0

@July_6_BcN Nie żebym Cię obwiniał, ale gdybyś oglądała to by się udało, ale nic się nie stało, będzie jeszcze kilka okazji w tym sezonie ;)

0

@Criss18Barca Jeśli się zdarzy, że będą mieć tyle samo punktów to niech zorganizują Ski MMA :D

0

@Criss18Barca Czy będzie "bratobójczy" pojedynek na zakończenie sezonu?

0

@FcPortoFan1999 AI "zaśpiewała" językiem faktów

0

@VegetaPolska A dziś byłby zawieszony :P

0

A Ajzenbiśla spowodował, że ten konkurs jest jeszcze lepszy :)

0

Ale robią nam się ładne zawody

0

@esem91 No i proszę :P

0

@Pnog37 nawet niezły ten żart

0

@Pnog37 Skąd wiadomo, że nie będą jak Schlierenzauer?

0

@Pnog37 Są, tylko trzeba ich odpowiednio poprowadzić

0

@FcPortoFan1999 A trener nie ma do dyspozycji młodszych zawodników?

0

@FcPortoFan1999 Tak jak w Barcelonie nic nie dała ;)

0

@esem91 Lovro Kos by się przydał :P

0

@Ptasior Skoro skaczą w kraju oszustów to jaka ma być frekwencja? :P

0

@FcPortoFan1999 A kto odpowiada za formę zawodników?

0

@michal26 I któremuś akurat podwieje i poleci 260 metrów i się potrzaska :P

0

No to skaczemy! ;)

Ciekawe jak długo

0

0

To dziś i czterdzieste, i pierwsze, bo będą ex aequo
@July_6_BcN

0

@Filipem na tym polega paradoks ferm jego ;)

0

@kubix05 Z kim się spotykasz, że musisz się porządnie najeść?

0

@Aragorn33 Warto przejrzeć, a "zachęcasz" fifą :D

0

@ranger3120 Najwyżej powołam się na czat dżepetto :D

0

Szybkie pytanie, czy można wstawić krótki filmik z koncertu na relację na fb? :D
Google podaje niejednoznaczne odpowiedzi :P

0

Ale długo jadą bez rozbicia

0

No, białe linie mogą być niebezpieczne. Co nie @narkoman?

0

Jadą (jak) świry :P

0

@budel17 To zaczęła oglądać tylko jedna kobieta, ale za to procent mocno wzrósł, bo robi na miliony :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?