tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Które z poniższych najbardziej cenicie w samochodach?
https://jbzd.com.pl/obr/3996606/no-wlasnie
0
@bartekvisca jedyny ratunek jak się rozpędzę autem i walnę w drzewo ;)
0
@Jorginho @AlexDark00 czekamy na obiektywny komentarz
0
Obudziłem się z myślą, że dziś ostatni dzień, a to dopiero czwartek
0
@koziar już to wiem
1
@Popitek12 czyli sesji nie zda pewien atencjusz, który twierdzi, że się uczy ;)
1
@Who_you_mam Republika Real Madryt TV
0
@Popitek12 są trzy prawdy: święta prawda, też prawda i gówno prawda. Do której się zbliżamy?
0
@Michael24 ja od lat nie mam na tej stronie reklam
1
@Luciano99 bo wiedźmin to mutant. Jest szybszy, silniejszy i sprawniejszy niż najbardziej wyszkolony rycerz ;)
0
@MesQueUnClub_87 ja akurat widziałem (i słusznie) same negatywne komentarze na temat tego co piszesz w tych produkcjach. Nie o produkcji samej w sobie tylko tych kilku niepotrzebnych rzeczach na siłę wciskanych ;)
0
@wojopancer no właśnie, o płcie, seksualność to się kłócą, ale o wiek to już nie.
6
@D10SLEO tylko po co?
1
@patrix211 mi kiedyś jedna powiedziała, że jakby dostała kwiaty z marketu to by się obraziła. Ona przyjmuje tylko kwiaty z kwiaciarni:D a ja bym jednych od drugich nie odróżnił ;)
0
@Ptasior to co powiesz o Ammannie albo Ahonenie ;)
3
@dejwidn nie mam żadnego. W momencie śmierci zamykam oczy i nie ma już nic. Tak samo jak się śpi bez snów lub straci przytomność.
0
@Antimadridista_WR niby mokra a wysusza
3
@fart real używa popitki do wódki
0
@Safrani wszyscy za dużo o "swoje" procenty
0
@Prorokk no to tak samo jak za legią
0
@Prorokk a o kompleksie realu też napiszesz?
1
@mordini123 A to pomyliłem się, Wilbek był wtedy trenerem. Chodziło mi o 2012 rok
0
@July_6_BcN aaa, bo myślałem, że jakiegoś obecnego tu madrycioka
0
@July_6_BcN Tylko czyj? :P
1
@mariosss20 ale z ekipą Wenty przegrali :P Co prawda dawno temu i to na ME, ale było :D
0
@AlexDark00 Za to ty jesteś ostatni normalny :D
0
@AlexDark00 No, bo teraz ma ich najwięcej ze wszystkich...
1
@FcPortoFan1999 Jak on dopiero za dwa tygodnie wraca.
0
@Prorokk Kibicować legii w Polsce to jak kibicować realowi w Hiszpanii
3
@July_6_BcN to w Lake Placid jeśli poleci :P