1

@okiemtypera_lucaxx95 Szczęsny nawet nie był transferem ^^

21

Hej wszystkim, chciałem się czymś podzielić!

Długo o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że chcę być w pełni sobą – dlatego postanowiłem napisać ten post. Jestem hetero

Nie zmienia to faktu, że jestem tą samą osobą co wcześniej – po prostu chcę być otwarty i nie musieć niczego ukrywać. Mam nadzieję, że spotkam się tu ze zrozumieniem i akceptacją. Jeśli ktoś ma pytania lub chce porozmawiać, jestem otwarty!

Dzięki za przeczytanie!

0

@masa11 Do skutku ;)

4

Śmieszą mnie te komentarze, że kogoś coś śmieszy

4

Lewy po przerwie zdobywa hat tricka

0

@tbas A Barca leje wszystkich oprócz outsiderów :P

3

@FCB_dimiC zacząłeś słuchać współczesnej muzyki i tego nie wytrzymały ;)

0

@partymaker Manchester United, mówi to panu coś?

1

@kubix05 Chyba najbardziej przereklamowana zupa :P

1

@agaFCB Ja to zapamiętałem za dzieciaka dzięki albo przez roraty. Ktoś na serduszku jako dobry uczynek napisał, że porąbał albo przyniósł drzewo na opał (nie pamiętam dokładnie) i ksiądz się z tego śmiał :P

1

@agaFCB całe drzewo rąbiesz? ;)

1

@xvcWinterSoldier Chodziło mi o to, że do tak starych kobiet już tylko księdza szukać, bo są jedną nogą na tamtym świecie

4

Weekend bez PŚ w skokach narciarskich mężczyzn to nie weekend, a szczególnie zimą. To już lepiej iść do roboty...

0

@xvcWinterSoldier No, z takim wiekiem to już tylko księdza szukać...

0

@shinthps twoje też by tak piło gdyby internet powstał wcześniej

0

@FCB_dimiC będzie ostre ruch...?

1

@Munio i raczyli się drogim winem de jabol

3

Cztery i pół godziny do weekendu

3

@Commando mieliśmy już nawet prezydenta ;)

2

@okiemtypera_lucaxx95 Bartosz Walaszek

0

@Criss18Barca sympatycznego powinno być w cudzysłowie

8

@Deeespacito zimne, darmowe i następne

0

@D10SLEO tak realistyczna grafika jest w fifie?

1

@Krzysztof1987 a jak ktoś zamówi z C.Ronaldo, Viniciuszem, Pepe, Ramosem albo figo to zrealizują zamówienie?

4

@kaamil1910 nikt nikomu nie przekazał pałeczki, a już na pewno nie co sezon. Oczywiście Messi był i jest lepszym zawodnikiem niż ten drugi

1

@Bilon87 ogrzewanie jak ogrzewanie, ale weź to wychłodź latem. Klimatyzacja 24 godziny na dobę na full obrotach włączona...

0

@D10SLEO Nie wiem jakie masz wykształcenie, ale ja jakąś tam robotę mam i dziś kierownik powiedział, że jest zadowolony z mojej pracy i wciągu dwóch tygodni będę miał nową umowę :P

6

@Borneo W tym kraju nie ma kandydata na prezydenta dla ludzi z moimi poglądami

0

@MessiForeverTheBest A 2 lata później gdy tak dobrze szło, ruszyliśmy na Japonię :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?