tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Nie żebym Cię obwiniał, ale gdybyś oglądała to by się udało, ale nic się nie stało, będzie jeszcze kilka okazji w tym sezonie ;)
0
@Criss18Barca Jeśli się zdarzy, że będą mieć tyle samo punktów to niech zorganizują Ski MMA :D
0
@Criss18Barca Czy będzie "bratobójczy" pojedynek na zakończenie sezonu?
0
@FcPortoFan1999 AI "zaśpiewała" językiem faktów
0
@VegetaPolska A dziś byłby zawieszony :P
0
A Ajzenbiśla spowodował, że ten konkurs jest jeszcze lepszy :)
0
Ale robią nam się ładne zawody
0
@esem91 No i proszę :P
0
@Pnog37 nawet niezły ten żart
0
@Pnog37 Skąd wiadomo, że nie będą jak Schlierenzauer?
0
@Pnog37 Są, tylko trzeba ich odpowiednio poprowadzić
0
@FcPortoFan1999 A trener nie ma do dyspozycji młodszych zawodników?
0
@FcPortoFan1999 Tak jak w Barcelonie nic nie dała ;)
0
@esem91 Lovro Kos by się przydał :P
0
@Ptasior Skoro skaczą w kraju oszustów to jaka ma być frekwencja? :P
0
@FcPortoFan1999 A kto odpowiada za formę zawodników?
0
@michal26 I któremuś akurat podwieje i poleci 260 metrów i się potrzaska :P
0
No to skaczemy! ;)
Ciekawe jak długo
0
@FcPortoFan1999 Czyli wszystko się zgadza
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15395345#comment-15395485
0
@FcPortoFan1999
0
To dziś i czterdzieste, i pierwsze, bo będą ex aequo
@July_6_BcN
0
@Filipem na tym polega paradoks ferm jego ;)
0
@kubix05 Z kim się spotykasz, że musisz się porządnie najeść?
0
@Aragorn33 Warto przejrzeć, a "zachęcasz" fifą :D
0
@ranger3120 Najwyżej powołam się na czat dżepetto :D
0
Szybkie pytanie, czy można wstawić krótki filmik z koncertu na relację na fb? :D
Google podaje niejednoznaczne odpowiedzi :P
0
Ale długo jadą bez rozbicia
0
No, białe linie mogą być niebezpieczne. Co nie @narkoman?
0
Jadą (jak) świry :P
0
@budel17 To zaczęła oglądać tylko jedna kobieta, ale za to procent mocno wzrósł, bo robi na miliony :P