tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Tak właśnie było
0
W pierwszej połowie ledwo chodzili, bo nogi ich bolały, a teraz jacy żwawi :P
1
@Bartas1998 Bo Real Madryt to takie pizdryki ze sklepu, a Leganes to duże ogóry z pola czy ogródka
0
@Terapuls Tylko, że Alex jest naczelnym hejterem Polaków w Barcelonie i chciałbym się dowiedzieć co sądzi na ten temat.
0
@Terapuls @AlexDark00 jaka jest twoja opinia?
0
Gdyby to był Lewy to z jego płetwami to byłby faul :P
0
@heniusss a po co kupować jak można za darmo ułożyć?
0
@VegetaPolska w trakcie kariery też by mógł
2
@Arden Tylko, że tu nie ma mniejszego zła. Wszyscy kandydaci to jedno wielkie zło
1
@lithotripter i każdy będzie działał na szkodę Polski, w mniejszym bądź większym stopniu, ale będzie.
@kaamil1910
0
No to po tej debacie wychodzi na to, że jeszcze bardziej trzeba nie oddawać głosu na każdego kandydata, bo na kogo się zagłosuje to będzie źle. Nieobecnych też to dotyczy ;)
0
@Natenczas przecież ona jest w podobnym wieku do mnie, jaki Milf :D
3
@BorzyKrzys chyba ty
0
@Croocers w którym miejscu?
0
@saviol54 następny wszechgównowiedzący
0
@saviol54 Sam jesteś upośledzony
2
@Pawlak1992 nie, wszystkie piosenki, które podobały mi się za dzieciaka podobają mi się teraz i chętnie do nich wracam
0
@MesQueUnClub96 jak to zaczyna się protokół na pewnej stronie z małpką:
WY
0
@saviol54 wtedy grali to samo tylko zawsze fartem udało im się wygrywać.
0
@saviol54 a kiedy oni nie grali paździerza?
0
@July_6_BcN ja jestem ze wsi i też krowy nie doiłem ;) no chyba, że liczyć sztuczną (jak kiedyś gdzieś jechałem to były różne atrakcje a'la średniowieczne i tam była też sztuczna krowa do dojenia :D)
1
@NeroTFP1 i byś rykoszetem oberwał ;D
0
@lithotripter to miało służyć temu, żeby koleżanki "nie kusiły" kolegów.
0
@lithotripter koledzy z klasy rozebrali pewną dziewczynę po czym się powiesiła. Z tego powodu wprowadzono mundurki
0
@lithotripter a pamiętasz może czego to było pokłosiem?
0
@1LY0 a Bronek i Andrzej jak wysoko
1
@July_6_BcN cały czas to mógłby być urlop ;)
2
I znowu początek tygodnia, ile można?
4
@xvcWinterSoldier Zwolniłbym się z pracy, a w wypowiedzeniu zwróciłbym się do kierownika słowami "Szanowny Panie kierowniku, Ty chamie nieskrobany"
20
@gumaz brzydzę się biedą