tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dzień dobry, zaraz skoki ;)
1
@Jimmydeska czekamy, ale na skoki narciarskie
0
@July_6_BcN ja od 3:30 jestem na nogach, także bez spania może być ciężko :D
0
Idę spać, mam nadzieję, że na skoki wstanę. @July_6_BcN będzie oglądane? :P
1
@Szymemdymek Jakby grał w Realu to miałby może osiem :P
1
@Azazel_Pazuzu Ale komentarz ci podsunąłem :P
0
@Azazel_Pazuzu albo Jude się przejęzyczył...
4
@Popitek12 Takie jak zwycięski remis na Wembley :P
0
Mówi ktoś z Was po angielsku albo niemiecku?
https://www.facebook.com/reel/1136976644143761
0
@Bilon87 w 69, bo wiesz hue hue nioh nioh nioh
0
@krycha2201 Maryla Rodowicz :P
5
Joju się zaczął. Jakoś po łebkach udało się obejrzeć @July_6_BcN
1
Byle do 14:00 i weekend ;)
0
@okiemtypera_lucaxx95 a ja se lecę w klapkach nike'a
1
@Encore ja coś około jednej doby, ale to byłem po ostatniej nocce i nie chciałem weekendu tracić ;)
1
@JimMorrisonFCB pionki zdobędą tytuł Mistrza Polski, ciekawe jak nazwać resztę zespołów ;)
1
@July_6_BcN on zazwyczaj ma słabe kwalifikacje i treningi, a w konkursach dobrze mu idzie ;)
0
@July_6_BcN liczymy na Stocha lub Wąska a tu Kot zrobi niespodziankę;D
0
@Ptasior Jake znowu!?
2
@Kidd albo jedno i drugie
1
@Marian_Pazdzioch widoki zacne ;)
0
O i zrobiła się świąteczna atmosfera. Naleciało białego puchu, trzeba będzie wyjechać pięć minut wcześniej do roboty ;)
0
@July_6_BcN jak konkursu w sobotę z powodu roboty nie obejrzę to tym bardziej opuszczę piątkowe kwalifikacje :D
0
Kolejny piękny zimowy poranek, choć cieplejszy niż ostatnie kilka dni.
I nawet troszkę śniegu spadło
2
@Trojanek23 Piwo i/lub wódkę
0
@Eklerek A we Francji Mahomet :P
0
@TheNekro94 My to, my to patointeligencja
2
@Kgorecki2500 Pamiętaj, że trebusz nigdy nie uderza w to samo miejsca. A nie sorry, to balista
5
@Marian_Pazdzioch Jeden z lepszych seriali jakie kiedykolwiek powstały
2
@July_6_BcN sobotniego konkursu w Sapporo nie obejrzę, bo będę w robocie. Pewnie wtedy stanie się TO :P