2

No to Verdańsk powrócił ;)

0

@Wojciech123 Niepotrzebnie

2

@kubix05 Myślę, że warto tutaj oznaczyć dorosłe dziecko @MesQueUnClub96

0

Małe sprostowanie. To był oczywiście żart z okazji prima aprilis. Wcale tak nie myślę, a można powiedzieć, że gardzę tym klubem ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15467059#comment-15467059

5

@DolMac jak dobrze go znasz? Ile trwa wasza znajomość?

0

@gumaz zrozumie, ale nie oceni ;)

0

@July_6_BcN ja słyszałem o gorących mamuśkach w okolicy ;)

0

@Bobo25 dobry żart ;)

3

Co to za śmiech po kliknięciu herbu? :D

1

@ShawnC a ty jesteś najporządniejszy z najporządniejszych

2

Legia Warszawa to najlepszy klub. Kto nie wierzy to wuj mu w dziób

0

@Starrk żeby spadał

0

@tomek8756 ale tylko trochę, nie dużo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@D10SLEO O, nie widziałem, że lubi świętować moje urodziny :)

4

@Barclonismo mój ojciec do dziś przegląda telegazetę ;)

0

@Uukasz_93 zobacz ile kosztuje czekolada dubajska ;)

0

@Szczygiel06 my zazwyczaj od poniedziałku do soboty rana, ale czasami idziemy jeszcze w niedzielę

1

@Szczygiel06 tak, ja. Jeszcze tak pięć razy, bo dziś to były nadgodziny ;)

1

@fart Danke ;D

1

@koziar i moje urodzinki ;)

1

@fart i humor zepsuty, ale do roboty i tak już dziś jadę

0

@barcelonaLM a więc cierp

0

@Piotr,1985 lepiej żeby grali przed południem? ;)

0

@bodzio10 a może, nie pamiętam :P

1

@GTBTP Z punktem k jest tak samo, to w sumie z hs też mogło by być :P

0

@Jackazz a mógł wystartować w TCSie albo Sapporo

0

Za chwilę urodziny, potem majówka, urlop, Wszystkich Świętych, Święto Niepodległości i nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich

1

@WiernyKatalonii Zgłoszony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?