1

Które z poniższych najbardziej cenicie w samochodach?
https://jbzd.com.pl/obr/3996606/no-wlasnie

0

@bartekvisca jedyny ratunek jak się rozpędzę autem i walnę w drzewo ;)

0

@Jorginho @AlexDark00 czekamy na obiektywny komentarz

0

Obudziłem się z myślą, że dziś ostatni dzień, a to dopiero czwartek

0

@koziar już to wiem

1

@Popitek12 czyli sesji nie zda pewien atencjusz, który twierdzi, że się uczy ;)

1

@Who_you_mam Republika Real Madryt TV

0

@Popitek12 są trzy prawdy: święta prawda, też prawda i gówno prawda. Do której się zbliżamy?

0

@Michael24 ja od lat nie mam na tej stronie reklam

1

@Luciano99 bo wiedźmin to mutant. Jest szybszy, silniejszy i sprawniejszy niż najbardziej wyszkolony rycerz ;)

0

@MesQueUnClub_87 ja akurat widziałem (i słusznie) same negatywne komentarze na temat tego co piszesz w tych produkcjach. Nie o produkcji samej w sobie tylko tych kilku niepotrzebnych rzeczach na siłę wciskanych ;)

0

@wojopancer no właśnie, o płcie, seksualność to się kłócą, ale o wiek to już nie.

6

@D10SLEO tylko po co?

1

@patrix211 mi kiedyś jedna powiedziała, że jakby dostała kwiaty z marketu to by się obraziła. Ona przyjmuje tylko kwiaty z kwiaciarni:D a ja bym jednych od drugich nie odróżnił ;)

0

@Ptasior to co powiesz o Ammannie albo Ahonenie ;)

3

@dejwidn nie mam żadnego. W momencie śmierci zamykam oczy i nie ma już nic. Tak samo jak się śpi bez snów lub straci przytomność.

0

@Antimadridista_WR niby mokra a wysusza

3

@fart real używa popitki do wódki

0

@Safrani wszyscy za dużo o "swoje" procenty

0

@Prorokk no to tak samo jak za legią

0

@Prorokk a o kompleksie realu też napiszesz?

1

@mordini123 A to pomyliłem się, Wilbek był wtedy trenerem. Chodziło mi o 2012 rok

0

@July_6_BcN aaa, bo myślałem, że jakiegoś obecnego tu madrycioka

0

@July_6_BcN Tylko czyj? :P

1

@mariosss20 ale z ekipą Wenty przegrali :P Co prawda dawno temu i to na ME, ale było :D

0

@AlexDark00 Za to ty jesteś ostatni normalny :D

0

@AlexDark00 No, bo teraz ma ich najwięcej ze wszystkich...

1

@FcPortoFan1999 Jak on dopiero za dwa tygodnie wraca.

0

@Prorokk Kibicować legii w Polsce to jak kibicować realowi w Hiszpanii

3

@July_6_BcN to w Lake Placid jeśli poleci :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?