tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 Szczęsny nawet nie był transferem ^^
21
Hej wszystkim, chciałem się czymś podzielić!
Długo o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że chcę być w pełni sobą – dlatego postanowiłem napisać ten post. Jestem hetero
Nie zmienia to faktu, że jestem tą samą osobą co wcześniej – po prostu chcę być otwarty i nie musieć niczego ukrywać. Mam nadzieję, że spotkam się tu ze zrozumieniem i akceptacją. Jeśli ktoś ma pytania lub chce porozmawiać, jestem otwarty!
Dzięki za przeczytanie!
0
@masa11 Do skutku ;)
4
Śmieszą mnie te komentarze, że kogoś coś śmieszy
4
Lewy po przerwie zdobywa hat tricka
0
@tbas A Barca leje wszystkich oprócz outsiderów :P
3
@FCB_dimiC zacząłeś słuchać współczesnej muzyki i tego nie wytrzymały ;)
0
@partymaker Manchester United, mówi to panu coś?
1
@Kamilos84 https://newonce.net/artykul/legenda-o-legendzie-dzien-ktorym-manchester-united-ostatni-spadl-ligi
1
@kubix05 Chyba najbardziej przereklamowana zupa :P
1
@agaFCB Ja to zapamiętałem za dzieciaka dzięki albo przez roraty. Ktoś na serduszku jako dobry uczynek napisał, że porąbał albo przyniósł drzewo na opał (nie pamiętam dokładnie) i ksiądz się z tego śmiał :P
1
@agaFCB całe drzewo rąbiesz? ;)
1
@xvcWinterSoldier Chodziło mi o to, że do tak starych kobiet już tylko księdza szukać, bo są jedną nogą na tamtym świecie
4
Weekend bez PŚ w skokach narciarskich mężczyzn to nie weekend, a szczególnie zimą. To już lepiej iść do roboty...
0
@xvcWinterSoldier No, z takim wiekiem to już tylko księdza szukać...
0
@shinthps twoje też by tak piło gdyby internet powstał wcześniej
0
@FCB_dimiC będzie ostre ruch...?
1
@Munio i raczyli się drogim winem de jabol
3
Cztery i pół godziny do weekendu
3
@Commando mieliśmy już nawet prezydenta ;)
2
@okiemtypera_lucaxx95 Bartosz Walaszek
0
@Criss18Barca sympatycznego powinno być w cudzysłowie
8
@Deeespacito zimne, darmowe i następne
0
@D10SLEO tak realistyczna grafika jest w fifie?
1
@Krzysztof1987 a jak ktoś zamówi z C.Ronaldo, Viniciuszem, Pepe, Ramosem albo figo to zrealizują zamówienie?
4
@kaamil1910 nikt nikomu nie przekazał pałeczki, a już na pewno nie co sezon. Oczywiście Messi był i jest lepszym zawodnikiem niż ten drugi
1
@Bilon87 ogrzewanie jak ogrzewanie, ale weź to wychłodź latem. Klimatyzacja 24 godziny na dobę na full obrotach włączona...
0
@D10SLEO Nie wiem jakie masz wykształcenie, ale ja jakąś tam robotę mam i dziś kierownik powiedział, że jest zadowolony z mojej pracy i wciągu dwóch tygodni będę miał nową umowę :P
6
@Borneo W tym kraju nie ma kandydata na prezydenta dla ludzi z moimi poglądami
0
@MessiForeverTheBest A 2 lata później gdy tak dobrze szło, ruszyliśmy na Japonię :P