0

@sevs No to przy śmierci każdej jednej głowy każdej religii powinno się mecze ekstraklasy przekładać :P Nawet lepiej :D

1

@JordiAlbion Piwerko i nad wodę :P

0

@Who_you_mam A tak w ogóle to mogliby wszystkie mecze do końca sezonu odwołać :P

2

@Who_you_mam Bo Polska jest katolickim państwem, a zmarła głowa Kościoła katolickiego.

0

@tbas Real pokona Barcelonę tylko dlatego, że ktoś na lr ma uczucie, że Real nie ma szans z Barcą?

0

@Lucyffffer1922 tym bardziej, że człowiek będzie w robocie :P

1

@Isso89 Nie wiedziałem, że moja siostra ma tu konto. Ona w ogóle piłką się nie interesuje. No chyba, że potajemnie :D

0

@pt9 Nie dadzą odpocząć po świętach

0

@pt9 Czyli robota stoi ;)

0

@Stinger_ a ja pół godziny później zaczynam robotę

0

@filipo2002 zależy kto żydkom najbardziej odpowiada

1

@Krystian1588 Czyli masz lepiej, bo my mieliśmy święta i jesteśmy bardziej zmęczeni :P

0

@cinero1996 To jest akurat standard. Nawet po najlepszym możliwym odpoczynku do roboty idzie się zmęczonym niż przed odpoczynkiem.

0

@Starrk W sumie to chodziło mi o coś w rodzaju teleportacji, że tak szybko podróżować. Na Ziemi doba trwa około 24 godzin, na innym ciele niebieskim może trwać dwa razy dłużej i wtedy urlop na takim obiekcie byłby dłuższy. Wiadomo, że minie tyle samo czasu, ale ktoś mógłby się kłócić, że na wczasach minął mu dopiero tydzień :D

1

@MessiSuarezNeymar TVP zawsze była zakłamana, nie bez powodu rozwinięcie TVP to telewizja propagandowa :P

2

A dlaczego nic nie mówią jak Barcelonie co mecz rzucają kłody pod nogi? Faulują naszych i nie ma reakcji sędziego, a jak gracz Barcy sfauluje to od razu jest kartka?

1

@Starrk Handel, podróże, urlop międzyplanetarny mógłby fajnie wyglądać. O ile jeszcze byłby podobne zasady do obecnych na Ziemi. Ktoś chce wyjechać na urlop na tydzień (powiedzmy, że jest technologia, która zakrzywia czasoprzestrzeń czy silnik Warp, tunele czasoprzestrzenne albo inne cuda-wianki i jest łatwo się wszędzie dostać) i leci na planetę, która obraca się kilka razy wolniej od swojej (powiedzmy, że jeszcze Ziemi). Na naszej placecie minie tydzień, a na innej dwa tygodnie. Takie oto wydłużone wczasy :D

2

@sergio5 I to na emeryturze :P

1

@macio_944 Ostatnia wieczerza :P

0

@FcPortoFan1999 Całe szczęście, a nie niestety ;)

0

@FcPortoFan1999 codziennie wielu osobom kończy się świat, ale fakt, jest to w momencie śmierci

0

@FcPortoFan1999 kiedyś będzie

0

@Starrk Jeśli ludziom uda się skolonizować inne ciała niebieskie niż Ziemia to jak czas na nich liczyć? W sensie "lokalny" to wiadomo, ale żeby był jeden uniwersalny na wszystkich obiektach? :P

0

@FcPortoFan1999 ale ci przed Karolem dłużej by rządzili Kościołem Katolickim i z tego powodu mogłoby nie być papieża Jana Pawła II

0

@Luciano99 Ta, w niedzielę i do tego w święto renta wpłynęła

1

@Sulimo a dla mnie jeden wuj czy z rodzynkami czy bez. Sernik to sernik. Jeśli mam wybierać między jednym sernikiem a drugim to wybieram oba.

0

@UriBoyka a popitka w to nie mieszaj

1

Jajeczka są, kiełbasa, chrzan


2

@Popitek12 napalone mamuśki z okolicy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?