tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Marian_Pazdzioch Jeden z lepszych seriali jakie kiedykolwiek powstały
2
@July_6_BcN sobotniego konkursu w Sapporo nie obejrzę, bo będę w robocie. Pewnie wtedy stanie się TO :P
3
@adi7adi8 Kiedyś aktor, teraz tenisistka.
0
@wojopancer wczoraj miałem bardziej zamarznięte szyby niż dziś
0
@FcPortoFan1999 ile to zajmuje? 2-3 minuty?
1
Piękny, rześki poranek nas powitał ;)
1
@Kgorecki2500 Ani modelu RAM, ani dysku, ani płyty głównej, ani zasilacza - choć tu przyjamniej podane, że sprawność 80 plus gold. Coś czuję, że szybko zacznie się starzeć :P Zgaduję, że w obudowie nie będzie dobrej cyrkulacji powietrza, bo też nic na temat producenta nie jest podane.
0
@Marian_Pazdzioch Otóż nie
0
@blakkudium od zgłaszania to jest kto inny
0
@4drian0 O, pierwsze części GoW'a by się ograło, bo nie miałem przyjemności. Choć jedynkę zacząłem na emulatorze na PC, ale nie skończyłem :P
0
@Eklerek Rządzący Europą (a raczej Unią Europejską) też muszą mieć w tym interes, bo sami z siebie nie wpuszczaliby ich tu.
@JoeBlack Wspomniani rządzący są właśnie lewi :P
0
@MesQueUnClub_87 no, ale następne pokolenia, które już się urodziły w Europie nic lepsze nie są. A poza tym ktoś kasę na tym trzepie i o to w tym chodzi.
1
@michal2007 no pewnie, że tak. Ale dobrze bąki by się w nich puszczało
2
@Cygan BRC nie, bo sam wiesz kto go zaatakował
0
@Jakchcesz Jak co roku po pierwszym dniu zimy
0
@NeroTFP1 ale to wtedy matce w mieszkaniu będzie śmierdzieć
1
@July_6_BcN Cały następny weekend będzie nasz :P
3
Ech. Pawełkowi wiatr kręci
0
@Kgorecki2500 https://obrazkowo.pl/d4f9210fae235356d99e09d5f1cb847d/Hagrid-jesteś-wiedźminem-Anakin-Frodo-kim
1
@July_6_BcN od wygranej dzieli nas 3,3 pkt ;)
0
@FcPortoFan1999 Pan prezydent Kwaśniewski
1
@malypuzon Czyżbyśmy mieli tę samą osobę w ignorowanych? :P
0
@July_6_BcN Ja z reguły oglądam ten drugi. Dla mnie ten i Planica to najlepsze konkursy, mają swój klimat ;)
1
@SirFinley Zmiana płci u nieletniego jest dobra, ale jak nieletni wypije piwko to już be
2
To po jednym zwycięstwie dla obu panów @July_6_BcN
https://fxtwitter.com/LelenMat/status/1888535476136480815
0
@Lisek Spokojnie, to był lis po udarze
1
Dlaczego żonaci tyją?
0
@Popitek12 Jesteś najlepszy ex aequo z @Luciano99 i @MesQueUnClub96...
1
@July_6_BcN Jeśli w prawdziwym życiu jest taki jak na tym forum to trudno się im dziwić ;)
0
@Dari0G A ty czego nie rozumiesz? Zdaniem niektórych Barca nie miała miesiąc temu żadnych szans na mistrzostwo.