tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@budel17 To zaczęła oglądać tylko jedna kobieta, ale za to procent mocno wzrósł, bo robi na miliony :P
0
Komentatorzy sugerują, że @jowita zaczęła oglądać F1...
0
Ale będzie historia jeśli za kilkanaście lat okaże się on jednym z najlepszych kierowców w historii :P
0
Ładnie się nie zaczęło :P
0
@Xpert77 Na okrążeniu rozgrzewkowym już było rozbicie :D
0
@Xpert77 Ciekawe kto się rozbije :P
4
@Luciano99 i @jowita
Czy ten pan i pani są w sobie zakochani? Czy ta pani chce tego pana zjeść?
1
@Hubertusk tak, zmiana maila resetuje licznik dni w serwisie
1
@FcPortoFan1999 kasę ma, będzie czillował na emeryturce ;)
1
@Hubertusk nie zmieniłeś maila w międzyczasie?
0
@DiSBlaDE że Dodiego, ale innymi słowami ;)
0
@Ptasior ja czekam na koniec zmiany
0
Komentarz usunięty
0
@lithotripter mnie się podobają nawet takie z pokolenia mojego ojca ;)
1
@July_6_BcN no niby tak, ale mdłości niekoniecznie muszą być efektem miłości ;)
1
@July_6_BcN czyli jeden z objawów ciąży ;)
0
@Batys zdarza się najlepszym ;)
7
@Rastafarnianin tylko, że stare piosenki są dużo lepsze niż nowe ;)
6
@Bocheno1 Uderz w stół, a Dodi się odezwie ;)
1
@wojopancer Jak od wielu, wielu lat w Eurosporcie
6
@July_6_BcN 0,5 zostawił sobie do spania ;)
1
@DiSBlaDE Pobanowałbym osoby, które mnie denerwują :)
0
@Deathwing112 Kaczor Donald ;)
0
@Transu96 Które tylko trzeba będzie przekazać kierownikowi ;)
2
@gumaz ja swojego czasu na komisji wojskowej miałem ciśnienie zero :D lekarz mierzył kilka razy i za każdym razem wychodziło zero. Potem przyszedł inny lekarz z innym ciśnieniomierzem i dopiero wtedy wyszło faktyczne ciśnienie, oczywiście w normie, bo problemów z ciśnieniem nie mam. To było jakieś 14 lat temu
1
@Herato Wayne Bridge
2
@MesQueUnClub96 Bo ten twój homoseksulaizm jest wymyślony na potrzeby trollowania na stronie. Podobnie jak to, że jesteś licealistą. Dlatego jest ta niechęć
0
@Kengo Ukradnie rudemu miotłę :P
0
@MesQueUnClub96 Czuję niechęć do ciebie jako osoby, bo nawet nie wiem czy nie trollujesz. Mam kolegę geja i problemu z nim nie mam.
1
@R10BarcaM10 La Rambla działa normalnie i nie trzeba nic kombinować :D