tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM a więc cierp
0
@Piotr,1985 lepiej żeby grali przed południem? ;)
0
@bodzio10 a może, nie pamiętam :P
1
@GTBTP Z punktem k jest tak samo, to w sumie z hs też mogło by być :P
0
@Jackazz a mógł wystartować w TCSie albo Sapporo
0
Za chwilę urodziny, potem majówka, urlop, Wszystkich Świętych, Święto Niepodległości i nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich
1
@WiernyKatalonii Zgłoszony
2
Kamilkowi zabraknął JEDEN punkt do rekordu 19 sezonów z rzędu zakończonych w top30 klasyfikacji generalnej PŚ ;(
0
@July_6_BcN Skoczni, ale nie świata :P
0
Jakby nie obniżyli belki to by się połamał
0
@Sulej Austrioki nie od dziś są ciągnięci za uszy...
1
@Messibestplayerintheworld Prawda, a co?
0
Ładne zakończenie sezonu w wykonaniu Kamilka ;)
0
@Kinginiesta To przejedziesz dupą po mchu :P
0
@krefi10 ale już jest po wschodzie słońca, a najlepiej napawać się nim przy porannej kupie
0
Hayboeck się skończył
2
@Stinger_ Jedną osobę trzeba zawołać, bo może też się spodobać, niech ma coś od życia @MesQueUnClub96
1
@Stinger_ A dziewczyny patrzą na to wszystko
@July_6_BcN
0
@Stinger_ Ale orgie dziś, najpierw Domen z Olkiem, potem potencjalnie Lanisek
0
@mrboom To ksywa Pudziana :P
1
@pride1899 Bo w finale pucharu świata od dawna tak jest ;)
1
@July_6_BcN I Klara coraz mocniej świeci :P
0
Zniszczoł rywali!
1
@gumaz i się chyba za mocno uderzył :)
1
Skaczą świry! I nawet słońce choć nieśmiało to świeci ;)
1
@July_6_BcN Elegancko! Wkładamy kaski, zapinamy wiązania i podziwiamy!
0
@FcPortoFan1999 Jakbym pisał z czatem gpt
0
@FcPortoFan1999 Jako wielka fanka skoków nie może przegapić finału sezonu i wygranej Kamilka
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego ma być zdziwiona? Wszystko z nią w porządku
0
@July_6_BcN wstajemy pomału, niedługo skoki ;)