tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@marcin62 Za dużo tiksroka ogląda :P
0
@wrona dobra odpowiedź?
0
@Encore Oby przyszły Mistrz Olimpijski
0
@zodiak_10 Twoja kto?
2
@Criss18Barca Deluxe Ski Jump 2.1
5
Co robicie dziś wieczorem?
0
Zapasy na meczyk zrobione?
5
@Kessie Ty to o rower byś się pobił
0
@4drian0 Może dobrze, że Lewego nie ma, bo by miał stopy wydłużone :P
50
@La Pulgaa Powiedzieć, że ci się nie chce i masz ważniejsze rzeczy do roboty
0
@Patrykl145 La rambla i kafejka :P
O ile strony wytrzymają :D
0
No to weekendzik rozpoczęty ;)
3
@comtedurgell pamiętaj, że mecz ma dwie połowy i do tego może być dogrywka i karne ;)
2
@misterio mnie to bardziej żółwia przypomina, ale takiego jak w przyrodzie
1
@don'T.R.I.P.e nie na konkretnego kandydata tylko do wzięcia udziału w wyborach
0
@don'T.R.I.P.e skoro nawoływanie do głosowanie nie narusza to na niegłosowanie też nie powinno :P
0
@July_6_BcN Tak prawdę mówiąc to ja też nie wiem czy z Tobą chcę :D Wydajesz się miłą osobą, ale innego wyobrażenia o Tobie nie mam :D
0
@July_6_BcN Na drinka się zgodziłaś, a jak sama stwierdziłaś, alkohol sprzyja prokreacji :D
0
@July_6_BcN nie potrzebuję pić, żeby prokreować ;D
1
@Safrani ja mieszkam na wsi i też jeżdżą hulajnogami
0
@July_6_BcN ale tylko Ty pijesz, bo ja jestem niepijący ;D
0
@July_6_BcN idziemy na drinka?
0
@Douglas czy wygrasz 1:0 czy 5:0 punktów dodajesz tyle samo
1
@Andi18 browarek na gola ;)
0
@Luciano99 wtedy będzie dziesiątka a nie jedenastka
0
@UriBoyka zrzucił zbędny balast, żeby był szybszy
0
@FcPortoFan1999 ciekawe które
0
Włoska policja vs inżynier z Afryki
0
@buglikos nie było Lewego, nie miał kto wykańczać
0
@F3DO jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził