tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to Verdańsk powrócił ;)
0
@Wojciech123 Niepotrzebnie
2
@kubix05 Myślę, że warto tutaj oznaczyć dorosłe dziecko @MesQueUnClub96
0
Małe sprostowanie. To był oczywiście żart z okazji prima aprilis. Wcale tak nie myślę, a można powiedzieć, że gardzę tym klubem ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15467059#comment-15467059
5
@DolMac jak dobrze go znasz? Ile trwa wasza znajomość?
0
@gumaz zrozumie, ale nie oceni ;)
0
@July_6_BcN ja słyszałem o gorących mamuśkach w okolicy ;)
0
@Bobo25 dobry żart ;)
3
Co to za śmiech po kliknięciu herbu? :D
1
@ShawnC a ty jesteś najporządniejszy z najporządniejszych
2
Legia Warszawa to najlepszy klub. Kto nie wierzy to wuj mu w dziób
0
@Starrk żeby spadał
0
@tomek8756 ale tylko trochę, nie dużo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@D10SLEO O, nie widziałem, że lubi świętować moje urodziny :)
1
@Safrani albo to
https://img.wprost.pl/img/bunt-w-wiezieniu-o-zaostrzonym-rygorze-nie-zyje-co-najmniej-27-osob/48/3f/9693e3e9396a9b34a9026d31c4d9.webp
4
@Barclonismo mój ojciec do dziś przegląda telegazetę ;)
0
@Uukasz_93 zobacz ile kosztuje czekolada dubajska ;)
0
@Szczygiel06 my zazwyczaj od poniedziałku do soboty rana, ale czasami idziemy jeszcze w niedzielę
1
@Szczygiel06 tak, ja. Jeszcze tak pięć razy, bo dziś to były nadgodziny ;)
1
@fart Danke ;D
1
@koziar i moje urodzinki ;)
1
@fart i humor zepsuty, ale do roboty i tak już dziś jadę
0
@barcelonaLM a więc cierp
0
@Piotr,1985 lepiej żeby grali przed południem? ;)
0
@bodzio10 a może, nie pamiętam :P
1
@GTBTP Z punktem k jest tak samo, to w sumie z hs też mogło by być :P
0
@Jackazz a mógł wystartować w TCSie albo Sapporo
0
Za chwilę urodziny, potem majówka, urlop, Wszystkich Świętych, Święto Niepodległości i nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich
1
@WiernyKatalonii Zgłoszony