1

@Dari0G Taki klops, że niektórzy miesiąc temu pisali, że jest po lidze

0

@July_6_BcN To teraz będzie oglądane?

1

Za pół godziny skoki @July_6_BcN

1

@FcPortoFan1999 Nie no, tyle to nie

2

@messi33 Tyle wpłaciłeś, że serwery nie wytrzymały :P

0

No cóż :P

0

Nie można było tak w pierwszej serii?

0

Takiego Granulata chcemy oglądać!

0

@July_6_BcN Zaraz dyskwalifikacja wleci

0

@July_6_BcN Najpóźniej w Sapporo, ale zapewne będzie to już jutro :D

1

Dziś też chyba nie @July_6_BcN

0

@partymaker ale ryba im bardziej tłusta tym zdrowsza (ponoć) :P

0

@July_6_BcN ale dużo nie brakowało :P

1

@Safrani nie za tymi i tymi tylko przeciw tym i tym ;)

3

@partymaker ale to sandacz jest królem Pontaru!

2

@Marian_Pazdzioch A twierdzą, że za zimno na wypad nad wodę :D

1

@Kengo Wódy żal dla żydów

1

@Azar_Javed Zdenerwowałeś się gdy @Geralt go zabił :P


5

@Rifek albo głodna :P

0

@Azar_Javed przecież @kosciej to twoja duma ;)

0

@Majkel34 to tak jak @Azar_Javed

1

@July_6_BcN Pawełek cienizna w kwalifikacjach, a więc to chyba będzie TEN konkurs

3

@July_6_BcN ma 7 lat ;)

17

@comtedurgell i bardzo dobrze

0

@Nightraider nie śledzę plotek transferowych (szczerze mam je gdzieś), nie wiedziałem czy chodziło o to okienko czy poprzednie. No to jeśli jest tak jak piszesz to może coś w nim widzi, ale uznał, że teraz jeszcze nie czas na niego. Flick chyba lepiej zna się na trenowaniu niż wszyscy tutaj, co nie?

0

@Nightraider może coś w nim widział, ale potem doszedł do wniosku, że się mylił?

0

@MOLESTA z każdym oprócz Celty, Las Palmas

0

@July_6_BcN szkoda tylko, że IO nie zaliczają się do PŚ ;)

0

@July_6_BcN Kamilek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?