tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Lucyffffer1922 najlepiej się rozstać przed walentynkami i wrócić do siebie po dniu kobiet
0
@marcin62 GTA VI jeśli wyjdzie w tym roku ;)
1
@ranger3120 dzień mężczyzny jest pojutrze ;)
0
@agaFCB za tydzień jadę na koncert ;)
2
Byle do 14:00 i weekend ;)
4
@Bykunn szczególnie jeśli chodzi o kogoś z Korei Północnej ;)
0
@Herato Ktoś rano to pisał
0
@Marian_Pazdzioch Po co on w ogóle jest w polityce?
12
@mordini123 dwie osoby więcej ;)
0
@Martwy jakby nie mogło być przez cały dzień tak jak rano
11
To jest hit. Rano skrobanie szyb, a po południu krótkie spodenki
0
@July_6_BcN czyli jeździsz BMW ;)
3
@tomek8756 takich latem będzie niestety mało. Przez większość czasu będzie ukrop
0
@Azazel_Pazuzu nie łączyć religii ze sportem ;)
0
@wojopancer a co ma jedno z drugim wspólnego?
1
Piękny poranek, ale nie taki piękny jak ja
2
@FCB24 Ja to robię prawie codziennie ;)
2
@daniel32778 znikąd @Antimadridista_WR tego nie wytrzasnął
0
@BezglutenowyPedri nie widziałem takiego litrarza, a jestem dosyć doświadczony ;)
0
@BezglutenowyPedri a 0,7?
2
@kamiVeB za jego powrotem głosuje opcja madrycka
2
@daniel32778 i masek ;)
0
@LOPEZ16 ja nie mam
0
@Criss18Barca I ten ostatni był przez pół sezonu liderem klasyfikacji generalnej PŚ ;)
3
@T^L Adam Małysz, mówi to panu coś? A Kamil Stoch miał 20 kilka lat jak wygrał po raz pierwszy i koniec końców ma tyle samo zwycięstw co Adam ;) Choć czterdzieste zwycięstwo jest tylko kwestią czasu, co nie @July_6_BcN?
0
@NeroTFP1 a ja tym osobom zazdroszczę, że się odważyli, najlepiej to byłoby się położyć, zamknąć oczy i się nie obudzić
0
@BezglutenowyPedri te u stóp?
1
@mrboom bo blisko poszłem a daleko poszedłem
0
@Gacek5 jeszcze nie tak dawno temu Real miał mistrzostwo, a Barca w najlepszym przypadku trzecia ;)
1
@Kgorecki2500 miejmy nadzieję, że gra, która ma planowaną premię na 20 marca będzie ostatnią grą Ubikacji