0

@FcPortoFan1999 Jak Kamil wygra w Planicy to wstawiam tutaj swoje nudeski

0

Chyba trzeba poczekać na Planicę

2

@Criss18Barca Czekają na czterdzieste zwycięstwo pana Kamila

0

@DiSBlaDE Odpisałem Ci poniżej :P :D

1

@DiSBlaDE
Skoki, skoki w Zakopanem,
Każdy bułkę je z bananem

1

@DiSBlaDE Hej tu babina, kocham Kamila, jest zabaaaawaaaa

2

@PIWOSZ89 Dziury w sieciach...

1

Dziś wieczorem pan Kamil będzie miał o jedno pucharowe zwycięstwo więcej niż pan Adam

4

@BABKA__KIEPSKA jaki jest twój poprzedni nick?

1

@BABKA__KIEPSKA Przynajmniej jedno, bo ja mam takowe :P

0

@BABKA__KIEPSKA Wczoraj widziałem starego Fiata Uno. Rocznikowo jest podobnie

3

@BABKA__KIEPSKA Nie każdy jeździ nowym autem

1

@Qrek Wszyscy normalni, nienormalni czekają do jeszcze wyższych temperatur

4

@Criss18Barca Chyba Ty ;) dla mnie 15 stopni to 15 stopni, niezależnie od pory roku ;)

2

Jak przemieszcza się Płotka w Wiedźminie 3: Dziki Gon?
https://www.facebook.com/reel/553308700599751

0

@Azazel_Pazuzu Jakbym widział polską scenę polityczną ;)

2

@Eklerek Czyli mówią jak jest ;)

0

@Joe_Barbaro Dlaczego po polsku do nich mówił?

0

@Eto'o9 R10 a kamery w robocie zobaczą pieprzyka na pośladku ;)

0

@Xxxbarca4ever no, tyle zarobiłeś, że możesz zacząć się budować ;)

0

@PIWOSZ89 żeby nasza kadra prezentowała chociaż średni europejski poziom ;)

0

@PIWOSZ89 po co kraje typu Polska na Mundialu?

1

@heniusss i gdyby jednak nie przyszedł to w konsekwencji nie miałby kto "namaścić" Messiego

0

@Eklerek od kiedy Mourinho mówi tylko prawdę?

1

Jutro o tej porze będzie weekend

1

@Safrani tylko, że nie ma polityka z takimi cechami

1

@NeroTFP1 uroki najlepszej pory roku ;)

0

@comtedurgell cukier zawarty w owocach ma takie samo działanie na organizm jak cukier biały

0

@comtedurgell w owocach też jest więcej cukru niż w coli, co jest zdrowsze?

19

@Safrani najpierw trzeba obejrzeć "Laboratorium Dextera"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?