1

@Ilka Czy to pierwszy raz?

1

@Rewolucja123 Fajnie by było jakby kolejny był w Egipcie

1

@PIWOSZ89 Ale to i tak samo się przestawia

1

@Criss18Barca @July_6_BcN a nie, błąd. O 15 są, akurat przyjadę :D
Z drużynówką może być kłopot, bo wyjeżdżam, ale ten konkurs jest akurat mało istotny :P

0

@FcPortoFan1999 Nie kompromisuj się już

0

Kurde, pierwszy konkurs w Planicy spędzę w robocie

2

@Criss18Barca To jak połowa zwycięstwa dla Polski :P

0

Jest podium Pawełka!

1

Fińskie skoki się odradzają :P

1

Biało-czerwono w czołówce :P

0

Znowu temu austryjokowi zawyżyli noty

2

Anze to prawie Polak, ale to Pawełek miał wygrać

0

@marcin62 Pierwszy AC od kilku odsłon, którego nie kupiłem (i raczej nie kupię)

1

Ten Wąsek niejedną skocznią trząsek

0

@FcPortoFan1999 To nic, dziewuszki będą się ślinić do moich zdjęć

0

@FcPortoFan1999 W tym sezonie nie, ale na przełomie całej kariery nie wiadomo

0

@FcPortoFan1999 Jak Kamil wygra w Planicy to wstawiam tutaj swoje nudeski

0

Chyba trzeba poczekać na Planicę

2

@Criss18Barca Czekają na czterdzieste zwycięstwo pana Kamila

0

@DiSBlaDE Odpisałem Ci poniżej :P :D

1

@DiSBlaDE
Skoki, skoki w Zakopanem,
Każdy bułkę je z bananem

1

@DiSBlaDE Hej tu babina, kocham Kamila, jest zabaaaawaaaa

2

@PIWOSZ89 Dziury w sieciach...

1

Dziś wieczorem pan Kamil będzie miał o jedno pucharowe zwycięstwo więcej niż pan Adam

4

@BABKA__KIEPSKA jaki jest twój poprzedni nick?

1

@BABKA__KIEPSKA Przynajmniej jedno, bo ja mam takowe :P

0

@BABKA__KIEPSKA Wczoraj widziałem starego Fiata Uno. Rocznikowo jest podobnie

3

@BABKA__KIEPSKA Nie każdy jeździ nowym autem

1

@Qrek Wszyscy normalni, nienormalni czekają do jeszcze wyższych temperatur

4

@Criss18Barca Chyba Ty ;) dla mnie 15 stopni to 15 stopni, niezależnie od pory roku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?