0

@barcelonaLM a więc cierp

0

@Piotr,1985 lepiej żeby grali przed południem? ;)

0

@bodzio10 a może, nie pamiętam :P

1

@GTBTP Z punktem k jest tak samo, to w sumie z hs też mogło by być :P

0

@Jackazz a mógł wystartować w TCSie albo Sapporo

0

Za chwilę urodziny, potem majówka, urlop, Wszystkich Świętych, Święto Niepodległości i nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich

1

@WiernyKatalonii Zgłoszony

2

Kamilkowi zabraknął JEDEN punkt do rekordu 19 sezonów z rzędu zakończonych w top30 klasyfikacji generalnej PŚ ;(

0

@July_6_BcN Skoczni, ale nie świata :P

0

Jakby nie obniżyli belki to by się połamał

0

@Sulej Austrioki nie od dziś są ciągnięci za uszy...

1

0

Ładne zakończenie sezonu w wykonaniu Kamilka ;)

0

@Kinginiesta To przejedziesz dupą po mchu :P

0

@krefi10 ale już jest po wschodzie słońca, a najlepiej napawać się nim przy porannej kupie

0

Hayboeck się skończył

2

@Stinger_ Jedną osobę trzeba zawołać, bo może też się spodobać, niech ma coś od życia @MesQueUnClub96

1

@Stinger_ A dziewczyny patrzą na to wszystko
@July_6_BcN

0

@Stinger_ Ale orgie dziś, najpierw Domen z Olkiem, potem potencjalnie Lanisek

0

@mrboom To ksywa Pudziana :P

1

@pride1899 Bo w finale pucharu świata od dawna tak jest ;)

1

@July_6_BcN I Klara coraz mocniej świeci :P

0

Zniszczoł rywali!

1

@gumaz i się chyba za mocno uderzył :)

1

Skaczą świry! I nawet słońce choć nieśmiało to świeci ;)

1

@July_6_BcN Elegancko! Wkładamy kaski, zapinamy wiązania i podziwiamy!

0

@FcPortoFan1999 Jakbym pisał z czatem gpt

0

@FcPortoFan1999 Jako wielka fanka skoków nie może przegapić finału sezonu i wygranej Kamilka

0

@FcPortoFan1999 Dlaczego ma być zdziwiona? Wszystko z nią w porządku

0

@July_6_BcN wstajemy pomału, niedługo skoki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?