0

Kacper Pitala, czym jest nieskończoność?


0

@Encore mało razy malutcy wygrywali w sądzie z wielkimi firmami?

0

Komentarz usunięty

1

@FCB_dimiC jak nie odwrócą poduszki to zawsze będą mieli ciepłą

1

@OskP etanol ;)

1

@Criss18Barca 5040 lat temu? ;)

1

@GeneralXavi nikogo nie trzeba szanować oprócz tych, których na szacunek sobie zasłużyli ;)

3

@BORO_12 on zniszczył swój wizerunek podpisując umowę z Realem w 2013 roku ;)

0

@FcPortoFan1999 Ten który rządzi okrętem zwanym Polską

2

@tadzik447 On ma wszystkie poglądy.

0

Jakie poglądy ma Donald T.? Odpowiedź w komentarzu

2

@Cule2013 amerykański Donald jest sigmą, a polski alfą i omegą :P

1

@FcPortoFan1999 ale dlaczego ten, a nie ten drugi klub z finału? :P

0

@damian16161212 Ja też się nie wysypiam, a 32 lata będę miał za półtora miesiąca :P

0

@damian16161212 O 6, ale muszę jeszcze kawałek dojechać :P

0

@damian16161212 Jakbym miał dniówkę to też bym nie oglądał, bo wstaję wtedy po 3 :D A jak popołudniówki to ewentualnie końcówkę meczu mógłbym obejrzeć :D

0

@damian16161212 A ja cyk do roboty na nockę ;)

1

@wpwelement Wiesz co by Ci powiedział Bellingham? :D

0

@Martwy każdy go zna, on zawsze fajne pomysły ma

2

@Xaviball Spokojnie, następne pokolenia mają być bardziej cywilizowane ;)

1

Gdyby Polacy nakręcili Joker'a


1

@July_6_BcN Bardzo dobrze. Nie licząc Juroszka najgorszy z naszych był 15 :P Choć nikogo nie było w dziesiątce

1

@xvcWinterSoldier albo jeśli czterdziestoparoletnie kobiety są dla ciebie stare to może jesteś młody :P

1

@xvcWinterSoldier To znaczy? Ile lat mają?

1

Po pierwszej serii była nadzieja, ale w drugiej Polacy zostali oszukani przez sędziów jak Real @July_6_BcN :P Dobrze, że śpisz :D

0

Pan Kamil będzie dziś w czołowej dziesiątce :P

1

Jabkby nie patrzeć na tabelę, Polacy w czołówce

1

Kamil ładnie ;)

6

@JanneAhonen albo po Finlandii :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?