tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 To dlaczego napisałeś, że wszechczasów? :P
2
@Tabaluga37 Bo najpierw trzeba przetestować, naprawić i dopiero gotowy produkt wydać na PC :)
1
@Kgorecki2500 Nie, bo Death Stranding 2 :P
0
@macio_944 "Mimo wszystko do przewidzenia, GTA VI to będzie chyba największa i najbardziej zaawansowana gra wszech czasów. Czekamy!"
Nie sądzę. Może do momentu premiery i długo potem tak, ale prędzej czy później wyjdzie bardziej zaawansowana gra :P
0
@marcin62 GTA też w pierwszej kolejności wyjdzie na konsole :P
1
@marcin62 Death Stranding 2 proszę pana ;)
0
@gumaz skoro według kodeksu karnego szesnastolatkowie odpowiadają jak dorośli to tym bardziej on odpowie.
2
@Kgorecki2500 @PatrychoO opinia
0
@Torto I nikt tu się nie czepia, że niszowa dyscyplina sportu tak jak w przypadku skoków narciarskich, żużla czy szybownictwa
0
@skubi99 Wyborca PISu :P
2
@Encore Oby został złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich
0
@Encore Jacy rasiści? On dla czarnych jest czarny, a dla białych - biały :P
0
@Eklerek mam nadzieję, że starego, śmierdzącego, a nie nowego :P
5
@DiSBlaDE weź to popraw, bo razi :D
4
@Kapitan hawk Ostatniego maja puszczą Barcelonie ten utwór
0
Jak przebiega ewolucja człowieka?
1
Ciekawe czy się dowiemy co to jest "ostry cień mgły"
2
@Faro Oznaczało to, że mieliśmy 3:3 :D
0
@Murazor @Sulimo ale się złapaliście :P
0
@ryzy21 i znowu będzie odrabiał straty? :P
1
@Sulimo A jakby był słaby to nie zasługiwałby na szacunek?
1
@mordini123 Niby taki dobry, ale na stołecznych za słaby :P
0
@Stinger_ Jeden konkurs czasami jest ciężko obejrzeć, a gdzie tu dwa :P
0
@Stinger_ Skoki panów mają większe zainteresowanie, a co za tym zarabiają więcej pieniędzy, a więc dlatego są one w bardziej dogodnych dniach i godzinach.
0
@PatrykBarca Do tego masz netflixa/hbo, abonament/doładowanie telefonu i jakieś inne pierdoły i to z nich się zbiera.
0
@PatrykBarca tu 60, tam 80, gdzie indziej 50 i się zbiera
2
@Siwy88 przecież na świecie nie ma wielu osób mądrzejszych od Jarosława
0
@budel17 Czyli już się skończyła? :P
1
@macio_944 ale w kontekście urlopu w sam raz :P
0
@Eklerek to trzeba zrobić wszystko, żeby wyrósł na głąba :P