5

@Marian_Pazdzioch Jeden z lepszych seriali jakie kiedykolwiek powstały

2

@July_6_BcN sobotniego konkursu w Sapporo nie obejrzę, bo będę w robocie. Pewnie wtedy stanie się TO :P

3

@adi7adi8 Kiedyś aktor, teraz tenisistka.

0

@wojopancer wczoraj miałem bardziej zamarznięte szyby niż dziś

0

@FcPortoFan1999 ile to zajmuje? 2-3 minuty?

1

Piękny, rześki poranek nas powitał ;)

1

@Kgorecki2500 Ani modelu RAM, ani dysku, ani płyty głównej, ani zasilacza - choć tu przyjamniej podane, że sprawność 80 plus gold. Coś czuję, że szybko zacznie się starzeć :P Zgaduję, że w obudowie nie będzie dobrej cyrkulacji powietrza, bo też nic na temat producenta nie jest podane.

0

@Marian_Pazdzioch Otóż nie

0

@blakkudium od zgłaszania to jest kto inny

0

@4drian0 O, pierwsze części GoW'a by się ograło, bo nie miałem przyjemności. Choć jedynkę zacząłem na emulatorze na PC, ale nie skończyłem :P

0

@Eklerek Rządzący Europą (a raczej Unią Europejską) też muszą mieć w tym interes, bo sami z siebie nie wpuszczaliby ich tu.
@JoeBlack Wspomniani rządzący są właśnie lewi :P

0

@MesQueUnClub_87 no, ale następne pokolenia, które już się urodziły w Europie nic lepsze nie są. A poza tym ktoś kasę na tym trzepie i o to w tym chodzi.

1

@michal2007 no pewnie, że tak. Ale dobrze bąki by się w nich puszczało

2

@Cygan BRC nie, bo sam wiesz kto go zaatakował

0

@Jakchcesz Jak co roku po pierwszym dniu zimy

0

@NeroTFP1 ale to wtedy matce w mieszkaniu będzie śmierdzieć

1

@July_6_BcN Cały następny weekend będzie nasz :P

3

Ech. Pawełkowi wiatr kręci

0

1

@July_6_BcN od wygranej dzieli nas 3,3 pkt ;)

0

@FcPortoFan1999 Pan prezydent Kwaśniewski

1

@malypuzon Czyżbyśmy mieli tę samą osobę w ignorowanych? :P

0

@July_6_BcN Ja z reguły oglądam ten drugi. Dla mnie ten i Planica to najlepsze konkursy, mają swój klimat ;)

1

@SirFinley Zmiana płci u nieletniego jest dobra, ale jak nieletni wypije piwko to już be

2

0

@Lisek Spokojnie, to był lis po udarze

1

Dlaczego żonaci tyją?


0

@Popitek12 Jesteś najlepszy ex aequo z @Luciano99 i @MesQueUnClub96...

1

@July_6_BcN Jeśli w prawdziwym życiu jest taki jak na tym forum to trudno się im dziwić ;)

0

@Dari0G A ty czego nie rozumiesz? Zdaniem niektórych Barca nie miała miesiąc temu żadnych szans na mistrzostwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?