7

@Lucyffffer1922 najlepiej się rozstać przed walentynkami i wrócić do siebie po dniu kobiet

0

@marcin62 GTA VI jeśli wyjdzie w tym roku ;)

1

@ranger3120 dzień mężczyzny jest pojutrze ;)

0

@agaFCB za tydzień jadę na koncert ;)

2

Byle do 14:00 i weekend ;)

4

@Bykunn szczególnie jeśli chodzi o kogoś z Korei Północnej ;)

0

@Herato Ktoś rano to pisał

0

@Marian_Pazdzioch Po co on w ogóle jest w polityce?

12

@mordini123 dwie osoby więcej ;)

0

@Martwy jakby nie mogło być przez cały dzień tak jak rano

11

To jest hit. Rano skrobanie szyb, a po południu krótkie spodenki

0

@July_6_BcN czyli jeździsz BMW ;)

3

@tomek8756 takich latem będzie niestety mało. Przez większość czasu będzie ukrop

0

@Azazel_Pazuzu nie łączyć religii ze sportem ;)

0

@wojopancer a co ma jedno z drugim wspólnego?

1

Piękny poranek, ale nie taki piękny jak ja

2

@FCB24 Ja to robię prawie codziennie ;)

2

@daniel32778 znikąd @Antimadridista_WR tego nie wytrzasnął

0

@BezglutenowyPedri nie widziałem takiego litrarza, a jestem dosyć doświadczony ;)

0

2

@kamiVeB za jego powrotem głosuje opcja madrycka

2

@daniel32778 i masek ;)

0

@LOPEZ16 ja nie mam

0

@Criss18Barca I ten ostatni był przez pół sezonu liderem klasyfikacji generalnej PŚ ;)

3

@T^L Adam Małysz, mówi to panu coś? A Kamil Stoch miał 20 kilka lat jak wygrał po raz pierwszy i koniec końców ma tyle samo zwycięstw co Adam ;) Choć czterdzieste zwycięstwo jest tylko kwestią czasu, co nie @July_6_BcN?

0

@NeroTFP1 a ja tym osobom zazdroszczę, że się odważyli, najlepiej to byłoby się położyć, zamknąć oczy i się nie obudzić

0

@BezglutenowyPedri te u stóp?

1

@mrboom bo blisko poszłem a daleko poszedłem

0

@Gacek5 jeszcze nie tak dawno temu Real miał mistrzostwo, a Barca w najlepszym przypadku trzecia ;)

1

@Kgorecki2500 miejmy nadzieję, że gra, która ma planowaną premię na 20 marca będzie ostatnią grą Ubikacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?