0

@Jakchcesz Tak właśnie było

0

W pierwszej połowie ledwo chodzili, bo nogi ich bolały, a teraz jacy żwawi :P

1

@Bartas1998 Bo Real Madryt to takie pizdryki ze sklepu, a Leganes to duże ogóry z pola czy ogródka

0

@Terapuls Tylko, że Alex jest naczelnym hejterem Polaków w Barcelonie i chciałbym się dowiedzieć co sądzi na ten temat.

0

@Terapuls @AlexDark00 jaka jest twoja opinia?

0

Gdyby to był Lewy to z jego płetwami to byłby faul :P

0

@heniusss a po co kupować jak można za darmo ułożyć?

0

@VegetaPolska w trakcie kariery też by mógł

2

@Arden Tylko, że tu nie ma mniejszego zła. Wszyscy kandydaci to jedno wielkie zło

1

@lithotripter i każdy będzie działał na szkodę Polski, w mniejszym bądź większym stopniu, ale będzie.
@kaamil1910

0

No to po tej debacie wychodzi na to, że jeszcze bardziej trzeba nie oddawać głosu na każdego kandydata, bo na kogo się zagłosuje to będzie źle. Nieobecnych też to dotyczy ;)

0

@Natenczas przecież ona jest w podobnym wieku do mnie, jaki Milf :D

3

@BorzyKrzys chyba ty

0

@Croocers w którym miejscu?

0

@saviol54 następny wszechgównowiedzący

0

@saviol54 Sam jesteś upośledzony

2

@Pawlak1992 nie, wszystkie piosenki, które podobały mi się za dzieciaka podobają mi się teraz i chętnie do nich wracam

0

@MesQueUnClub96 jak to zaczyna się protokół na pewnej stronie z małpką:
WY

0

@saviol54 wtedy grali to samo tylko zawsze fartem udało im się wygrywać.

0

@saviol54 a kiedy oni nie grali paździerza?

0

@July_6_BcN ja jestem ze wsi i też krowy nie doiłem ;) no chyba, że liczyć sztuczną (jak kiedyś gdzieś jechałem to były różne atrakcje a'la średniowieczne i tam była też sztuczna krowa do dojenia :D)

1

@NeroTFP1 i byś rykoszetem oberwał ;D

0

@lithotripter to miało służyć temu, żeby koleżanki "nie kusiły" kolegów.

0

@lithotripter koledzy z klasy rozebrali pewną dziewczynę po czym się powiesiła. Z tego powodu wprowadzono mundurki

0

@lithotripter a pamiętasz może czego to było pokłosiem?

0

@1LY0 a Bronek i Andrzej jak wysoko

1

@July_6_BcN cały czas to mógłby być urlop ;)

2

I znowu początek tygodnia, ile można?

4

@xvcWinterSoldier Zwolniłbym się z pracy, a w wypowiedzeniu zwróciłbym się do kierownika słowami "Szanowny Panie kierowniku, Ty chamie nieskrobany"

20

@gumaz brzydzę się biedą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?