tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Jak Kamil wygra w Planicy to wstawiam tutaj swoje nudeski
0
Chyba trzeba poczekać na Planicę
2
@Criss18Barca Czekają na czterdzieste zwycięstwo pana Kamila
0
@DiSBlaDE Odpisałem Ci poniżej :P :D
1
@DiSBlaDE
Skoki, skoki w Zakopanem,
Każdy bułkę je z bananem
1
@DiSBlaDE Hej tu babina, kocham Kamila, jest zabaaaawaaaa
2
@PIWOSZ89 Dziury w sieciach...
1
Dziś wieczorem pan Kamil będzie miał o jedno pucharowe zwycięstwo więcej niż pan Adam
4
@BABKA__KIEPSKA jaki jest twój poprzedni nick?
1
@BABKA__KIEPSKA Przynajmniej jedno, bo ja mam takowe :P
0
@BABKA__KIEPSKA Wczoraj widziałem starego Fiata Uno. Rocznikowo jest podobnie
3
@BABKA__KIEPSKA Nie każdy jeździ nowym autem
1
@Qrek Wszyscy normalni, nienormalni czekają do jeszcze wyższych temperatur
4
@Criss18Barca Chyba Ty ;) dla mnie 15 stopni to 15 stopni, niezależnie od pory roku ;)
2
Jak przemieszcza się Płotka w Wiedźminie 3: Dziki Gon?
https://www.facebook.com/reel/553308700599751
0
@Azazel_Pazuzu Jakbym widział polską scenę polityczną ;)
2
@Eklerek Czyli mówią jak jest ;)
0
@Joe_Barbaro Dlaczego po polsku do nich mówił?
0
@Eto'o9 R10 a kamery w robocie zobaczą pieprzyka na pośladku ;)
0
@Xxxbarca4ever no, tyle zarobiłeś, że możesz zacząć się budować ;)
0
@PIWOSZ89 żeby nasza kadra prezentowała chociaż średni europejski poziom ;)
0
@PIWOSZ89 po co kraje typu Polska na Mundialu?
1
@heniusss i gdyby jednak nie przyszedł to w konsekwencji nie miałby kto "namaścić" Messiego
0
@Eklerek od kiedy Mourinho mówi tylko prawdę?
1
Jutro o tej porze będzie weekend
1
@Safrani tylko, że nie ma polityka z takimi cechami
1
@NeroTFP1 uroki najlepszej pory roku ;)
0
@comtedurgell cukier zawarty w owocach ma takie samo działanie na organizm jak cukier biały
0
@comtedurgell w owocach też jest więcej cukru niż w coli, co jest zdrowsze?
19
@Safrani najpierw trzeba obejrzeć "Laboratorium Dextera"