tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gronek Jakby chcieli to na każdego by coś znaleźli. Ważna kwestia, JAKBY CHCIELI.
5
@Gronek A dlaczego jedni i drudzy nie powsadzali siebie nawzajem?
1
Ferie zimowe lata 90' vs dziś :P
0
@FCB24 bo powinny, ale wtedy gdy będą generować takie same przychody
1
@gumaz po złoto! Po medal! Dla nas! Dla wszystkich!
4
@Kengo Messi, Villa, Pedro - mówi ci to coś? :P
7
Komentarz usunięty
1
Wóda zryje banie
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
4
@Pedri16Future i to obojętnie czy ci z lewej, czy z prawej strony ;)
1
@slayer dwie równorzędne drużyny to były dopiero gdy Wojtek dostał czerwoną kartkę, wcześniej Barcelona była o przynajmniej jeden poziom lepsza niż ci drudzy
0
@jacobFCB przypominam, że to jest Real Madryt. Oni pod każdym względem mają taryfę ulgową
1
@Danny Gaucho i tyle są warte te twoje statystki :=]
0
@Danny Gaucho A w Lechu nie strzelił ani jednego?
1
A przed czerwoną kartą liczyłem na dziesięć goli :P
1
Wojtula daje im fory :P
0
Kto wstawił koło południa screena z notatnika, że ktoś napisał, że biali zaczynają hat-trick manit z Barca? :P
1
Koniec, nokaut!
0
No to jeszcze skopać leżącego i można iść spać ;)
1
@Hosh obrzydzenie
16
@Lola120 tak, przyjaźnię się z kilkoma dziewczynami i nic do nich nie czuję. No chyba, że one do mnie tak, ale nie sądzę:D
1
@Rastafarnianin Nigdy w kościele nie byłem świadkiem czegoś takiego, a i tak lata temu się odwróciłem :P
1
Piwna Zamieć (parodia Wilczej Zamieci z Wiedźmina 3)
1
@Dari0G tylko szkoda, że gadają po murzyńsku ;)
3
@norbi77 @jowita bo jakby chciała wstawić swoje zdjęcie to i tak by się nie zmieściło
0
@tomek8756 Per ty, bo takie są zasady w tym zakładzie. Nawet jakby prezydent, premier czy papież przyjechał to każdy jest na ty ;)
5
Ten Wąsek niejedną skocznią trząsek
0
Akurat jak Stękała miał skakać to prąd wywaliło. Przypadek?
0
Świat się kończy...
8
@BorzyKrzys czyli myślisz przyszłościowo. Dzieci może dziś będą głodne, ale od jutra będą ustawione do końca życia ;)