0

@macio_944 To dlaczego napisałeś, że wszechczasów? :P

2

@Tabaluga37 Bo najpierw trzeba przetestować, naprawić i dopiero gotowy produkt wydać na PC :)

1

@Kgorecki2500 Nie, bo Death Stranding 2 :P

0

@macio_944 "Mimo wszystko do przewidzenia, GTA VI to będzie chyba największa i najbardziej zaawansowana gra wszech czasów. Czekamy!"
Nie sądzę. Może do momentu premiery i długo potem tak, ale prędzej czy później wyjdzie bardziej zaawansowana gra :P

0

@marcin62 GTA też w pierwszej kolejności wyjdzie na konsole :P

1

@marcin62 Death Stranding 2 proszę pana ;)

0

@gumaz skoro według kodeksu karnego szesnastolatkowie odpowiadają jak dorośli to tym bardziej on odpowie.

2

0

@Torto I nikt tu się nie czepia, że niszowa dyscyplina sportu tak jak w przypadku skoków narciarskich, żużla czy szybownictwa

0

@skubi99 Wyborca PISu :P

2

@Encore Oby został złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich

0

@Encore Jacy rasiści? On dla czarnych jest czarny, a dla białych - biały :P

0

@Eklerek mam nadzieję, że starego, śmierdzącego, a nie nowego :P

5

@DiSBlaDE weź to popraw, bo razi :D

4

@Kapitan hawk Ostatniego maja puszczą Barcelonie ten utwór


0

Jak przebiega ewolucja człowieka?


1

Ciekawe czy się dowiemy co to jest "ostry cień mgły"


2

@Faro Oznaczało to, że mieliśmy 3:3 :D

0

@Murazor @Sulimo ale się złapaliście :P

0

@ryzy21 i znowu będzie odrabiał straty? :P

1

@Sulimo A jakby był słaby to nie zasługiwałby na szacunek?

1

@mordini123 Niby taki dobry, ale na stołecznych za słaby :P

0

@Stinger_ Jeden konkurs czasami jest ciężko obejrzeć, a gdzie tu dwa :P

0

@Stinger_ Skoki panów mają większe zainteresowanie, a co za tym zarabiają więcej pieniędzy, a więc dlatego są one w bardziej dogodnych dniach i godzinach.

0

@PatrykBarca Do tego masz netflixa/hbo, abonament/doładowanie telefonu i jakieś inne pierdoły i to z nich się zbiera.

0

@PatrykBarca tu 60, tam 80, gdzie indziej 50 i się zbiera

2

@Siwy88 przecież na świecie nie ma wielu osób mądrzejszych od Jarosława

0

@budel17 Czyli już się skończyła? :P

1

@macio_944 ale w kontekście urlopu w sam raz :P

0

@Eklerek to trzeba zrobić wszystko, żeby wyrósł na głąba :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?