tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wojtula daje im fory :P
0
Kto wstawił koło południa screena z notatnika, że ktoś napisał, że biali zaczynają hat-trick manit z Barca? :P
1
Koniec, nokaut!
0
No to jeszcze skopać leżącego i można iść spać ;)
1
@Hosh obrzydzenie
16
@Lola120 tak, przyjaźnię się z kilkoma dziewczynami i nic do nich nie czuję. No chyba, że one do mnie tak, ale nie sądzę:D
1
@Rastafarnianin Nigdy w kościele nie byłem świadkiem czegoś takiego, a i tak lata temu się odwróciłem :P
1
Piwna Zamieć (parodia Wilczej Zamieci z Wiedźmina 3)
1
@Dari0G tylko szkoda, że gadają po murzyńsku ;)
3
@norbi77 @jowita bo jakby chciała wstawić swoje zdjęcie to i tak by się nie zmieściło
0
@tomek8756 Per ty, bo takie są zasady w tym zakładzie. Nawet jakby prezydent, premier czy papież przyjechał to każdy jest na ty ;)
5
Ten Wąsek niejedną skocznią trząsek
0
Akurat jak Stękała miał skakać to prąd wywaliło. Przypadek?
0
Świat się kończy...
8
@BorzyKrzys czyli myślisz przyszłościowo. Dzieci może dziś będą głodne, ale od jutra będą ustawione do końca życia ;)
1
Z pamiętnika małego Tadzika
https://jbzd.com.pl/obr/3963302/malpeczka
0
@D10SLEO zza blackwalla?
0
@Szymemdymek Nie
2
@FCBparasiempre Nie pytaj, tylko się zaloguj!
1
@DonCarletto To czarna dziura @jowita
0
Czym jest energia?
0
@MesQueUnClub_87 a jak wracałem z roboty to gościu motorkiem popylał :D
0
@Roobo A z Kamyszem nie jest Kosiniak?
0
Kanał "Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam" o ostatnim pokoleniu
2
Trailer drugiego sezonu The Last of Us
0
@Ryoumen RAMu, ale chodziło o vram :)
0
@vangoor Już prawie tydzień minął. Od tego czasu przytyła 15kg
0
@Popitek12 wiadomo przecież, że najlepszym piłkarzem w historii jest Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro
0
@Criss18Barca u mnie jest przyjmowane, ale ja w tym nie uczestniczę
1
@Castro Barnaba Bazyli?