0

@budel17 To zaczęła oglądać tylko jedna kobieta, ale za to procent mocno wzrósł, bo robi na miliony :P

0

Komentatorzy sugerują, że @jowita zaczęła oglądać F1...

0

Ale będzie historia jeśli za kilkanaście lat okaże się on jednym z najlepszych kierowców w historii :P

0

Ładnie się nie zaczęło :P

0

@Xpert77 Na okrążeniu rozgrzewkowym już było rozbicie :D

0

@Xpert77 Ciekawe kto się rozbije :P

4

@Luciano99 i @jowita
Czy ten pan i pani są w sobie zakochani? Czy ta pani chce tego pana zjeść?

1

@Hubertusk tak, zmiana maila resetuje licznik dni w serwisie

1

@FcPortoFan1999 kasę ma, będzie czillował na emeryturce ;)

1

@Hubertusk nie zmieniłeś maila w międzyczasie?

0

@DiSBlaDE że Dodiego, ale innymi słowami ;)

0

@Ptasior ja czekam na koniec zmiany

0

Komentarz usunięty

0

@lithotripter mnie się podobają nawet takie z pokolenia mojego ojca ;)

1

@July_6_BcN no niby tak, ale mdłości niekoniecznie muszą być efektem miłości ;)

1

@July_6_BcN czyli jeden z objawów ciąży ;)

0

@Batys zdarza się najlepszym ;)

7

@Rastafarnianin tylko, że stare piosenki są dużo lepsze niż nowe ;)

6

@Bocheno1 Uderz w stół, a Dodi się odezwie ;)

1

@wojopancer Jak od wielu, wielu lat w Eurosporcie

6

@July_6_BcN 0,5 zostawił sobie do spania ;)

1

@DiSBlaDE Pobanowałbym osoby, które mnie denerwują :)

0

@Deathwing112 Kaczor Donald ;)

0

@Transu96 Które tylko trzeba będzie przekazać kierownikowi ;)

2

@gumaz ja swojego czasu na komisji wojskowej miałem ciśnienie zero :D lekarz mierzył kilka razy i za każdym razem wychodziło zero. Potem przyszedł inny lekarz z innym ciśnieniomierzem i dopiero wtedy wyszło faktyczne ciśnienie, oczywiście w normie, bo problemów z ciśnieniem nie mam. To było jakieś 14 lat temu

1

@Herato Wayne Bridge

2

@MesQueUnClub96 Bo ten twój homoseksulaizm jest wymyślony na potrzeby trollowania na stronie. Podobnie jak to, że jesteś licealistą. Dlatego jest ta niechęć

0

@Kengo Ukradnie rudemu miotłę :P

0

@MesQueUnClub96 Czuję niechęć do ciebie jako osoby, bo nawet nie wiem czy nie trollujesz. Mam kolegę geja i problemu z nim nie mam.

1

@R10BarcaM10 La Rambla działa normalnie i nie trzeba nic kombinować :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?