i Barcelony :P
0
@maroon Nim to już wcześniej gardziłem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maroon Już wielokrotnie pisałem, że gardzę każdym jednym politykiem :P
0
@jacobFCB I Nawrockim, Senyszyn, Mentzenem, Zandbergiem, Braunem i całą resztą tej bandy
2
I po co oni tyle strzelają skoro mistrzostwa i tak nie zdobędą?
1
@kubix05 No i jak on miał zamiar jechać jak silnik wywalił i załadował jakieś głupoty?
0
Trudne pytanie w Awanturze się wylosowało -.-
1
@KamQiX Bo nie walczył w ostrym cieniu mgły.
1
@July_6_BcN Ja miałem mieć jutro nadgodziny, ale powiedziałem kierownikowi, że idę na komunię i tyle będzie mnie tam widział :D
0
@Fake69 No, jutro jest niedziela niehandlowa :P
1
@bezalkoholowy Imię zobowiązuje :D
3
@capricornusjrk Każdy polityk to oszust :D
3
@July_6_BcN Tak jak Bóg najpierw stworzył człowieka a dopiero potem kobietę :P
2
@misterio Kiedyś każdy telefon był inny. Po wyglądzie dało się rozpoznać markę i dosyć często model. A teraz? Wszystkie telefony takie same. Mniejsze, większe, z bardziej lub mniej kanciastymi krawędziami. W wyglądzie różnią się jedynie aparatem :D
0
@sevs a co? Chciałeś upały w maju?
0
Dama vs polityk
Szwagry
1
@Kai0 Ja gram w Call of Duty: Warzone. Osoby, które potrafią grać na padzie mają sporą przewagę nad osobami grającymi na klawiaturze i myszce, ale ja jak próbowałem grać na kontrolerze to nawet w pobliże przeciwnika nie mogłem wycelować :D
0
@Cvzx Wybrnęła jak poetka :P
2
@Lionel_Messi10 Ciekawe czy będzie jakiś easter egg związany z kodami. Może jakaś nazwa misji, bądź hasło do komputera czy coś. Hesoyam, aezakmi :P
1
@FcPortoFan1999 Krzyżyk na kandydacie, bo to słaby kandydat, obojętnie na kogo nie wypadło :P
2
Jak dokonać wyboru na kogo głosować w wyborach prezydenckich? Jeśli robię drogą eliminacji to wykreślam wszystkich -.-
0
@Lionel_Messi10 tylko jak widzę strzelanie na padzie to mnie uj bierze, krew nagła zalewa