4

Dzień dobry, zaraz skoki ;)

1

@Jimmydeska czekamy, ale na skoki narciarskie

0

@July_6_BcN ja od 3:30 jestem na nogach, także bez spania może być ciężko :D

0

Idę spać, mam nadzieję, że na skoki wstanę. @July_6_BcN będzie oglądane? :P

1

@Szymemdymek Jakby grał w Realu to miałby może osiem :P

1

@Azazel_Pazuzu Ale komentarz ci podsunąłem :P

0

@Azazel_Pazuzu albo Jude się przejęzyczył...

4

@Popitek12 Takie jak zwycięski remis na Wembley :P

0

Mówi ktoś z Was po angielsku albo niemiecku?
https://www.facebook.com/reel/1136976644143761

0

@Bilon87 w 69, bo wiesz hue hue nioh nioh nioh

0

@krycha2201 Maryla Rodowicz :P

5

Joju się zaczął. Jakoś po łebkach udało się obejrzeć @July_6_BcN

1

Byle do 14:00 i weekend ;)

0

@okiemtypera_lucaxx95 a ja se lecę w klapkach nike'a

1

@Encore ja coś około jednej doby, ale to byłem po ostatniej nocce i nie chciałem weekendu tracić ;)

1

@JimMorrisonFCB pionki zdobędą tytuł Mistrza Polski, ciekawe jak nazwać resztę zespołów ;)

1

@July_6_BcN on zazwyczaj ma słabe kwalifikacje i treningi, a w konkursach dobrze mu idzie ;)

0

@July_6_BcN liczymy na Stocha lub Wąska a tu Kot zrobi niespodziankę;D

0

@Ptasior Jake znowu!?

2

@Kidd albo jedno i drugie

1

@Marian_Pazdzioch widoki zacne ;)

0

O i zrobiła się świąteczna atmosfera. Naleciało białego puchu, trzeba będzie wyjechać pięć minut wcześniej do roboty ;)

0

@July_6_BcN jak konkursu w sobotę z powodu roboty nie obejrzę to tym bardziej opuszczę piątkowe kwalifikacje :D

0

Kolejny piękny zimowy poranek, choć cieplejszy niż ostatnie kilka dni.
I nawet troszkę śniegu spadło

2

@Trojanek23 Piwo i/lub wódkę

0

@Eklerek A we Francji Mahomet :P

0

@TheNekro94 My to, my to patointeligencja

2

@Kgorecki2500 Pamiętaj, że trebusz nigdy nie uderza w to samo miejsca. A nie sorry, to balista



5

@Marian_Pazdzioch Jeden z lepszych seriali jakie kiedykolwiek powstały

2

@July_6_BcN sobotniego konkursu w Sapporo nie obejrzę, bo będę w robocie. Pewnie wtedy stanie się TO :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?