tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 podejrzewam, że jest przynajmniej dwa razy mocniejszy od ciebie ;)
4
31 maja tę samą piosenkę im puszczą
1
@Antimadridista_WR Dudek na to nie pozwoli
1
@La Pulgaa Oglądasz mecz w spokoju?
0
@AdrianFCB10 Zaraz Barca strzeli 4
0
@beter2 Nie posypie się, bo nie będzie 1:1
0
No to czas dobić dziadów
0
No to w drugiej połowie Barca dokłada 4 trafienia i będzie la zabawa :P
0
I jeszcze ta muzyczka z siatkówki ;)
1
@cchesterr43 Jak dostanie drugą to nawet wzmocni :P
1
@agaFCB może był taki zamysł, żeby przeciwnicy też nie mogli i mieli się rozpraszać :P
6
Vinicjusza mogliby zblurować, dzieci to oglądają.
1
@OzzyFCB Nic dziwnego i nowego :P
0
@4drian0 Madrycioki przyćmili światło :P
0
@Rupert_Haubica Odejdzie jak sam będzie chciał
5
@PIWOSZ89 Zazwyczaj chodził ubrany cały na biało...
1
@mordini123 Na dwóch transmisjach niszczenie rywala :P
0
@Azazel_Pazuzu @MessiForeverTheBest To ma sens
Karny dla Realu, ale obroniony przez Wojtulę? :P
0
A Jerzy D. po co tam siedzi?
1
@PIWOSZ89 Chcesz relację z całego dnia?
0
@R10BarcaM10 SSJ Messi
4
@QQL5 ten szum to szloch madrycioków
0
real madryt to legia warszawa
0
@DiSBlaDE na jutubie
0
@Fizzy Womack przerzuć, połknąć, wysrać :P
0
@FcPortoFan1999 O nie, wtedy weekend jeszcze szybciej zleci
1
@xvcWinterSoldier Leci jak cholera. Dopiero co zszedłem z nocki a jest już wieczór, a spałem niecałe 3 godziny
1
@kulek22 Wygrali mając jednego zawodnika mniej :P
0
@FcPortoFan1999 To akurat nie jest trudne
2
Następne pytanie w Awanturze o kasę @FcPortoFan1999