tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ilka Czy to pierwszy raz?
1
@Rewolucja123 Fajnie by było jakby kolejny był w Egipcie
1
@PIWOSZ89 Ale to i tak samo się przestawia
1
@Criss18Barca @July_6_BcN a nie, błąd. O 15 są, akurat przyjadę :D
Z drużynówką może być kłopot, bo wyjeżdżam, ale ten konkurs jest akurat mało istotny :P
0
@FcPortoFan1999 Nie kompromisuj się już
0
Kurde, pierwszy konkurs w Planicy spędzę w robocie
2
@Criss18Barca To jak połowa zwycięstwa dla Polski :P
0
Jest podium Pawełka!
1
Fińskie skoki się odradzają :P
1
Biało-czerwono w czołówce :P
0
Znowu temu austryjokowi zawyżyli noty
2
Anze to prawie Polak, ale to Pawełek miał wygrać
0
@marcin62 Pierwszy AC od kilku odsłon, którego nie kupiłem (i raczej nie kupię)
1
Ten Wąsek niejedną skocznią trząsek
0
@FcPortoFan1999 To nic, dziewuszki będą się ślinić do moich zdjęć
0
@FcPortoFan1999 W tym sezonie nie, ale na przełomie całej kariery nie wiadomo
0
@FcPortoFan1999 Jak Kamil wygra w Planicy to wstawiam tutaj swoje nudeski
0
Chyba trzeba poczekać na Planicę
2
@Criss18Barca Czekają na czterdzieste zwycięstwo pana Kamila
0
@DiSBlaDE Odpisałem Ci poniżej :P :D
1
@DiSBlaDE
Skoki, skoki w Zakopanem,
Każdy bułkę je z bananem
1
@DiSBlaDE Hej tu babina, kocham Kamila, jest zabaaaawaaaa
2
@PIWOSZ89 Dziury w sieciach...
1
Dziś wieczorem pan Kamil będzie miał o jedno pucharowe zwycięstwo więcej niż pan Adam
4
@BABKA__KIEPSKA jaki jest twój poprzedni nick?
1
@BABKA__KIEPSKA Przynajmniej jedno, bo ja mam takowe :P
0
@BABKA__KIEPSKA Wczoraj widziałem starego Fiata Uno. Rocznikowo jest podobnie
3
@BABKA__KIEPSKA Nie każdy jeździ nowym autem
1
@Qrek Wszyscy normalni, nienormalni czekają do jeszcze wyższych temperatur
4
@Criss18Barca Chyba Ty ;) dla mnie 15 stopni to 15 stopni, niezależnie od pory roku ;)