tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kacper Pitala, czym jest nieskończoność?
0
@Encore mało razy malutcy wygrywali w sądzie z wielkimi firmami?
0
Komentarz usunięty
1
@FCB_dimiC jak nie odwrócą poduszki to zawsze będą mieli ciepłą
1
@OskP etanol ;)
7
@arsenallondyn0 to patrz na tego
https://demotywatory.pl/4946260/Koles-gra-dla-obu-druzyn-a-nadal-oglada-mecz-z-trybun
1
@Criss18Barca 5040 lat temu? ;)
1
@GeneralXavi nikogo nie trzeba szanować oprócz tych, których na szacunek sobie zasłużyli ;)
3
@BORO_12 on zniszczył swój wizerunek podpisując umowę z Realem w 2013 roku ;)
0
@FcPortoFan1999 Ten który rządzi okrętem zwanym Polską
2
@tadzik447 On ma wszystkie poglądy.
0
Jakie poglądy ma Donald T.? Odpowiedź w komentarzu
2
@Cule2013 amerykański Donald jest sigmą, a polski alfą i omegą :P
1
@FcPortoFan1999 ale dlaczego ten, a nie ten drugi klub z finału? :P
0
@damian16161212 Ja też się nie wysypiam, a 32 lata będę miał za półtora miesiąca :P
0
@damian16161212 O 6, ale muszę jeszcze kawałek dojechać :P
0
@damian16161212 Jakbym miał dniówkę to też bym nie oglądał, bo wstaję wtedy po 3 :D A jak popołudniówki to ewentualnie końcówkę meczu mógłbym obejrzeć :D
0
@damian16161212 A ja cyk do roboty na nockę ;)
1
@wpwelement Wiesz co by Ci powiedział Bellingham? :D
0
@Martwy każdy go zna, on zawsze fajne pomysły ma
2
@Xaviball Spokojnie, następne pokolenia mają być bardziej cywilizowane ;)
1
Gdyby Polacy nakręcili Joker'a
1
@July_6_BcN Bardzo dobrze. Nie licząc Juroszka najgorszy z naszych był 15 :P Choć nikogo nie było w dziesiątce
1
@xvcWinterSoldier albo jeśli czterdziestoparoletnie kobiety są dla ciebie stare to może jesteś młody :P
1
@xvcWinterSoldier To znaczy? Ile lat mają?
1
Po pierwszej serii była nadzieja, ale w drugiej Polacy zostali oszukani przez sędziów jak Real @July_6_BcN :P Dobrze, że śpisz :D
0
Pan Kamil będzie dziś w czołowej dziesiątce :P
1
Jabkby nie patrzeć na tabelę, Polacy w czołówce
1
Kamil ładnie ;)
6
@JanneAhonen albo po Finlandii :P